Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення адмінбудівлі приватному підприємцю Табунщику О.Д.

опубліковано: 2-03-2017, 14:32, переглядів: 492,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

  У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ (ПРОЕКТ)

тринадцятої сесії VII скликання

 

 

від                   № _____

м. Гола Пристань

 

Про надання дозволу комунальному

підприємству редакція газети

"Голопристанський вісник" та

радіомовлення на передачу в оренду

частини приміщення адмінбудівлі

приватному підприємцю Табунщику О.Д.

 

  Розглянувши лист головного редактора комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення Григоркіна О.В. від 30 січня 2017 року № 9/01-26 щодо надання згоди на передачу в оренду частини приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення, відповідно до статей 143, 144 Конституції України, статті 60, частини 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням десятої сесії районної ради V скликання від 14 червня 2007 року № 123 (зі змінами та доповненнями), враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 28 лютого  2017 року №23/17-14, керуючись статтями 43, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

вирішила:

  1. Надати дозвіл комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду приватному підприємцю Табунщику Олександру Дмитровичу частини приміщення адмінбудівлі редакції газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення, розташованої за адресою: м.Гола Пристань вул.1Травня, 33, площею 3 кв.м. для розміщення офісного приміщення строком на 2 роки 11 місяців.

  2. Встановити розмір орендної плати за перший місяць 94,56 грн. без урахування ПДВ з подальшим урахуванням індексу інфляції відповідно до вимог чинного законодавства.

  3.Затвердити проект договору оренди (додається) між комунальним підприємством редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та приватним підприємцем Табунщиком Олександром Дмитровичем.

  4. Головному редактору комунального підприємства редакція газети  "Голопристанський вісник" та радіомовлення Григоркіну О.В.:

- у десятиденний термін з моменту набрання чинності рішення районної ради укласти договір оренди з приватним підприємцем Табунщиком Олександром Дмитровичем та надати у п’ятиденний строк з дня підписання договору його копію до Голопристанської районної ради;

- здійснювати контроль за своєчасною сплатою орендарем орендної плати відповідно до умов договору.

  5. В разі не укладення договору оренди з приватним підприємцем Табунщиком Олександром Дмитровичем у визначений термін, вважати рішення таким, що втратило чинність.

  6.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

 

Голова районної ради                                  В.О.Соловйов

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада