Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Плідна робота народних обранців районної ради

опубліковано: 3-04-2017, 14:00, переглядів: 718,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Плідна робота народних обранців районної ради

 

Плідна робота народних обранців районної ради

    В минулу п’ятницю, 31 березня 2017 року, в залі засідань Голопристанської районної ради відбулася перша частина пленарного засідання тринадцятої сесії районної ради VII скликання.

Плідна робота народних обранців районної ради

  Враховуючи пріоритети державної політики в галузі охорони здоров’я населення, з метою розвитку можливостей надання медичної допомоги хворим на ниркову недостатність, на підставі листа дочірнього підприємства "Діасервіс Плюс" від 22 березня 2017 року № 2/22-03 та рішення Президії районної ради від 23 березня 2017 року № 7, дотримуючись вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядженням районної ради від 23 березня 2017 року № 8-р внесено зміни до розпорядження від 27 лютого 2017 року № 7-р "Про скликання тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання" та вирішено другу частину пленарного засідання сесії провести 20 квітня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

Плідна робота народних обранців районної ради

  На пленарному засіданні сесії були присутні голова районної державної адміністрації Гасаненко Т.В., сільські голови, начальник Голопристанського районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Херсонській області Фисунеко В.Г., керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств установ, організацій району, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші.

  Відповідно до Регламенту районної ради, перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання, відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, повідомлень та оголошень.

Плідна робота народних обранців районної ради

  Так, головою районної ради Віталієм Соловйовим для виступу було надано слово керівнику апарату районної державної адміністрації Реутенку В.М., заступнику голови районної ради Басарабу І.К., голові профспілкового комітету медичних працівників комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Григор’євій О.В. та голові постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюку А.І. після чого депутати районної ради затвердили порядок денний та регламент роботи сесії.

  Голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко прозвітувала перед народними обранцями про виконання делегованих районною радою повноважень.

Плідна робота народних обранців районної ради

 

Заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації Юлія Риженко та начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Волошина прозвітували відповідно про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік та про виконання районного бюджету за 2016 рік.

 

 

Плідна робота народних обранців районної ради

  У роботі сесії приймав також участь начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Володимир Пісоцький, який, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», доповідав  про стан правопорядку на території Голопристанського району за 2016 рік.

Плідна робота народних обранців районної ради

  Народні обранці прийняли дві нові програми, це:

1) Програма фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році, з проектом якої ознайомив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Юрій Яровий

Плідна робота народних обранців районної ради

 

2) Програму розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки, з проектом якої ознайомила депутатів районної ради начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Тетяна Фоменко.

Розглядались питання та прийняті відповідні рішення щодо затвердження змін та доповнень до деяких районних програм.

  Загалом, на першій частині пленарного засідання тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання прийнято 28 рішень, в тому числі з питань,  які відносяться до компетенції постійних комісій мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань агропромислового розвитку та екології, з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

 

 

 

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги