Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Відбулося спільне засідання комісій

опубліковано: 27-03-2017, 16:38, переглядів: 765,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

Відбулося спільне засідання комісій

 

Відбулося спільне засідання комісій

  На минулому тижні 23 березня 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань управління об’єктами  комунальної власності та   житлово-комунального господарства та з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району за участі голови районної ради Соловйова В.О. та голови районної державної адміністрації Гасаненко Т.В. працівників апарату  районної ради та районної державної адміністрації.

 

Відбулося спільне засідання комісій 

 Члени комісії активно обговорювали питання схвалення Меморандуму  про співробітництво у галузі охорони здоров’я між Голопристанською районною радою, Голопристанською районною державною адміністрацією та дочірнім підприємством «Діасервіс Плюс». Директор дочірнього підприємства  «Діасервіс Плюс» Тур Олег Анатолійович наголосив, що  підписання цього Меморандуму дуже важливе для  Голопристанського району. Розміщення відділення гемодіалізу необхідне для жителів Голопристанщини в цілому.

Відбулося спільне засідання комісій

  Не менш важливим питанням було про передачу у безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад району дочірньому підприємству «Діасервіс Плюс» з метою ефективного використання  майна спільної власності  територіальних громад району  та розвитку можливостей  надання медичної допомоги хворим на ниркову недостатність. Комісії дійшли висновку рекомендувати районні раді передати дочірньому підприємству «Діасервіс Плюс»  у безоплатне користування (позичку) частину будівлі  майнового комплексу Голопристанської центральної лікарні, розташованої за адресою: м.Гола Пристань вул.Санаторна, 7, а саме приміщення І поверху будівлі інфекційного відділення, яке перебуває в оперативному управлінні та на балансі комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області.

Відбулося спільне засідання комісій

  Також розглядалося питання щодо створення юридичної особи – комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області та  було рекомендовано районній раді створити вищезазначену юридичну особу, затвердити положення, структуру, перелік соціальних послуг та вирішили призначити директора комунального закладу.

 

Відбулося спільне засідання комісій

  Жваво проходило обговорення питань фінансового блоку під головуванням Коломійця Д.В.

  Це були питання щодо внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання  від 29  грудня 2016 року № 250 «Про районний бюджет на 2017 рік» в тому числі вільних залишків, які склалися в районному бюджеті станом на 1 січня 2017 року.

  Депутатами достеменно були опрацьовані пропозиції розподілу  коштів надані районною державною адміністрацією, визначені напрямки  першочергового  фінансування, внесені певні зміни та доповнення, які знайшли своє відображення  у висновках і рекомендаціях комісїй, та направлені в районну державну адміністрації для врахування до пленарного засідання 31 березня 2017 року.

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги