Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Важливі питання сьогодення

опубліковано: 21-03-2017, 10:32, переглядів: 763,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Важливі питання сьогодення

 Важливі питання сьогодення

   На минулому тижні, 16 березня 2017 року, сільські голови територіальних громад району зібрались в читальній залі Голопристанської районної бібліотеки для участі в методичній нараді «День голови».

  Голова Голопристанської районної ради Соловйов В.О. звернувся до всіх присутніх в залі з вступним словом та ознайомив з порядком денним засідання.

Важливі питання сьогодення

 З метою висвітлення питання «Про стан поштового обслуговування населення району», яке було порушено сільськими головами на минулому засіданні, було запрошено керівництво публічного акціонерного товариства «Укрпошта».

  Заступник директора цього підприємства Баранов А.Н. в своїй доповіді зупинився на досягненнях та недоліках в роботі, відмітив співпрацю з сільськими головами, відповів на запитання присутніх на нараді, а також, закликав шукати компроміси при вирішенні проблемних питань. Начальник відділу організації праці та заробітної плати Херсонської дирекції публічного акціонерного товариства «Укрпошта» Тетюха А.А. доповнила виступ інформацією про виплату заробітної плати поштовим працівникам району.

 

Важливі питання сьогодення

 Військовий комісар Голопристанського районного військового комісаріату Корнієнко А.О. звернувся до присутніх на нараді з інформацією, в якій порушив важливі питання проведення призову на строкову військову службу «Весна 2017», озвучивши планові завдання на весняний призов та хід проведення медичної комісії.

  Зокрема він зазначив, що в районному військовому комісаріаті проводяться заходи, пов’язані з підготовкою та проведенням весняного призову. Наразі, існують проблемні питання, серед них: неявка призовників для проходження медичної комісії, неорганізована та неконтрольована, з боку представників сільських рад, доставка призовників до призовної дільниці, слабкий контроль з боку представників сільських рад проходження додаткового медичного обстеження, несвоєчасне подання до Голопристанського відділення поліції звернень про розшук призовників.       

  В засіданні взяла участь голова Голопристанської районної державної адміністрації Гасаненко Т.В., яка звернулась до сільських голів з питання необхідності дотримання норм чинного законодавства в установчих документах загальноосвітніх шкіл району.

 З інформацією «Про стан утримання та збереження об’єктів спільної власності територіальних громад району» виступив заступник голови Голопристанської районної ради Басараб І.К.

 Станом на 01 березня 2017 року до Переліку майна (будівель та споруд) комунальної власності територіальних громад району включено 41 об’єкт спільної власності, з них: 23 - медичних, 7 - культури, 6 - позашкільної освіти, 4 - адміністративних будівлі та база відпочинку «Світоч». Здійснюються заходи щодо оформлення на нерухоме майно (будівлі і споруди) спільної власності територіальних громад району та на право користування земельними ділянками під об’єктами комунальної власності.

 

Важливі питання сьогодення

 На завершення засідання, сільські голови підтримали звернення до Голопристанського міського голови Бабича О.В. «Про врахування інтересів територіальних громад Голопристанського району» щодо скасування Голопристанською міською радою рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради від 23 лютого 2017 року № 30 «Про демонтаж майнового комплексу - споруд літнього танцювального майданчика у міському сквері по вул.1 Травня в м. Голій Пристані».

  Слід зазначити, що сільські голови приймали активну участь в обговоренні всіх питань порядку денного засідання методичної наради та вносили слушні пропозиції щодо їх вирішення.

  В засіданні методичної наради «День голови» приймали участь спеціалісти виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники установ, представники громадськості району.

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада