Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Питання гуманітарної сфери готуються для розгляду на наступній сесії

опубліковано: 18-05-2017, 09:03, переглядів: 607,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Питання гуманітарної сфери готуються

для розгляду на наступній сесії

 

Питання гуманітарної сфери готуються для розгляду на наступній сесії

 16 травня, в депутатській кімнаті Голопристанської районної ради, відбулось спільне засідання постійної комісії з гуманітарних питань, медицини та соціального захисту населення та робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання, яке проводив голова постійної комісії, голова робочої групи Чумак М.М. 

  В заході взяли участь голова Голопристанської районної ради  В.О.Соловйов, голова Голопристанської районної державної адміністрації Т.В.Гасаненко, представники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів Голопристанської районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради.

Питання гуманітарної сфери готуються для розгляду на наступній сесії

  З першого питання - «Про хід виконання довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки», яке планується розглянути на чотирнадцятій сесії, виступили головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації О.В.Шевчук та начальник відділу праці, кадрової роботи та контролю за призначенням пенсій управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації М.О.Луганська-Кузіна.

  Зокрема, доповідачі зазначили, що з 01 по 14 червня 2017 року, на базі загальноосвітніх закладів Голопристанського району, почне функціонувати 25 пришкільних таборів відпочинку (на їх базі 23 мовні загони та 2 мовних табора). Планується охопити відпочинком 921 дітей та підлітків з числа учнів пільгових категорій.  

  На організацію харчування дітей пільгових категорій, які будуть перебувати в пришкільних таборах відпочинку (мовному), з районного бюджету виділено кошти в сумі 300 тис. грн. з розрахунку 23,00 грн. на одну дитину на день.

  Адміністраціями шкіл проводяться заходи для забезпечення змістовного відпочинку протягом табірної зміни (плануються екскурсії, походи, спортивні заходи). На виконання заходів програми для закупівлі путівок до дитячих оздоровчих закладів дітям пільгових категорій передбачені кошти з районного бюджету в сумі 199 тис. грн.

  Неупереджено та активно обговорюючи вищезазначене питання, присутні на засіданні депутати, члени робочої групи та запрошені робили наголос на необхідності здійснювати координацію роботи місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, при вирішенні питань оздоровлення та відпочинку дітей. Зокрема, вони підтримали пропозицію депутата районної ради, завідувача комунальної установи «Фінансово – господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Т.В.Мануйленко про те, що харчування дітей повинно здійснюватись з розрахунку 26,65 грн. на одну дитину на день. З даного питання було рекомендовано Голопристанській районній державній адміністрації вжити заходи.

Питання гуманітарної сфери готуються для розгляду на наступній сесії

 З питання «Про рекомендації районній раді щодо затвердження програми «Розвиток людського капіталу Голопристанського району» на 2017-2021 роки» виступила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Ю.М.Роман.

  Програмою передбачається створення необхідних умов для розвитку, накопичення людського капіталу району та забезпечення потреб ринку праці у фахівцях з гостродефіцитних спеціальностей. Комісією та робочою групою рекомендовано районній раді затвердити Програму.

  В зв’язку із не набранням відповідної кількості голосів, не були прийняті схвальні висновки і рекомендації з питання «Про проект доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки», який представила головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації О.В Шевчук.

  Районну програму поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2018 роки планується доповнити заходами у сфері протидії торгівлі людьми, а до районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки - внести зміни щодо відпочинку дітей з прифронтової зони Донецької та Луганської областей, з інших регіонів України, врахувавши перевезення дітей пільгових категорій до місць відпочинку та у зворотному напрямі. Про це доповіла начальник відділу праці, кадрової роботи та контролю за призначенням пенсій управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації М.О.Луганська-Кузіна.

  Враховуючи важливість здійснення заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству, надання допомоги та захисту постраждалим особам шляхом підвищення рівня правової культури населення та поінформованості про проблему насильства, створення дієвої системи надання допомоги потерпілим від насильства в сім’ї, запровадження системи ефективного реагування на факти ґендерної дискримінації, а також - створення сприятливих умов для якісного та повноцінного відпочинку дітей, доповнення та зміни в програмах були схвалені та рекомендовано районній раді їх затвердити.

 З шостого питання порядку денного засідання «Про затвердження змін та доповнень до районної програми організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на 2015-2017 роки», заслухали начальника відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Голопристанської районної державної адміністрації В.А.Сипко. Після ґрунтовного та жвавого обговорення, депутати схвалили внесення доповнень в програму заходів з оперативного облаштування Голопристанського району, надання шефської допомоги відділу прикордонної служби "Залізний Порт" Херсонського прикордонного загону та військовій частині А1764 (с. Олександрівка Голопристанського району).

  Засідання пройшло в присутності представників засобів масової інформації.

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада