Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 23.03.2017 № 18/24-4

опубліковано: 30-03-2017, 10:40, переглядів: 452,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

УКРАЇНА 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства та з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

 

від 23.03.2017 № 18/24-4

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо  створення юридичної особи - комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області

 

  Розглянувши лист Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області від 17 березня 2017 року №01-24/207, відповідно до Закону України "Про соціальні послуги", частини третьої статті 17 Закону України "Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю", постанов Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417 "Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)", від 1 серпня 2013 року № 573 "Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді", вимог Бюджетного кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", статей 143,144 Конституції України, статей 43, 60 частини 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Цивільного Кодексу України, враховуючи листи  управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області "Про надання пропозиції" від 16 березня 2017року № 06-32/519 та Департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації від 16 березня 2017 року № 308-6/1001-1/1, керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісії дійшли висновку

рекомендувати:

  1. Районній раді:

  1)  Створити юридичну особу - комунальний заклад Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області.

  2) Затвердити :

- Положення про комунальний заклад Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області(додається).

- Структуру (штатну чисельність) комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області(додається).

- перелік соціальних послуг, умов та порядок їх надання відділеннями комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області(додається).

  2. Призначити директором комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області Тамазликарь Тетяну Володимирівну.

  3. Доручити голові районної ради Соловйову В.О. укласти строковий трудовий договір(контракт) з Тамазликарь В.В. терміном на 3 роки.

  4. Доручити Тамазликарь Т.В.:

- прийняти у власність та на баланс новоутвореної комунальної установи все майно, належне територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального  захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Херсонської області та Голопристанському районному  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та вжити заходів щодо належного їх бухгалтерського обліку

-  здійснити державну реєстрацію відповідно до вимог чинного законодавства України з урахуванням підпунктів 1, 2 пункту 1 цих висновків та рекомендацій та надати  копію договору до Голопристанської районної ради.

  5. Контроль за виконанням цих рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

 

Голова комісії                                            О.О.Санашвілі

 

 

Голова комісії                                             Д.В.Коломієць

 

Теги: Територ

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада