Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про хід виконання довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки

опубліковано: 17-05-2017, 15:57, переглядів: 463,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий
УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

чотирнадцятої сесії VII скликання

 

 

від 15.06.2017 №

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання довгострокової районної

програми відпочинку та оздоровлення

дітей на 2015 та наступні роки

 

  Заслухавши та обговоривши інформацію Голопристанської районної державної адміністрації «Про хід виконання довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки», районна рада зазначає, що в районі діє довгострокова районна програма відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки та проводиться відповідна робота по виконанню її заходів.

  За підсумками районної кампанії відпочинку дітей, у 2016 році, було охоплено відпочинком 893 дитини.

  На організацію харчування дітей пільгових категорій у пришкільних таборах відпочинку (мовному) з районного бюджету у 2016 році виділено 300 тис. грн. Вартість харчування однієї дитини на 1 день склала 24.00 грн.

  Для оздоровлення дітей пільгових категорій у 2016 році з районного бюджету виділено кошти в сумі 150.00 тис.грн., що дало змогу оздоровити            39 дітей пільгових категорій в дитячому оздоровчому таборі «Чайка» в с.Лазурне.

  Крім того, 30 дітей учасників антитерористичної операції в серпні місяці були направлені на оздоровлення в м. Скадовськ до дитячого оздоровчого табору ім. Ю.О. Гагаріна, на що були використані кошти районного бюджету в сумі 58,50 тис. грн.

  З 01 червня 2017 року, на базі загальноосвітніх закладів Голопристанського району, функціонувало 25 пришкільних таборів відпочинку. На базі 23 пришкільних таборів відпочинку були відкриті мовні загони з вивченням японської культури, а на базі Нововолодимирівської і Чулаківської загальноосвітніх шкіл було відкрито 2 мовних табори із залученням волонтерів із вивченням іноземної мови.

  Пришкільні табори працювали протягом 14 днів.

  Охоплено відпочинком 893 дітей та підлітків з числа учнів пільгових категорій.

  В пришкільних таборах відпочинку організовано денний сон, яким охоплено 329 дітей молодшого віку.

  На організацію харчування дітей пільгових категорій, які будуть перебувати в пришкільних таборах відпочинку(мовному), з районного бюджету в 2017 році виділено кошти в сумі 300 тис. грн. з розрахунку 24,00 грн. на одну дитину. на день.

  Адміністраціями шкіл проводились заходи для забезпечення змістовного відпочинку протягом табірної зміни ( екскурсії, походи, спортивні заходи).

  Велика увага приділяється організації виховної роботи з дітьми: протягом літнього періоду на базі позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів працювали гуртки за інтересами різних профілів: художньо-естетичного, туристичного, спортивного, технічного, еколого-натуралістичного, національно-патріотичного, краєзнавчого та ін.

   Оптимально використовується існуюча матеріально-технічна база загальноосвітніх навчальних закладів.

  У 2017 році на виконання заходів програми для закупівлі путівок до дитячих оздоровчих закладів дітям пільгових категорій передбачені кошти з районного бюджету в сумі 199 тис. грн.

  Проведена робота по залученню батьків, громадськості, представників приватного бізнесу до організації оздоровлення дітей в районі, оновленню списків дітей пільгових категорій та статистики оздоровчого сезону в районі.

  Разом з тим, протягом останніх років, залишається ряд проблем, а саме:

   - проведеня паспортизації місць для купання дітей на територіях сільських рад;

   - забезпечення безперервного постачання води та енергозабезпечення для стабільної роботи пришкільних таборів відпочинку;

   - залучення додаткових (спонсорських) коштів для організації відпочинку та оздоровлення дітей;

   - потребує покращення забезпечення медичними кадрами загальноосвітніх навчальних закладів району.

   Враховуючи вищевикладене, висновки і рекомендації спільного засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення та робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання від 16 травня 2017 року, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

 Інформацію «Про хід виконання довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки» взяти до відома.

 З метою створення сприятливих умов для якісного та повноцінного відпочинку дітей, забезпечення їх змістовного дозвілля та задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб кожного, створення необхідних умов для фізичного, психічного, соціального та морального здоров'я дітей та усунення недоліків, які мають місце у виконанні вищезазначеної програми на наступні роки

рекомендувати:

    1. Районній державній адміністрації:

1) В подальшому, здійснювати координацію роботи місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, при вирішенні питань оздоровлення та відпочинку дітей.

2) Здійснювати заходи:

- по організації та направленню до позаміських оздоровчих закладів максимальної кількості дітей пільгових категорій;

- по організації та проведенню відпочинку і зайнятості дітей у пришкільних таборах із денним перебуванням (мовних таборах).

3) При необхідності, закріпляти за пришкільними таборами відпочинку загальноосвітніх шкіл району медичних працівників сільських лікувальних закладів.

    2. Комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»:

1) Забезпечувати медичний огляд дітей пільгової категорії при направленні їх до закладів відпочинку;

2) Оперативно інформувати управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації про чисельність дітей, направлених для оздоровлення та лікування в санаторно-курортні заклади, позаміські дитячі оздоровчі табори із зазначенням рівня та джерел фінансування, місця оздоровлення та основних відомостей про дитину;

   3. Сільським радам:

1) Здійснювати дієвий контроль за ходом виконання програми відпочинку та оздоровлення дітей та, в подальшому, розглянути його на сесіях сільських рад;

2) За можливості, виділяти кошти з місцевих бюджетів на закупівлю путівок до позаміських дитячих оздоровчих закладів, в першу чергу - для оздоровлення дітей пільгових категорій;

3) Залучати додаткові кошти на фінансування відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням, в тому числі для організації походів, екскурсій та поїздок на море;

4) Сприяти забезпеченню безперервного постачання води та енергозабезпечення для стабільної роботи пришкільних таборів відпочинку.

   4. Новофедорівській та Круглоозерській сільським радам вирішувати питання облаштування на водоймах місць для відпочинку та купання (проводити їх паспортизацію та надавати копії паспортів пришкільним таборам відпочинку).

    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення.

 

 Голова районної ради                       В.О.Соловйов

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги