Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голо-пристанського району на 2016 рік

опубліковано: 2-03-2017, 10:13, переглядів: 492,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ (ПРОЕКТ)

тринадцятої сесії VII скликання

 

від 31.03.2017 № _____

м. Гола Пристань

 

Про звіт про виконання програми економічного,

соціального та культурного розвитку

Голопристанського району на 2016 рік 

 

  Заслухавши та обговоривши звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік (Далі – Програма), районна рада зазначає, що в районі проводилася робота по виконанню заходів Програми.

  Районним бюджетом та всіма сільськими радами виконано дохідні частини місцевих бюджетів. Забезпечено зростання надходжень до планових показників на 29,9% або на 13,3 млн. гривень та власних надходжень на 42,2% або на 17,2 млн. гривень у порівнянні з 2015 роком; виконання вимог статті 77 Бюджетного кодексу України стосовно врахування у місцевих бюджетах у повному обсязі потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати та відсутність кредиторської заборгованості на кінець звітного періоду; відсутність заборгованості із виплати заробітної плати по району в цілому.

  Затвердження структури комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" в новій редакції, передача юридичної особи -  комунального закладу "Голопристанська районна дитяча школа мистецтв" Голопристанській міській раді дозволили заощадити понад 0,8 млн. гривень коштів районного бюджету.

  Зменшено навантаження на районний бюджет на 4,2 млн. гривень за рахунок отриманої субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток та коштів державного фонду регіонального розвитку на реалізацію 7 проектів з реконструкції та капітальних ремонтів соціальних об'єктів.      Підготовлено та направлено на конкурс державного фонду регіонального розвитку проекти по Чулаківській та Чорноморській загальноосвітнім школам та три проекти "Пілотний модуль "Майбутнім громадянам - зелений світ" по селах Збур'ївка, Малі Копані, Нова Збур'ївка, що реалізуватимуться за підтримки уряду Фінляндії та організації НЕФКО.

  Забезпечено збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду України, середнього рівня пенсії та заробітної плати. Створено 1002 робочих місць.

  Забезпечене належне функціонування центру надання адміністративних послуг, до якого звернулося більше 5 тис. осіб.

  Підвищенню доходів сільського населення сприяли діяльність трьох сімейних ферм, утворених у 2015 році в рамках Проекту "Розвиток молочарських кооперативів"; реєстрація 22 нових підприємств, з них 7 у сфері сільського господарства, 3 - в галузі торгівлі; модернізація зрошувальної системи на землях ФГ "Аделаїда" с.Чулаківка в рамках проекту USAID "Вода для агросектору"; діяльність сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів по закупівлі сільськогосподарської продукції в населених пунктах району, зокрема кооперативу "Могучий", яким відкрито молокоприймальний пункт в с.Сліпушинське Нововолодимирівської сільської ради з мініохолоджувачем.

  Скористалися кредитною підтримкою через програму індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний Дім" 14 сімей на загальну суму 743,0 тис. гривень.

  Покращення інфраструктури в сільській місцевості із запланованого Програмою, забезпечено за рахунок проведення 18 капітальних ремонтів по загальноосвітнім школам району, по 4 закладам охорони здоров'я, по 2 дошкільним навчальним закладам, Таврійській дитячій музичній школі; за рахунок щорічної підтримки стадіону "Вікторія" Чулаківської сільської ради; облаштування артезіанської свердловини в с. Суворовка, що забезпечило цілодобову подачу якісної питної води 172 домогосподарствам; ліквідації за державний кошт 6017 кв.м ямковості на дорогах загального користування; покращення за рахунок місцевих бюджетів стану доріг комунальної власності на суму 1982,48 тис. гривень та ремонту автодороги загального користування місцевого значення Геройське-Стара Збур’ївка на суму 1490 тис. гривень за рахунок обласного, районного бюджетів та бюджетів сільських рад; за рахунок сприяння Збур'ївською, Новозур'ївською, Рибальчеською, Бехтерською та Чулаківською сільськими радами відкриттю 15 нових торгових об'єктів та закладу громадського харчування.

  Всіма категоріями господарств району зібрано 142,8 тис. тонн зерна (130% до Програми), 40,3 тис. тонн соняшнику (до Програми 122,8 %), 61,1 тис. тонн картоплі (109,3%), 300,9 тис. тонн овочів (91,3%), 76,2 тис. тонн баштанних (109,4% до запланованого показника Програми).

  Досягнуто врожайності зернових та зернобобових культур 39,6 ц/га проти  32,46ц/га у 2015 році.

  Приморським управлінням водного господарства було подано на 14700 га фізичної площі 33535,79 тис. куб.м води для поливу.

  Краплинним зрошенням поливалося 4400 га. Площа посіву зернових культур на поливних землях складала 6078 га, овоче-баштанних - 5883 га.

  Забезпечено всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

  Створено 4 дитячі будинки сімейного типу до яких влаштовано на спільне проживання та виховання 21 дитину-сироту та дітей позбавлених батьківського піклування та 2 прийомні сім'ї з влаштуванням 5 дітей.

  В галузі охорони здоров'я придбано обладнання на суму 501,4 тис. гривень (у 2015 році – 49,5 тис. гривень).

 На базі районної поліклініки для дорослих та дітей створено Голопристанську лікарську амбулаторію загальної практики сімейна-медицини та консультативну поліклініку. Проведено реорганізацію Бехтерської і Садівської дільничних лікарень загальної практики сімейної медицини в Бехтерську і Садівську лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини та переведено в підпорядкування терапевтичного відділення центральної районної лікарні їх ліжка цілодобового стаціонару. Після закінчення інтернатури до роботи приступили два лікаря, підвищили кваліфікацію 38 лікарів та 56 чоловік середнього медичного персоналу.

  Розпочало роботу комунальне підприємство "Голопристанський ЦПМСД центру первинної медико-санітарної допомоги".

 Для забезпечення проведення невідкладних робіт з реконструкції та капітального ремонту об'єктів освітянської галузі у 2016 році та наступних роках було виготовлено проекти, проектно-кошторисні документації, проведено перерахунків та виготовлено експертних висновків у 35 випадках.      Покращено технічний стан будівель, інженерної мережі 16 загальноосвітніх шкіл. За державні кошти придбано 27 одиниць ноутбуків для загальноосвітніх навчальних закладів.

  Відкриті група загального розвитку у ДНЗ "Журавлик" Чулаківської сільської ради та логопедична група у Новософіївському ДНЗ "Колобок" Новософіївської сільської ради. Проведено ремонтні роботи по ДНЗ "Мальва", "Мрія", "Теремок", "Вербиченька", "Золота рибка", "Веселка"; "Пролісок", "Ялинка" та "Журавлик".

  Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення.    Проведено державну атестацію Чулаківської дитячої школи мистецтв. З вересня 2016 року розпочала свою роботу як окрема юридична особа  Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв.

  Питання, які не були вирішені протягом 2016 року, перенесені для виконання на 2017 рік при наявності відповідного фінансового ресурсу.

  Керуючись статтею 43, 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради від 28 лютого 2017 року та 01 березня  2017 року, районна рада

в и р і ш и л а:

  1. Звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік  затвердити.

 

Голова районної ради                              В.О.Соловйов

 

dovdka-do-programi.doc [186 Kb] (cкачувань: 4)
dodatok-analz-vikonannya-zavdan-programi.doc [215.5 Kb] (cкачувань: 3)

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги