Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації 28.02.2017 № 23/17-14

опубліковано: 3-03-2017, 10:54, переглядів: 433,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району  та  з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства 

 

від 28.02.2017 № 23/17-14

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо

надання дозволу комунальному підприємству

редакція газети “Голопристанський вісник ”

та радіомовлення на передачу в оренду

частини приміщення адмінбудівлі

приватному підприємцю Табунщику О.Д.

 

  Розглянувши лист головного редактора комунального підприємства редакція газети “Голопристанський вісник” та радіомовлення Григоркіна О.В. від 30 січня 2017 року № 9/01-26, щодо надання згоди на передачу в оренду частини  приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети “Голопристанський вісник ” та радіомовлення, враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 24 жовтня 2016 року № 17/13/8-5 “Про оголошення намірів щодо передачі в оренду вільних площ, що знаходяться в адміністративній будівлі редакції районної газети «Голопристанський вісник», відповідно до статті 143, 144 Конституції України, статті 60, частини 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням десятої сесії районної ради V скликання від 14 червня 2007 року № 123 (зі змінами та доповненнями , керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісії дійшли висновку:

рекомендувати:

  1. Районній раді:

 1) Надати дозвіл комунальному підприємству редакція газети “Голопристанський вісник ” та радіомовлення на передачу в оренду приватному підприємцю Табунщику Олександру Дмитровичу  частини приміщення адмінбудівлі редакції газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення, розташованої за адресою: м. Гола Пристань, вул.1-Травня, 33, площею 3 кв. м. для розміщення офісного приміщення строком на 2 роки 11 місяців.

  2) Встановити розмір орендної плати за базовий місяць  94,56 грн. без урахування ПДВ з подальшим урахуванням індексу інфляції відповідно до вимог чинного законодавства.

  3) Затвердити проект договору оренди(додається) між комунальним підприємством редакція газети “Голопристанський вісник ” та радіомовлення та приватним підприємцем Табунщиком Олександром  Дмитровичем   .

  4) Доручити головному редактору комунального підприємства редакція газети “Голопристанський вісник ” та радіомовлення Григоркіну О.В.:

- у десятиденний термін з моменту набрання чинності рішення районної ради укласти договір оренди з  приватним підприємцем Табунщиком Олександром  Дмитровичем   та надати у п’ятиденний строк з дня підписання договору його копію до Голопристанської районної ради;

- здійснювати контроль за своєчасною сплатою орендарем орендної плати  відповідно до умов договору.

  2. Зазначити у проекті  рішенні районної ради, що в разі не укладення договору оренди з  приватним підприємцем Табунщиком Олександром  Дмитровичем   у визначений термін, вважати таким, що рішення втратило чинність.

  3. Контроль за виконанням цих рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

 

Голова комісії                                                Д.В.Коломієць

 

Голова комісії                                                О.О.Санашвілі

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги