Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Депутати районної ради вшанували ветеранів Другої світової війни

опубліковано: 10-05-2017, 16:22, переглядів: 845,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Депутати районної ради вшанували ветеранів Другої світової війни

 Депутати районної ради вшанували ветеранів Другої світової війни

  72 роки відділяє Україну від незабутнього травня 1945 року.

  Десятиліття, що минули, не применшили подвиг народу, який відстояв свободу і незалежність Вітчизни, здолав страшну фашистську силу.

  Сьогодні, величний подвиг захисників і визволителів війни, символізує тріумф справедливості, залишається невичерпним джерелом патріотизму та незламної віри в свої сили.

  Відділяючись від нас у часі, Друга світова війна, і виборена у ній Перемога, не відходять у небуття.

Депутати районної ради вшанували ветеранів Другої світової війни

  З словами щирої подяки за героїзм, самовіддану працю у повоєнний період, за виховання молоді на героїчних традиціях попередніх поколінь звернувся голова Голопристанської районної ради Віталій Олександрович Соловйов під час урочистостей з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбулись 8 травня в будинку культури села Нова Збур’ївка.

   Віталій Олександрович вручив Почесну грамоту районної ради самодіяльному колективу - ансамблю народної пісні «Збурівчанка» Новозбур’ївського сільського будинку культури (керівник - Єфімова Валентина Василівна), відзначивши активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток культури Новозбур’ївської територіальної громади і всього Голопристанського району та популяризації української патріотичної пісні цього самобутнього колективу.

Депутати районної ради вшанували ветеранів Другої світової війни

   9 травня голова Голопристанської районної ради Віталій Олександрович Соловйов взяв участь в урочистостях, які відбулись на території міста Гола Пристань, зазначивши, що коли наша країна виборює свою незалежність, ми повинні не втрачати віри й терпіння, мужності та оптимізму, беручи за взірець тих, хто в далекі роки відстояв мир. Життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку наших шановних ветеранів – це високий приклад для наслідування.

  Крім того, за дорученням голови районної ради Віталія Олександровича Соловйова, депутатами районної ради були здійснені виїзди в сільські ради району для привітання мешканців та ветеранів з Великою Перемогою.

  Теплі слова поздоровлень лунали від депутатів районної ради, які приймали участь в святкових заходах на території Голопристанського району та вручили Почесні грамоти районної ради з виплатою матеріального стимулювання:

  - в Добропіллі, Коломієць Димитрій Васильович нагородив Дьоміну Ольгу Сидорівну,

  - в Нововолодимирівці, Загороднюк Андрій Іванович - Нікіщенко Клавдію Леонідівну,

  - в Бехтерах, Чумак Микола Миколайович привітав Власова Аркадія Андрійовича,

  - в Чулаківці, Свиридова Ольга Іванівна - Горлеву Катерину Яківну,

  - в Збур’ївці, Підтабачний Вадим Олексійович - Капліну Олену Гаврилівну.

  Наші дорогі ветерани - Мануйленко Неля Вікторівна із Малих Копанів, Власов Аркадій Андрійович з Бехтер, Ігошев Олександр Федосійович із Новософіївки, Малюченко Василь Сидорович із Новофедорівки, Зеленська Надія Яківна із Долматівки, Горбік Сергій Андрійович із Залізного Порта, Філатова Ніна Василівна із Круглоозерки одержали невеликі, але від того не менш цінні подарунки - електричні чайники.

  Цю приємну місію виконали депутати районної ради Санін Олександр Сергійович, Чумак Микола Миколайович, Сушич Василь Федорович, Козаченко Андрій Олександрович, Данилів Валентина Стефанівна, Камінський Володимир Вікторович, Санашвілі Олег Отарович, які у своїх вітальних словах зазначили, що ми у вічному боргу перед ветеранами за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю.

  Також, заступник голови районної ради Іван Кирилович Басараб, привітав з незабутнім святом Перемоги жителів села Садове, побажавши всім родинам міцного здоров’я і довголіття, оптимізму та родинного добробуту.

  Нехай усіх нас зігріває незгасне світло Перемоги, надає сили та наснаги для добрих справ, а на нашій землі завжди панують мир і злагода!

 

 

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада