Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ (стислий) тринадцятої сесії VІІ скликання від 31.03 – 20.04.2017 м. Гола Пристань

опубліковано: 27-04-2017, 12:00, переглядів: 693,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ (стислий)

тринадцятої сесії VІІ скликання

 

від 31.03 – 20.04.2017

м. Гола Пристань

 

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. Зазначив, що тринадцята сесія районної ради скликана розпорядженням районної ради від 27 лютого 2017 року № 7-р.

Враховуючи пріоритети державної політики в галузі охорони здоров’я населення, з метою розвитку можливостей надання медичної допомоги хворим на ниркову недостатність, на підставі листа дочірнього підприємства "Діасервіс Плюс" від 22 березня 2017 року № 2/22-03 та рішення Президії районної ради від 23 березня 2017 року № 7, розпорядженням районної ради від 23 березня 2017 року № 8-р внесено зміни до розпорядження від 27 лютого 2017 року
№ 7-р "Про скликання тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання", а саме:

«Першу частину пленарного засідання провести 31 березня 2017 року
 о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

Другу частину пленарного засідання сесії провести 20 квітня
2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.»

На розгляд першої частини пленарного засідання тринадцятої сесії винесено 29 питань порядку денного, проект якого розданий депутатам, на розгляд ІІ частини – 5 питань.

Соловйов В.О. привітав з днем народження депутатів районної ради
VII скликання, сільських голів, посадових осіб виконавчого апарату районної ради, які відсвяткували свої дні народження у міжсесійний період.

Із загальної кількості 34 депутата районної ради на тринадцятій сесії районної ради VІІ скликання присутні 29 депутатів, відсутні з поважних причин 3 депутати, з невідомих причин 2 депутати.

На пленарному засіданні сесії присутні голова районної державної адміністрації Гасаненко Т.В., сільські голови, начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Пісоцький В.М., начальник Голопристанського районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Херсонській області Фисуненко В.Г., керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств установ, організацій району, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші.

         Відповідно до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" запропонував відкрити тринадцяту сесію районної ради VІІ скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА? Одноголосно. 

         Оголосив тринадцяту сесію районної ради VII скликання відкритою.

 

Звучить Гімн України.

 

Соловйов В.О. - зазначив, що відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, повідомлень та оголошень.

 

Слово надав керівнику апарату районної державної адміністрації Реутенку В.М.

 

Реутенко В.М. - озвучив звернення до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., голови Верховної Ради України Парубія А.В. (текст звернення додається до протоколу).

 

Соловйов В.О. запропонував підтримати звернення.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно.

 

Соловйов В.О. надав слово заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

 

Басараб І.К. - озвучив звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народним депутатам України від Херсонської області щодо виділення додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я (текст звернення додається до протоколу).

 

Соловйов В.О. запропонував підтримати звернення.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно.

 

Басараб І.К. - озвучив звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б щодо фінансування Державного підприємства "Збур'ївське лісомисливське господарство" та Державного підприємства "Голопристанське лісомисливське господарство" з Державного бюджету України (текст звернення додається до протоколу).

 

ВИСТУПИВ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, який звернув увагу присутніх та зазначив, що така ситуація склалась в лісових господарствах по всій Україні. Запропонував в цьому зверненні акцентувати увагу на тому, що це є рукотворний (штучний), винятковий лісовий фонд Голопристанського району, який був насаджений в 50-60-х роках та потребує збереження, з метою утримання Олешківських пісків, і ці ліси не є тими лісами, які виросли в західній Україні.

 

Соловйов В.О. запропонував підтримати звернення з врахуванням пропозиції Бондаря П.П.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно.

 

Басараб І.К. - ознайомив присутніх з депутатським зверненням депутата районної ради VII скликання Загороднюка А.І., яке надійшло на адресу районної ради (текст звернення додається до протоколу).

 

Басараб І.К. надав роз’яснення з питання, порушеного в зверненні та звернув увагу, що об’єкт нерухомого майна – літній танцювальний майданчик зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Зазначив, що в районній раді існує відповідний Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, в якому зазначено, що власником є Голопристанська районна рада.

Зазначив, що на сьогоднішньому засіданні буде розглядатись пропозиція щодо виділення 15000 грн. для здійснення ремонту цього об’єкту. Запропонував підтримати зазначену пропозицію.

Звернув увагу присутніх, що протягом 2017 року працівниками районного будинку культури двічі проведені заходи щодо прибирання території літнього танцювального майданчика. Зазначив, що виникає підозра щодо засмічення цієї території жителями приватних будинків, які розташовані поряд.

Звернув увагу присутніх на необхідність звернення безпосередньо до депутата районної ради VII скликання Загороднюка А.І. та до Голопристанського міського голови з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо не засмічування та руйнування об’єкта нерухомості районної ради жителями міста Гола Пристань та здійснення розміщення сміттєзбиральних баків в парковій зоні міста.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, підтримала пропозицію Басараба І.К. щодо виділення коштів на ремонт літнього танцювального майданчика та висловила пропозиції щодо використання його за потребою та проведення в цьому об’єкті масових заходів.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, звернув увагу присутніх та зазначив, що від директора районного будинку культури Короленко Л.М. надійшли пропозиції щодо використання цього об’єкту нерухомості із залученням сільських рад та міської ради, яка може використовувати цей танцювальний майданчик.

 

Засіченко Л.В. - Чорноморський сільський голова, зазначила, що керівництву районного будинку культури необхідно над цим питанням працювати та проводити відповідні заходи (виставки про досягнення).

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив, що буде проведено фарбування об’єкту у жовто-блакитних кольорах, щоб нагадувало національну символіку - прапор України.

 

Кабакова Н.А. - депутат районної ради VII скликання, задала питання: «Чи можливо використовувати кольори символіки для оформлення?»

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, попрохав надавати пропозиції для фарбування об’єкту, які будуть враховані директором районного будинку культури.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради надав інформацію депутатам районної ради щодо відмови Голопристанської міської ради у оформленні права постійного користування земельною ділянкою, на якій розміщений об’єкт – літній танцювальний майданчик, враховуючи рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради від 23 лютого 2017 року № 30 «Про демонтаж майнового комплексу-споруд літнього танцювального майданчика у міському сквері по вул.1 Травня в м.Гола Пристань».

         Звернув увагу депутатів та зазначив, що районна рада, захищаючи право спільної власності територіальних громад району, звернулась з листом до правоохоронних органів стосовно ситуації, яка склалась, а також - в Голопристанську міську раду з проханням скасувати рішення виконавчого комітету, як таке, що порушує майнові інтереси територіальних громад району та спрямоване на умисне знищення комунального майна.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, ознайомив депутатів з листами та рішеннями Херсонської обласної ради VII скликання, які надійшли на адресу районної ради (додаються до протоколу).

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, надав слово для виступу голові профспілкового комітету медичних працівників комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Григор’євій О.В.

 

Григор’єва О.В. - озвучила звернення колективу комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»( текст звернення додається до протоколу).

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, зазначив, що йому приємно, що профспілка медичних працівників захищає свого керівника. Задав запитання, що в 2014 році, коли направлялись працівники на антимайдан, профспілка також захищала права працівників.

 

Григор’єва О.В. зазначила, що примусово нікого не направляли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запевнив, що депутати районної ради, при прийнятті рішення, врахують звернення колективу комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та запропонував присутнім в залі медичним працівникам приступити до виконання своїх професійних обов’язків на робочих місцях.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, надав слово депутату районної ради Загороднюку А.І.

 

Загороднюк А.І.- депутат районної ради, повернувся до питання про демонтаж літнього танцювального майданчика відповідно до рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради від 23 лютого 2017 року № 30 «Про демонтаж майнового комплексу-споруд літнього танцювального майданчика у міському сквері по вул.1 Травня в м. Гола Пристань», акцентуючи, що міська рада не пред’являє майнові права до цього об’єкту нерухомого майна. Також, він висловив обурення з приводу розміщення в районній газеті «Голопристанський вісник» від 16 березня 2017 року №11статті, в якій, на його думку, міститься неправдива інформація про Тимошенко Ю.В. і зупинився на винесенні на пленарне засідання питання безоплатної передачі об’єкта нерухомого майна Голопристанської дитячої школи мистецтв та матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад району до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань.

З порушеного питання

ВИСТУПИЛИ:

Гасаненко Т.В.- голова Голопристанської районної державної адміністрації,

Санашвілі О.О.- депутат районної ради,

Григоркін О.В.- головний редактор комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення,

Соловйов В.О.- голова районної ради.

 

Соловйов В.О.,запропонував для організації роботи тринадцятої сесії обрати робочі органи сесії.

Запропонував склад робочих органів сесії.

Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії запропонував обрати лічильну групу у складі:

Погорільська Меланія Броніславівна - депутат районної ради VІІ скликання

Шишкін Володимир Сергійович         - депутат районної ради VІІ скликання

Чумак Микола Миколайович              - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати лічильну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Лічильна група затверджена.

 

Соловйов В.О. запропонував для ведення протоколу тринадцятої сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які надійдуть на адресу сесії, обрати секретаріат сесії в складі:

Кабакова Наталія Анатоліївна  - депутат районної ради VІІ скликання

Свиридова Ольга Іванівна      - депутат районної ради VІІ скликання

Лобинцева Анжеліка Адольфівна - головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ:

Обрати секретаріат в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Секретаріат затверджено.

 

Соловйов В.О. запропонував лічильній групі та секретаріату приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. запропонував для юридичного забезпечення роботи тринадцятої сесії обрати юридичну групу у складі:

Коломієць Димитрій Васильович - депутат районної ради VІІ скликання

Санін Олександр Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

Дімова Жанна Омелянівна - начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати юридичну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5.

Склад юридичної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. запропонував для організації висвітлення роботи пленарного засідання сесії районної ради у засобах масової інформації обрати прес-групу сесії у складі:

Козаченко Андрій Олександрович - депутат районної ради VІІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор комунального підприємства редакція газети" Голопристанський вісник" та радіомовлення

 

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати прес-групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Прес-група затверджена.

 

Соловйов В.О. запропонував затвердити порядок денний та регламент роботи тринадцятої сесії районної ради – (Порядок денний та Регламент роздані депутатам на руки).

Соловйов В.О. запитав у депутатів чи будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту сесії районної ради.

Соловйов В.О. запропонував поставити 26 питання порядку денного «Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області частини приміщення, розташованого за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 45-А.» 34 (останнім), в зв’язку із тим, що питання функціонування та майна бібліотеки будуть вирішуватись на майбутньому тижні.

 

Соловйов В.О. поставив на голосування пропозицію щодо змін нумерації порядку денного

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували ?Немає, Відсутні? 5.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

 

Соловйов В.О. запропонував затвердити зі змінами порядок денний тринадцятої сесії районної ради VІI скликання.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити порядок денний десятої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні?5. Порядок денний затверджено.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень

Доповідає: голова Голопристанської районної державної адміністрації Гасаненко Т.В.

2. Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік

Доповідає: заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

3. Про стан правопорядку на території Голопристанського району за
2016 рік

Доповідає: начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Пісоцький В.М.

4. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2016 рік

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

5. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради
VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на
2017 рік"

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

6. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради
VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на
2017 рік"

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

7. Про програму фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році

Доповідає: начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Яровий Ю.В.

8. Про програму розвитку освіти Голопристанського району на
2017-2020 роки

Доповідає: начальник відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Фоменко Т.М.

9. Про затвердження доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки

Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакова Г.В.

10. Про затвердження змін та доповнень до програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017-2019 роки

Доповідає: заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації  Риженко Ю.М.

11. Про затвердження доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік

Доповідає: заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації  Риженко Ю.М.

12. Про затвердження змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки

Доповідає: начальник відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Сипко В.А.

13. Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради

Доповідають: депутати Голопристанської районної ради VII скликання Козаченко А.О., Марміль Н.М.

14. Про внесення змін до Регламенту Голопристанської районної ради
VII скликання

Доповідає: голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Погорільська М.Б.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди на території Малокопанівської сільської ради

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Пересідлому Валерію Миколайовичу.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді Гурнака Романа Вікторовича.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

18. Про відмову районній державній адміністрації у передачі в оренду частини приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

19. Про дострокове припинення дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством "Голопристанська центральна районна лікарня" та фізичною особою підприємцем Голубєвою Н.В.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

20. Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду  частини приміщення адмінбудівлі приватному підприємцю Табунщику О.Д.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

21. Про безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району у комунальну власність територіальної громади Рибальчеської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

22. Про внесення змін до структури комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області.

Доповідає:голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

23. Про надання дозволу комунальній установі "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" на передачу в оренду архівному відділу Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області  нежитлової будівлі комунальної власності, розташованої за адресою: м. Гола Пристань, вул. К.Маркса, 32

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

24. Про продовження дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та Голопристанською міською радою.

Доповідає:голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

25. Про припинення права оперативного управління комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та надання права оперативного управління комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

26. Про оголошення догани головному лікарю комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіну Л.В.

Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

27. Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу

Доповідає: голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Коломієць Д.В.

28. Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання

Доповідає: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Александрова Т.М.

29. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VII скликання Голопристанської районної  ради від 16 лютого 2017 року № 267 «Про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на зменшення орендованої площі»

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

30. Про схвалення Меморандуму про співробітництво у галузі охорони здоров’я між Голопристанською районною радою, Голопристанською районною державною адміністрацією та дочірнім підприємством "Діасервіс Плюс"

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

31. Про передачу у безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад району дочірньому підприємству "Діасервіс Плюс"

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

32. Про створення юридичної особи - комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

33. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради
VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на
2017 рік"

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

34. Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області частини приміщення, розташованого за адресою: м.Гола Пристань, вул. 1 Травня, 45-А.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

 

Соловйов В.О. – запропонував затвердити регламент роботи тринадцятої сесії районної ради.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити регламент роботи тринадцятої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Регламент роботи сесії районної ради VІI скликання затверджено.

 

РЕГЛАМЕНТ

1.

Доповідь з першого питання

-

до 20 хв.

2.

Доповідь з другого питання

-

до 15 хв.

3.

Доповідь з третього питання

-

до 10 хв.

4.

Доповідь з четвертого питання

-

до 15 хв.

5.

Доповідь з п’ятого по шосте питання

-

до 10 хв. кожне

6.

Доповідь з сьомого по восьме питання

-

до 15 хв. кожне

7.

Доповідь з дев’ятого по дев’ятнадцяте питання

-

до 5 хв. кожне

8.

Доповідь з двадцятого по двадцять восьме питання

-

до 5 хв. кожне

9.

Доповідь з двадцять дев’ятого та тридцятого питання

-

до 5 хв. кожне

10.

Доповідь з тридцять першого питання

-

до 10 хв.

11.

Доповідь з тридцять другого по тридцять третє питання

-

до 15 хв. кожне

12.

Доповідь з тридцять четвертого питання

-

до 5 хв.

 

 

Виступи депутатів та запрошених з питань порядку денного

 

-

до 5 хв.

 

Час для повторних виступів, заяв, запитань, пропозицій

 

-

до 3 хв.

 

Перерва через кожні 1,5 – 2 години роботи  

 

-

до 15 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Гасаненко Т.В. - голову Голопристанської районної державної адміністрації, яка прозвітувала про про виконання делегованих районною радою повноважень - звіт та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав чи будуть питання до доповідача.

Запитання не надійшли

Соловйов В.О. - голова районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

 ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень» як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення «Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень» додаються до протоколу.

 

2. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. - заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації, яка прозвітувала про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік - звіт та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав чи будуть питання до доповідача.

Запитання не надійшли

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, що проект рішення з цього питання у депутатів на руках та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

 

 ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення «Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік додаються до протоколу.

 

3. СЛУХАЛИ:

Пісоцького В.М. - начальника Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, який доповів про стан правопорядку на території Голопристанського району за 2016 рік - доповідь та проект рішення додаються до протоколу.  

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав чи будуть питання до доповідача.

ВИСТУПИЛИ:

Санашвілі О.О.- депутат районної ради,

Біла В.Г.- Олександрівський сільський голова,

Пісоцький В.М.- начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, надав відповіді запитувачам,

 

Соловйов В.О. - голова районної ради озвучив проект рішення з цього питання та запропонував його прийняти як рішення районної ради.

 

 ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про стан правопорядку на території Голопристанського району за 2016 рік» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення «Про стан правопорядку на території Голопристанського району за 2016 рік» додаються до протоколу.

 

4. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка надала звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік - звіт та проект рішення додаються до протоколу

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, що проект рішення з цього питання у депутатів на руках та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

 

 ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік» додаються до протоколу.

Соловйов В.О. - голова районної ради оголосив перерву в пленарному засіданні на 15 хвилин.

Після перерви

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував провести реєстрацію депутатів після перерви

В залі присутні 28 депутатів

5. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка доповіла про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" в частині розподілу вільних залишків - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання (який депутати мають на руках).

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради,

ГасаненкоТ.В. - голова районної державної адміністрації,

Соловйов В.О.- голова районної ради,

Козакова Г.В.- начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації,

Кабакова Н.А.- депутат районної ради,

Зуденков С.І.- Добропільський сільський голова,

Самойленко Т.І. - Новозбур’ївський сільський голова,

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради,

Фоменко Т.М. - начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації,

Шишкін В.С.- депутат районної ради.

Виступаючими були надані певні пропозиції, які поставлені на голосування

Соловйов В.О. - голова районної ради поставив на голосування пропозицію депутата районної ради Бондаря П.П. не розподіляти 1 млн. грв. на заробітну плату молодшому обслуговуючому персоналу по загальноосвітнім школам району.

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 2. Не голосували ? 1, Відсутні? 5.

 Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування пропозицію депутата районної ради Бондаря П.П. не розподіляти 250 тис. грн. на забезпечення виплати заробітної плати працівникам Голопристанської центральної районної лікарні до затвердження штатної структури лікарні 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 15. Проти? 6 Утримався? 8. Не голосували? Немає. Відсутні? 6.

 Пропозиція не знайшла підтримки

 

Голосування проходило шляхом підняття рук.

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування пропозицію депутата районної ради Мануйленко Т.В про виділення коштів в сумі 360 тис. грн. на капітальний ремонт спортивної зали Добропільської ЗОШ I-III ступенів та в сумі 620 тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі Новозбур’ївської ЗОШ I-III ступенів.

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає Не голосували? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування свою пропозицію щодо надання іншої субвенції обласному бюджету для комунального підприємства «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради на лікування Залевської Наталії Романівни 11 січня 2009 року народження, мешканки села Нова Збур’ївка Голопристанського району в сумі 150 тис. грн., яка має рідкісне орфанне захворювання - ювенільний ревматоїдний артрит.

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає Не голосували? Немає, Відсутні? 5.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням проголосованих пропозицій як рішення районної ради.

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" з урахуванням пропозицій як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" додаються до протоколу.

 

6. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка доповіла про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Козаченко А.О. - депутат районної ради,

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації,

Гасаненко Т.В. - голова районної державної адміністрації, 

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, що проект рішення з цього питання у депутатів на руках та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

 

 ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували ?1. Відсутні? 6.

Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" додаються до протоколу.

7. СЛУХАЛИ:

Ярового Ю.В - начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, який ознайомив з проектом програми фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради,

Загороднюк А.І. - депутат районної ради,

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, що проект рішення з цього питання у депутатів на руках та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

 

 ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про програму фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався?1. Не голосували? 1. Відсутні? 6.

Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про програму фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році» додаються до протоколу.

8. СЛУХАЛИ:

Фоменко Т.М. - начальника відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації, яка ознайомила з проектом  програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Кабакова Н.А. - депутат районної ради,

Свиридова О.І. - депутат районної ради,

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання (який депутати мають на руках)

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Соловйов В.О. - голова районної ради поставив на голосування пропозиції депутата районної ради Кабакової Н.А.: про харчування дітей учасників АТО, капітальний ремонт покрівлі Новозбур’ївської ЗОШ I-II ступенів №2, капітальний ремонт водопровідної мережі із заміною системи башти Рожновського у Великокардашинській ЗОШ I-III ступенів та пропозицію начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Фоменко Т.М щодо капітального ремонту спортивної зали Добропільської ЗОШ I-III ступенів та капітального ремонту покрівлі Новозбур’ївської ЗОШ I-III ступенів №1

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає Не голосували? Немає Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням проголосованих пропозицій, як рішення районної ради.

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про програму розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки», з урахуванням проголосованих пропозицій, як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 6. Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про програму розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки» додаються до протоколу.

 

9. СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. - начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, яка запропонувала доповнення до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Козакова Г.В. - начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування пропозиції начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакової Г.В про надання субвенції обласному бюджету для здійснення ремонту палат для лікування учасників та інвалідів АТО Голопристанського району в комунальному закладі «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради» з фінансуванням у 2017 році у розмірі 10000,00 грн. та виготовлення пам'ятних медалей до 30-річчя трагедії на ЧАЕС для нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, мешканців Голопристанського району з фінансуванням у 2017 році у розмірі 10000,00 грн. 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає Не голосували? Немає, Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням проголосованих пропозицій, як рішення районної ради.

 ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про затвердження доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки», з урахуванням проголосованих пропозицій, як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 6. Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про затвердження доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки» додаються до протоколу.

 

10. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. - заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації, яка запропонувала  зміни та доповнення до програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017-2019 роки - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Риженко Ю.М. - заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації,

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання (проект рішення депутати мають на руках)

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування пропозицію заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації Риженко Ю.М. про підключення до волоконно-оптичної лінії зв'язку для організації послуг швидкісного інтернету на об'єктах: - будівля і споруди цілісного майнового комплексу (Херсонська область Голопристанський район, м. Гола Пристань, вул.1 Травня, 41); - майнового комплексу управління агропромислового розвитку (Херсонська область Голопристанський район, м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 67) 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? 1 Не голосували? Немає, Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням проголосованих пропозицій, як рішення районної ради.

 ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про затвердження змін та доповнень до програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017-2019 роки, з урахуванням проголосованих пропозицій, як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 8. Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про затвердження змін та доповнень до програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017-2019 роки" додаються до протоколу.

 

11. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. - заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації, яка запропонувала доповнення до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради,зачитав проект рішення та запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

  ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про затвердження доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік, як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 8

Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про затвердження доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік» додаються до протоколу.

12. СЛУХАЛИ:

Сипко В.А. - начальника відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, яка запропонувала зміни та доповнення до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради,

Реутенко В.М.- виконуючий обов’язки першого заступника голови районної державної адміністрації,

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, що проект рішення з цього питання у депутатів на руках та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про затвердження змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки» як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9. Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення «Про затвердження змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки» додаються до протоколу.

 

13.СЛУХАЛИ:

КозаченкаА.О., Марміль Н.М.- депутатів Голопристанської районної ради VII скликання, які надали повідомлення про виконання депутатських повноважень та доручень ради -  повідомлення та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Александрова Т.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради,

Марміль Н.М.- депутат районної ради,

Соловйов В.О. - голова районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запропонував його прийняти як рішення районної ради.

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради» як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2 ( Козаченко А.О. та Марміль Н.М. заявили про конфлікт інтересів). Відсутні? 6.

 

Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення «Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради»  додаються до протоколу.

 

14.СЛУХАЛИ:

Погорільську М.Б.- голову постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, яка озвучила проект рішення про внесення змін до Регламенту Голопристанської районноїради VII скликання - проект рішення додається до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, запропонований проект рішення як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про внесення змін до Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання » як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 6

Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення «Про внесення змін до Регламенту Голопристанської районної ради
VII скликання» додаються до протоколу.

15.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. - голову постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який озвучив проект рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди на території Малокопанівської сільської ради - проект рішення додається до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, запропонований проект рішення як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди на території Малокопанівської сільської ради» як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримався? 9. Не голосували? Немає. Відсутні? 7

Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди на території Малокопанівської сільської ради» додаються до протоколу.

16. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Пересідлому Валерію Миколайовичу".

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради, задав питання чи можливий розгляд вищезазначеного питання районною радою при вже створеній об’єднаній Гладківській територіальній громаді.

Соловйов В.О. – голова районної ради, у телефонній розмові задав питання Гладківському сільському голові Форощуку О.В. про його позицію щодо не заперечення затвердження технічної документації. Зазначив, що Форощук О.В. підтримує затвердження.

Дімова Ж.О. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради зазначила: на сьогоднішній   день законодавством чітко визначено, що затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів, здійснюється районними радами.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Пересідлому Валерію Миколайовичу" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? 4. Не голосували? Немає. Відсутні? 8. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Пересідлому Валерію Миколайовичу" додаються до протоколу.

 

17. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді Гурнака Романа Вікторовича ".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді Гурнака Романа Вікторовича " як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді Гурнака Романа Вікторовича " додаються до протоколу.

 

18. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про відмову районній державній адміністрації у передачі в оренду частини приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про відмову районній державній адміністрації у передачі в оренду частини приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення " як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про відмову районній державній адміністрації у передачі в оренду частини приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення" додаються до протоколу.

 

19. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про дострокове припинення дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством» Голопристанська центральна районна лікарня» та фізичною особою підприємцем Голубєвою Н.В.".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про дострокове припинення дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством» Голопристанська центральна районна лікарня» та фізичною особою підприємцем Голубєвою Н.В. " як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про дострокове припинення дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством» Голопристанська центральна районна лікарня» та фізичною особою підприємцем Голубєвою Н.В. " додаються до протоколу.

 

20. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення адмінбудівлі приватному підприємцю Табунщику О.Д.".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення адмінбудівлі приватному підприємцю Табунщику О.Д." як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення адмінбудівлі приватному підприємцю Табунщику О.Д." додаються до протоколу.

 

21. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району у комунальну власність територіальної громади Рибальчеської сільської ради Голопристанського району Херсонської області".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад
Голопристанського району у комунальну власність територіальної громади Рибальчеської сільської ради Голопристанського району Херсонської області " як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про  безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району у комунальну власність територіальної громади Рибальчеської сільської ради Голопристанського району Херсонської області" додаються до протоколу.

 

22. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про внесення змін до структури комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до структури комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. (Мануйленко Т.В. заявила про конфлікт інтересів). Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до структури комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області" додаються до протоколу.

 

23. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про надання дозволу комунальній установі «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» на передачу в оренду архівного відділу Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області нежитлової будівлі комунальної власності, розташованої за адресою:
 м. Гола Пристань, вул. К.Маркса, 32 ".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальній установі «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» на передачу в оренду архівного відділу Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області нежитлової будівлі комунальної власності, розташованої за адресою: м. Гола Пристань, вул. К.Маркса, 32" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу комунальній установі «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» на передачу в оренду архівного відділу Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області нежитлової будівлі комунальної власності, розташованої за адресою:
 м. Гола Пристань, вул. К.Маркса, 32" додаються до протоколу.

 

24. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про продовження дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення та Голопристанською міською радою".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про продовження дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення та Голопристанською міською радою" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про продовження дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення та Голопристанською міською радою" додаються до протоколу.

 

25. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про припинення права оперативного управління комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та надання права оперативного управління комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про припинення права оперативного управління комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та надання права оперативного управління комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про припинення права оперативного управління комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та надання права оперативного управління комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги  " додаються до протоколу.

 

26. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про оголошення догани головному лікарю комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Бритвіну Л.В.".

 

ВИСТУПИЛИ:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради.

Бритвін Л.В. – головний лікар КП «Голопристанська ЦРЛ».

Черкашенко О.В. – завідувач КП ЗОЗ «Голопристанська центральна районна аптека № 14».

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про оголошення догани головному лікарю комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Бритвіну Л.В." як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? 2. Утримався? 6. Не голосували? Немає. Відсутні? 8. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про оголошення догани головному лікарю комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Бритвіну Л.В." додаються до протоколу.

 

27. СЛУХАЛИ:

Бондара П.П. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 24. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. (Басараб І.К. заявив про конфлікт інтересів). Відсутні? 9. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу" додаються до протоколу.

 

28. СЛУХАЛИ:

Александрову Т.М. – керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка зачитала проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" додаються до протоколу.

 

ВИСТУПИВ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, оголосив перерву у пленарному засіданні та нагадав, що ІІ частина пленарного засідання тринадцятої сесії відбудеться 20 квітня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

 

 

20.04.2017

Веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. зазначив, що на ІІ частині пленарного засідання тринадцятої сесії районної ради присутні представники районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району та не є депутатами районної ради, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші.

 

Соловйов В.О. привітав з днем народження депутатів районної ради
VII скликання, сільських голів, керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району та посадових осіб виконавчого апарату районної ради, які відсвяткували свої дні народження в перерві між пленарними засіданнями.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, звернув увагу присутніх та зазначив, що у зв’язку з відсутністю на пленарному засіданні тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання з поважної причини Саніна Олександра Сергійовича виникла необхідність здійснити його заміну у складі юридичної групи.

Запропонував кандидатуру Загороднюка Андрія Івановича включити до складу юридичної групи.

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Включити Загороднюка А.І. до складу юридичної групи.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно.

Голосування здійснювалося шляхом підняття рук.

 

Лічильна група провела реєстрацію присутніх депутатів.

 

Після реєстрації в залі засідань присутні 27 депутатів районної ради, відсутні 1 депутат з поважних причин та 6 депутатів з невідомих причин.

 

29. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VII скликання Голопристанської районної ради від 16 лютого 2017 року № 267 «Про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на зменшення орендованої площі".

 

ВИСТУПИВ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VII скликання Голопристанської районної ради від 16 лютого 2017 року № 267 «Про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на зменшення орендованої площі" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VII скликання Голопристанської районної ради від 16 лютого 2017 року № 267 «Про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на зменшення орендованої площі" додаються до протоколу.

 

30. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про схвалення Меморандуму про співробітництво у галузі охорони здоров’я між Голопристанською районною радою, Голопристанською районною державною адміністрацією та дочірнім підприємством «Діасервіс Плюс".

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради.

Тур О.А. – представник дочірнього підприємства «Діасервіс Плюс".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про схвалення Меморандуму про співробітництво у галузі охорони здоров’я між Голопристанською районною радою, Голопристанською районною державною адміністрацією та дочірнім підприємством «Діасервіс Плюс " як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про схвалення Меморандуму про співробітництво у галузі охорони здоров’я між Голопристанською районною радою, Голопристанською районною державною адміністрацією та дочірнім підприємством «Діасервіс Плюс" додаються до протоколу.

 

31. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про передачу у безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад району дочірньому підприємству «Діасервіс Плюс".

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради.

Соловйов В.О. – голова районної ради.

Житнюк В.В. – головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр ПМСД» Голопристанської ради Херсонської області.

Коломієць Д.В. – депутат районної ради.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання в зв’язку з тим, що будуть доповнення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. – запропонував викласти в новій редакції пункт 1 рішення, а саме: передати приміщення 1 поверху площею 236,7 кв. м. та приміщення цокольного поверху площею 14,3 кв. м., що загалом складає площу 251 кв. м. будівлі інфекційного відділення.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування надану ним пропозицію  щодо викладення в новій редакції пункту 1 рішення, а саме: передати приміщення 1 поверху площею 236,7 кв. м. та приміщення цокольного поверху площею 14,3 кв. м., що загалом складає площу 251 кв. м. будівлі інфекційного відділення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням змін, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про передачу у безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад району дочірньому підприємству «Діасервіс Плюс" із змінами як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про передачу у безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад району дочірньому підприємству «Діасервіс Плюс" додаються до протоколу.

 

32. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про створення юридичної особи – комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області".

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради.

Тамазликарь Т.В. – директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян районної державної адміністрації.

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради.

Бондар П.П. – депутат районної ради.

Гасаненко Т.В. – голова районної державної адміністрації.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про створення юридичної особи – комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про створення юридичної особи – комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області" додаються до протоколу.

 

33. СЛУХАЛИ:

Волошина Н.О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка доповіла  про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 «Про районний бюджет на 2017 рік» – доповідь та проект рішення додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, в зв’язку з тим, що будуть надходить пропозиції, запропонував прийняти проект рішення, який мають депутати на руках, за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

Соловйов В.О. – Проект рішення прийнято за основу.

 

Соловйов В.О. - запитав у депутатів чи є запитання до начальника фінансового управління райдержадміністрації Волошиної Н.О., чи інші пропозиції.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради запропонував кошти районного бюджету, які виділені на капітальний ремонт покрівлі Новозбур’ївській ЗОШ I-III ступенів № 1 в сумі 440 тис. грн. (за погодженням Новозбур’ївського сільського голови), перенаправити в Старозбур’ївську сільську раду на капітальний ремонт заміну вікон та дверей на енергозберігаючі Старозбур’ївській ЗОШ I-III ступенів в зв’язку з тим, що Новозбур’ївська ЗОШ I-III ступенів № 1 отримала субвенцію з обласного бюджету (611 тис. грн.) на вищезазначені цілі.

 

ВИСТУПИЛИ:

Гасаненко Т.В. – голова райдержадміністрації.

Маруняк В.В. – Старозбур’ївський сільський голова.

Шишкін В.С. – депутат районної ради.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію Бондара П.П. щодо виділення коштів Старозбур’ївській сільській раді  на капітальний ремонт ЗОШ I-III ступенів по заміні вікон та дверей на енергозберігаючі в сумі 440 тис. грн. з урахуванням співфінансування Старозбур’ївської сільради в розмірі 40 тис. грн.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. - запитав у депутатів чи є запитання до начальника фінансового управління райдержадміністрації Волошиної Н.О., чи інші пропозиції.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання озвучив пропозицію щодо відкладення розгляду питання про виділення коштів районній державній адміністрації на виконання програми «Підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017 – 2019 роки», а саме підключення до волоконно-оптичної лінії зв’язку для організації послуг швидкісного Інтернету в зв’язку з необхідністю його доопрацювання та розглянути на профільних комісіях та пленарному засіданні чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання у червні місяці.

 

ВИСТУПИЛИ:

Санашвілі О.О. – депутат районної ради.

Риженко Ю.М. – заступник начальника, начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку.

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію Бондара П.П. щодо відкладення розгляду питання про виділення коштів районній державній адміністрації на виконання програми «Підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017 – 2019 роки», а саме підключення до  волоконно-оптичної лінії зв’язку для організації послуг швидкісного Інтернету в зв’язку з необхідністю його доопрацювання та розглянути на профільній комісії та пленарному засіданні чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання у червні місяці.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? 2. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. - запитав у депутатів чи є ще запитання до начальника фінансового управління райдержадміністрації Волошиної Н.О. чи інші пропозиції.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, вніс пропозицію щодо виділення 15 тис. грн. на придбання комп’ютеру та фотоапарату для подальшого функціонування редакції (відбулася крадіжка в адмінбудівлі редакції) та щодо виключення пункту проекту рішення стосовно субвенції, яку надавала районному бюджету Гладківська сільська рада до часу отримання пропозицій сільради щодо її повернення, так як термін дії угоди, укладений між Гладківським сільським головою та головою районної ради, ще триває.

 

Соловйов В.О. –  голова районної ради, поставив на голосування пропозицію Басараба І.К. щодо виділення 15 тис. грн. на придбання комп’ютеру та фотоапарату для подальшого функціонування редакції.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. –  голова районної ради, поставив на голосування пропозицію Басараба І.К. щодо виключення пункту проекту рішення стосовно субвенції, яку надавала районному бюджету Гладківська сільська рада до часу отримання пропозицій сільради щодо її повернення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради, запропонувала розподілити вільний залишок освітньої субвенції.

Гасаненко Т.В. – голова райдержадміністрації – заперечила в зв’язку з тим, що питання потребує суттєвого опрацювання.

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради, зняла пропозицію.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням змін та доповнень, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 «Про районний бюджет на 2017 рік»" із змінами та доповненнями як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 5. Відсутні? 7.

Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 «Про районний бюджет на 2017 рік" додаються до протоколу.

 

34. СЛУХАЛИ:

Соловйов В.О. –  голова районної ради, поставив на голосування перенесення розгляду питання «Про надання дозволу комунальному закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області частини приміщення, розташованого за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 45-А» на підставі листа районної державної адміністрації на наступне пленарне засідання у червні місяці.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. Наголосив, що всі питання порядку денного тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання розглянуті.

 

Запитав чи будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії.

 

Оголосив тринадцяту сесію районної ради VІІ скликання закритою.

 

Звучить Гімн України.

 

Голова районної ради                            В.О.Соловйов

 

 

Теги: УКРА

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги