Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 23/17 спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

опубліковано: 3-03-2017, 09:33, переглядів: 567,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 23/17

спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та

соціально – економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

28.02.2017                                                     

м. Гола Пристань                                                                                

 

 Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Коломієць Димитрій Васильович – голова комісії;
  2. Бондар Петро Павлович;
  3. Кабакова Наталія Анатоліївна

4. Камінський Володимир Вікторович;

5. Мануйленко Тетяна Вікторівна;

6. Долбушенко Зінаїда Вікторівна.

 

Члени комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства:

  1. Санашвілі Олег Отарович- голова комісії ;
  2. Досенко Віктор Анатолійович;
  3. Коваленко Сергій Георгійович;
  4. Леонт’єв Ігор Сергійович;
  5. Питомець Олександр Іванович;
  6. Подтабачний Вадим Олексійович.

Відсутні з поважних причин:

1. Данилів Валентина Стефанівна

2. Шевченко Тетяна Вікторівна.

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Гусєва Олена Миколаївна – головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

Загородна Віліна Іванівна - головний спеціаліст відділу обліково-економічної роботи та господарської діяльності виконавчого апарату районної ради

 

 Запрошені:

Реутенко Віктор Михайлович - керівник апарату районної державної адміністрації

Бритвін Леонід Васильович – головний лікар комунального підприємства
« Голопристанська центральна районна лікарня »

Бездвірний Андрій Іванович - директор комунального підприємства «Гопри-Водоканал» Голопристанської міської ради

Бурлаков Олександр Григорович - начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації

Волошина Наталія Олександрівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор комунального підприємства редакції газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення

Голубєва Наталія Вікторівна - приватний підприємець

Козакова Галина Володимирівна  – начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

Кузнецова Єлізавета Олександрівна – завідувач сектора регіонального розвитку, містобудування та архітектури  районної державної адміністрації

Макаренко Олександр Вікторович – заступник завідувача КП ЗОЗ Голопристанської центральної районної аптеки № 14

Мінєнков Сергій Миколайович – головний спеціаліст відділу культури районної державної адміністрації

Саморфельд Ольга Іванівна – голова районної  виборчої комісії

Слюсар Наталія Олександрівна голова комітету Голопристанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України

Риженко Юлія Миколаївна – начальник відділу управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації

Фоменко Тетяна Михайлівна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації

Яровий Юрій Володимирович- начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації

 

Голови постійних комісій  районної ради:

Загороднюк Андрій Іванович – голова постійної комісії з агропромислового розвитку та екології

Чумак Микола Миколайович – голова постійної  комісії з питань  гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про рекомендації районній раді щодо затвердження  звіту про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік.

   Доповідає: заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної  державної адміністрації  Риженко Ю.М.

2. Про рекомендації районній раді щодо затвердження змін та доповнень  до  програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017- 2019 роки

 Доповідає: заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації  Риженко Ю.М.

3.  Про рекомендації районній раді щодо затвердження  звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.

 Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

4. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" ( вільні залишки )

Доповідає: начальник фінансового управління районної  державної адміністрації Волошина Н.О.

5. Про рекомендації районній раді  щодо внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"

 Доповідає: начальник фінансового управління районної  державної адміністрації Волошина Н.О.

6. Про рекомендації районній раді  щодо  внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"

  Доповідає: начальник фінансового управління районної  державної адміністрації Волошина Н.О.

7. Про проект програми фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році

Доповідає: начальник відділу ведення Державного реєстру  виборців апарату районноїдержавної адміністраціїЯровий Ю.В.

8.  Про рекомендації районній раді щодо надання відпустки заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

Доповідає: керуючий справами виконавчого апарату районної  ради Александрова Т.М.

9. Розгляд листів

Доповідає: голова комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району Коломієць Д.В.

10. Про інформацію щодо використання акцій  ПРАТ ім. Покришева

Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

11. Про акт приймання-передачі майна від 20 грудня 2016року нежитлової будівлі за адресою: м.Гола Пристань вул. К.Маркса, 32 .

Доповідає:  голова постійної комісії з питань управління  об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

12. Про рекомендації районній раді щодо відмови районній державній адміністрації у передачі в оренду  частини приміщення адмінбудівлі комунального підприємства  редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення.

 Доповідає: голова постійної комісії з питань управління  об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

13. Про рекомендації районній раді щодо дострокового припинення дії договору оренди між комунальним підприємством «Голопристанська центральна районна лікарня» та фізичною особою підприємцем Голубєвою Н.В.

  Доповідає:  голова постійної комісії з питань управління  об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

14. Про рекомендації районній раді щодо надання дозволу комунальному підприємству редакція газети «Голопристанський вісник»та радіомовлення на передачу в оренду  частини приміщення адмінбудівлі приватному підприємцю Табунщику О.Д.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління  об’єктами  комунальної власності  та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 15. Про рекомендації районній раді щодо безоплатної передачі нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району  у комунальну власність  територіальної громади Рибальчеської сільської ради  Голопристанського району Херсонської області.

Доповідає:голова постійної комісії з питань управління  об’єктами комунальної власності  та житлово-комунального господарства  Санашвілі О.О.

16. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до структури комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області.

Доповідає:голова постійної комісії з питань управління  об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

17. Про рекомендації районній раді щодо надання дозволу комунальній установі «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» на передачу в оренду Голопристанській районній державній адміністрації Херсонської області нежитлової будівлі комунальної власності, розташованої за адресою м. Гола Пристань вул. К.Маркса, 32

 Доповідає:голова постійної комісії з питань управління  об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

18. Про рекомендації районній раді щодо продовження дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети  «Голопристанський вісник» та радіомовлення та Голопристанською міською радою.

 Доповідає: голова постійної комісії з питань управління  об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

19. Про рекомендації районній раді щодо припинення права оперативного управління  комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та надання права оперативного управління комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Доповідає:голова постійної комісії з питань управління  об’єктами комунальної власності  та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

20. Про рекомендації районній раді щодо надання дозволу комунальному закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду Голопристанській районній державній адміністрації Херсонської області частини приміщення розташованого за адресою м.Гола Пристань вул. 1 Травня, 45-А.

Доповідає:голова постійної комісії з питань управління  об’єктами комунальної власності  та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

21. Про  розгляд листа директора бази відпочинку «Світоч» Камінського В.В.

Доповідає: директор бази відпочинку «Світоч» Камінський В.В.

22. Про несанкціоноване відключення каналізаційної системи комунального підприємства закладу охорони здоров’я «Голопристанська центральна районна аптека №14» від централізованої каналізаційної системи.

Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

 

Регламент роботи засідання постійних комісій

1. Доповідь з першого питання                                          до 20 хв.

2. Доповідь з другого                                                           до 10 хв.

3. Доповідь з третього                                                         до 15 хв.

4. Доповідь з четвертого по сьоме  питання                      до  5 хв.

5. Доповідь з восьмого   питання                                        до 3 хв.                                                                                  

6. Доповідь з дев’ятого   питання                                        до 10 хв.

7. Доповідь з десятого питання                                           до 10 хв.

8. Доповідь з одинадцятого  по двадцяте                           до 5  хв. кожне

9. Доповідь з двадцять першого по двадцять друге          до 10 хв.кожне

Виступи з питання порядку денного                                     до 3 хв.

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                                  до 1 хв.

 

1.СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М.- заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх  з довідкою щодо виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік (далі Програма) (додається в матеріалах XIII сесії VII скликання )

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-1 (додаються ).

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

2.СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М.- заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо внесення змін та доповнень до програми підвищення конкурентоспроможності  Голопристанського району на 2017- 2019 роки, а саме:

завдання програми доповнити п.1.4, який не потребує фінансування, а саме : «Послуги з перекладу іноземною мовою інвестиційного продукту», а також  п.6 «Забезпечення проведення заходів з інвестиційного розвитку району, активізація діяльності із залучення іноземних та вітчизняних інвесторів проведення моніторингу умов інвестиційної діяльності та стану роботи із зверненнями інвесторів – 40,0 тис.грн.»

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації №23/17-2 (додаються )

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

3.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення « Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2016 рік» ( пояснювальна записка додається до протоколу).

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання, попросив надати інформацію скільки гектарів землі обліковується в 23 договорах оренди на землю сільськогосподарського призначення, ставки орендної плати на яку встановлено менше 3% і на яку суму. Також Петро Павлович попросив пояснити, по яких кодах економічної класифікації утворилися вільні залишки освітянської та медичних субвенцій.

 

Волошина Н.О.- начальник  фінансового управління районної державної адміністрації, повідомила, що надасть дану інформацію в районну раду  до наступного засідання комісії.

 

В результаті розгляду даного питання  прийнято висновки і рекомендації №23/17-3 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

4.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення " Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" (пояснювальна записка додається до протоколу)

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О.- голова районної ради, який запропонував спрямувати залишок коштів загального фонду районного бюджету, який склався станом на 01 січня 2017 року,  на районні програми  з питань економічного і соціального розвитку  району  у відповідних галузях та сферах діяльності, які планується виконувати у 2017 році, на суму 6600000 грн.

Віталій Олександрович зазначив, що це потрібно для висвітлення інформації на сайті районної ради, а уточнений проект рішення до пленарного сесійного засідання буде ще розглядатися.

В результаті розгляду даного питання  прийнято висновки і рекомендації
№ 23/17-4 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

5.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення "Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"  (пояснювальна записка додається до протоколу).

 

В результаті розгляду даного питання  прийнято висновки і рекомендації
№ 23/17-5 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

6.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення " Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" (пояснювальна записка додається до протоколу).

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації
№ 23/17-6 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

7.СЛУХАЛИ:

Ярового Ю.В.- начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, який ознайомив з проектом програми фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році (пояснювальна записка додається до протоколу)

 

ВИСТУПИЛИ:

Санашвілі О.О.- голова комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який висловив думку, що фінансування районної виборчої комісії не повинно проводитися з районного бюджету, а за рахунок сільських громад, які об’єднуються.

 

Саморфельд О.І. – голова районної виборчої комісії, зазначила, що Гладківська сільська рада до сьогоднішнього дня не провела розрахунки з районною виборчою комісією.

 

Соловйов В.О.- голова районної ради зауважив, що це питання складне і направляти кошти з районного бюджету на проведення виборів по об’єднанню громад не зовсім справедливо по відношенню до інших сільських рад.

 

Басараб І.К.- заступник голови районної ради запропонував джерела фінансування програми в розділах I та пункті 5.3 розділу V програми словосполучення « районний бюджет» замінити « районний  бюджет за рахунок надання субвенцій сільськими радами, що об’єднуються».

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-7 (додаються).

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

  

8.СЛУХАЛИ:

Александрову Т.М.- керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка ознайомила присутніх із заявою заступника голови районної ради
Басараба І.К. щодо надання йому щорічної основної відпустки тривалістю 30 календарних днів з 05 червня 2017 року по 05 липня 2017 року включно без врахування святкових та неробочих днів з (28 червня – День Конституції України) за період роботи з 28 квітня 2016 року по 27 квітня 2017 року з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації
№ 23/17-8 (додаються).

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

9.СЛУХАЛИ:

Коломійця Д.В.- голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, який ознайомив членів комісій з листами, що надійшли на адресу комісії.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, який повідомив, що на спільному засіданні постійних комісій присутній Малокопанівський сільський голова Зоря В.М., якому було надано слово для виступу.

Зоря В.М. - Малокопанівський сільський голова попросив виділити з районного бюджету кошти в сумі 24250,0 тис.грн. на виконання заходів, передбачених Планом з ліквідації захворювання африканської чуми свиней.

 

Члени комісій дійшли висновку:

Рекомендувати районній державній  адміністрації терміново вишукати можливі шляхи виділення вищезазначених коштів з районного бюджету.

Голосували: «За»- 11; « Утримався »- 1

 

Коломієць Д.В. - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку районну раду повідомив , що в районну раду надійшло депутатське звернення від депутатів районної ради Васильєвої Л.М.  та Сребного С.В. щодо капітального ремонту покрівлі Кардашинської ЗОШ I–II ступенів.

 

Члени комісій дійшли висновку:

Рекомендувати комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення внести доповнення до проекту Програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки в частині  включення до переліку об’єктів ремонту покрівлі Кардашинської ЗОШ I – II ступенів.

Голосували: «За»- одноголосно.


10. СЛУХАЛИ:

Басараба І.К. – заступника голови районної ради, який ознайомив присутніх з інформацією щодо використання акцій ПРАТ ім. Покришева.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-10 (додаються ).

Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі спільного засідання постійних комісій № 23/17.

 

11. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії, який ознайомив членів комісій з листами комунальної установи "Централізованої бухгалтерії по обслуговуванню закладів та установ культури» від 26 грудня 2016 року № 27 та від 26 грудня 2016 року № 28.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-11 (додаються ).

Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі спільного засідання постійних комісій № 23/17.

 

12. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії, який ознайомив членів комісій з листами районної державної адміністрації “Про виділення службових приміщень в оренду для облаштування державного архіву” від 18 січня 2017 року № 01-31/43, комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення від 02 лютого 2017 року №10/01-26, яким не підтверджено наявність необхідних вільних приміщень та  Державного архіву Херсонської області від 08 лютого 2017 року №1392-01-12/16/-56.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-12 (додаються ).

Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

13. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії, який ознайомив членів комісій з листом головного лікаря комунального підприємства Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Житнюка В.В. від 03 лютого 2017 року № 89 «Про розірвання договору оренди».

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-13 (додаються ).

Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

14. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії, який ознайомив членів комісій з листом головного редактора комунального підприємства редакція газети “Голопристанський вісник” та радіомовлення Григоркіна О.В. від 30 січня 2017 року № 9/01-26 щодо надання згоди на передачу в оренду частини  приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети “Голопристанський вісник” та радіомовлення приватному підприємцю Табунщику О.Д.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-14 (додаються ).

Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

15. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії, який ознайомив членів комісій з листом Рибальчеської сільської ради Голопристанського району Херсонської області від 02 лютого 2017 року № 02-12/53.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-15 (додаються ).

Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

16. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії, який ознайомив членів комісій з листом комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради від 27 січня 2017 року № 33 щодо внесення змін до структури комунальної установи.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-16 (додаються).

Мануйленко Т.В. депутат районної ради заявила про конфлікт інтересів, участі у голосуванні не приймала.

Голосували: "За" – 11

Не голосували - 1

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

17. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії, який ознайомив членів комісій з листами Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області від 22 лютого 2017 року №01-31/162, архівного відділу Голопристанської районної державної адміністрації від 22 лютого № 01-13/9 та комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області від 22 лютого 2017 року № 2.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-17 (додаються ).

Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

18. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії, який ознайомив членів комісій з листом комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення від 23 лютого 2017 року № 15/01-26 щодо продовження терміну дії договору оренди укладеного між комунальним підприємством та Голопристанською міською радою.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-18 (додаються ).

Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

19. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії, який ознайомив членів комісій з листом комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області  від 23 лютого 2017 року №86 «Про надання права щодо проведення реєстрації майна в оперативне управління КП «Голопристанський ЦПМСД».

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-19 (додаються ).

Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

20. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії, який ознайомив членів комісій з листами відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації від 24 лютого 2017 року №01-03/16 «Про виділення службових приміщень в оренду для облаштування відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації» та комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області від 27 лютого 2017 року №01-20/16 «Про оренду приміщення».

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-20 (додаються ).

Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання.

 

21. СЛУХАЛИ:

Камінського В.В. - директора бази відпочинку «Світоч» стосовно забезпечення діяльності бази відпочинку «Світоч» на 2017 рік.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради, запропонував направити виконавчому апарату районної ради лист до голови Голопристанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Слюсар Н.О. щодо можливості покриття різниці вартості путівок між фактичною вартістю та придбаною працівниками закладів освіти.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації №23/17-21 (додаються ).

Камінський В.В. - депутат районної ради заявив про конфлікт інтересів, участі у голосуванні не приймав.

Голосували: "За" – 11

Не голосували - 1

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

22. СЛУХАЛИ:

Басараба І.К. – заступника голови районної ради з питання несанкціонованого відключення каналізаційної системи комунального підприємства закладу охорони здоров комунального підприємства закладу охорони здоров’я «Голопристанська центральна районна аптека №14» від централізованої каналізаційної системи.

 

ВИСТУПИЛИ:

Санашвілі О.О. надав слово директору комунального підприємства «Гопри-Водоканал» Голопристанської міської ради для надання роз’яснення стосовно відключення каналізаційної системи.

 

Бездвірний А.І. зазначив, що комунальне підприємство «Голопристанська центральна районна лікарня» не зверталося до їхньої установи щодо надання дозволу на відключення каналізаційної мережі.

 

Бритвін Л.В. - головний лікар комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», який зазначив, що відповідно до  Статуту КП «Голопристанська центральна районна лікарня»: «Засновник не має права втручатися в оперативну діяльність Керівника Підприємства», а також зазначив, що комунальне підприємство буде звертатися з питанням про відключення комунального закладу охорони здоров’я «Голопристанська центральна районна аптека №14» від мережі лікарні, тому що двигуни насосів  мають велику напругу в результаті чого було пошкоджено новобудівлю харчоблоку.

 

Макаренко О.І. - заступник завідувача комунального закладу охорони здоров’я «Голопристанська центральна районна аптека №14», який пояснив, що вся каналізаційна мережа існує з 1992 року і по теперішній час ніяких замін насосів не було.

 

Бондар П.П.  - депутат районної ради, звернув увагу, що відповідно до контракту з головним лікарем (керівником) комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», що перебуває у спільній (комунальній) власності територіальних громад району були порушення зі сторони керівника.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 23/17-22 (додаються ).

Голосували: "За" – 11

Утримались  - 1 (МануйленкоТ.В. депутат районної ради)

Матеріали та проект рішення в протоколі тринадцятої сесії VII скликання

 

 

Голови комісій                                Д.В.Коломієць

                                                         О.О.Санашвілі

 

 

 

 

 

 


Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги