Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Депутати розглянули важливі питання

опубліковано: 2-03-2017, 15:06, переглядів: 638,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Депутати розглянули важливі питання

 Депутати розглянули важливі питання

   Спільне засідання постійних комісій мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення та з питань агропромислового розвитку та екології, яке відбулось 01 березня 2017 року в залі засідань районної ради, пройшло в конструктивному руслі з активним обговоренням питань порядку денного.

  Серед питань, які відносяться до компетенції постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики було розглянуто п’ять питань. Зокрема, до уваги депутатів представлений звіт голови Голопристанської районної державної адміністрації про виконання делегованих радою повноважень, який озвучила голова районної державної адміністрації Т.В. Гасаненко та звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік.

 Заступник голови районної ради І.К. Басараб ознайомив присутніх з питанням необхідності внесення змін до Регламенту районної ради, а депутат районної ради Т.В. Мануйленко повідомила про виконання депутатських повноважень та доручень ради.

Депутати розглянули важливі питання

 Проект програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки, розглянутий депутатами, передбачає створення умов для розвитку доступної та якісної системи освіти Голопристанського району відповідно до потреб та запитів суспільства, формування в навчальних закладах середовища, сприятливого для збереження здоров’я та забезпечення здорового способу життя, інформатизації системи освіти, створення умов для надання системної підтримки обдарованої молоді, її творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, створення умов для збереження здоров’я дітей, підвищення рівня організації харчування, забезпечення школярів раціональним і якісним харчуванням

 Депутати розглянули важливі питання

Не залишилась без уваги і районна програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2018 роки, до якої були внесені відповідні доповнення в частині надання матеріальної допомоги громадянам, які вкрай цього потребують.

 В блоці питань комісії з питань агропромислового розвитку та екології було розглянуто чотири питання. Три питання стосувались затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а також, депутати вивчили та обговорили важливе питання внесення змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 - 2017 роки.

  В засіданні комісій взяли також участь голова районної ради В.О.Соловйов, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Т.М.Александрова, куратори постійних комісій, керівництво та представники районної державної адміністрації, Голопристанського відділу поліції, відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій, представники засобів масової інформації.

 

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги