Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Районна комплексна програма розвитку водного господарства Голопристанського району в полі зору депутатів

опубліковано: 15-05-2017, 15:26, переглядів: 751,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Районна комплексна програма розвитку водного господарства

Голопристанського району в полі зору депутатів

 

Районна комплексна програма розвитку водного господарства  Голопристанського району в полі зору депутатів 

  На минулому тижні, 11 травня, в депутатській кімнаті районної ради, відбулося чергове засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології за участю заступника голови районної ради Басараба І.К., радника голови обласної державної адміністрації Богачука В.М., начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Бурлакова О.Г., начальника відділу водних ресурсів Приморського управління водного господарства Семіза С.А., виконуючого обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Голопристанському районі Попелишко Є.Ю., директора Державної установи «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» Ковальва Ю.І. та Великокардашинського сільського голови Чухрая О.І., де основним розглядалося питання «Про хід виконання районної комплексної програми розвитку водного господарства Голопристанського району на період до 2020 року».

Районна комплексна програма розвитку водного господарства  Голопристанського району в полі зору депутатів

  Після жвавого обговорення депутатами, цього важливого для життєзабезпечення населення району, питання зазначену інформацію взято до відома та рекомендовано:

- районній державній адміністрації вжити дієвих заходів щодо виконання районної комплексної програми розвитку водного господарства Голопристанського району на період до 2020 року.

- Приморському управлінню водного господарства надати пропозиції щодо доповнення заходів по забезпеченню виконання Програми пунктом 6.2 (із текстової частини) напрямів захисту сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод – створення самопливних колекторів та мережі по відведенню поверхневих вод з сільгоспугідь та населених пунктів з визначенням необхідної суми коштів та наданням розрахунків до Голопристанської районної державної адміністрації для опрацювання та подальшого розгляду їх на сесії районної ради.

- сільським радам, з метою поліпшення екологічного стану, захисту сільських населених пунктів від шкідливої дії вод, на виконання п. 6 заходів по забезпеченню виконання Програми, винайти можливість виділення коштів на виготовлення відповідної документації, а саме: розробку проектів винесення в натуру водоохоронних зон та прибережних захисних смуг на водних об’єктах.

Районна комплексна програма розвитку водного господарства  Голопристанського району в полі зору депутатів

  Висновки і рекомендації направлено для відповідного  реагування у відповідні інстанції.

  Також на засіданні комісії розглядалися 3 питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

  По цим питанням було прийнято висновки  комісії з рекомендаціями районній раді затвердження наданих технічних документацій на черговому пленарному засіданні чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання, яка відбудеться 15 червня поточного року.

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги