Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 12.05.2017 № 25-4

опубліковано: 18-05-2017, 15:29, переглядів: 445,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

постійної комісії з питань бюджету, фінансів та

соціально – економічного розвитку району 

 

від 12.05.2017 № 25-4 

м.Гола Пристань


Про хід виконання плану заходів щодо

наповнення місцевих бюджетів району

та економного і раціонального використання

бюджетних коштів у 2017 році

 

 

  Заслухавши інформацію  районної державної адміністрації про хід виконання плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району та економного і раціонального використання бюджетних коштів у 2017 році, затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації № 63 від 06 лютого 2017 року, комісія зазначає, що згідно плану в районі проведено наступну роботу.

  Систематично проводиться моніторинг надходжень податків і зборів у розрізі місцевих бюджетів та видів платежів, проаналізовано всі випадки зниження надходжень у порівнянні з 2016 роком та вжито заходи для виправлення ситуації. Так за І квартал 2017 року до зведеного бюджету району надійшло 11354,6 тис.грн. власних доходів і зборів або 150% до планових  показників на відповідний період, що на 3864,3 тис.грн. або 51,6% більше, ніж за І квартал 2016 року.

   Державною фіскальною службою проведено 36 заходів з легалізації найманої праці, в результаті до бюджету надійшло 25,9 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

  Для розширення бази оподаткування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сільським головам району направлено листи про необхідність проведення інвентаризації нерухомого житлового майна фізичних осіб на територіях органів місцевого самоврядування для надання відповідної інформації органам фіскальної служби;

  Проводилися спільні з Голопристанським відділенням Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області організаційні заходи по проведенню компанії декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році.

  З метою роз'яснення порядку, способів подання та надання практичної допомоги громадянам по заповненню декларацій з одночасним проведенням роз’яснювальної роботи, відповідно до податкового законодавства та до діючого законодавства України в сфері земельних відносин щодо самостійного використання земельних ділянок цільового призначення для ведення товарного виробництва були проведені виїзди до Добропільської, Чулаківської, Олексіївської,  Новозбур'ївської, Збур'ївської сільських рад та сіл  Таврійське, Гладківка, Малі Копані.

  Станом на 01 квітня 2017 року до Голопристанського відділення Херсонської ОДПІ було подано 521 податкових декларацій про майновий стан і доходи (дохід від продажу сільськогосподарської продукції – 493; дохід від отримання спадщини – 23; дохід від здачі в найм земельної ділянки - 2; дохід від здачі в найм нерухомого майна - 1; інші - 2).  

 Щотижнево через засоби масової інформації проводиться роз’яснювальна робота щодо соціального значення легалізації праці та заробітної плати, обов’язкового декларування доходів і сплати податків. Так за три місяці 2017 року на сторінках газети « Голопристанський вісник », офіційному сайті Голопристанської райдержадміністрації та міської ради надруковано 92 статті;

  Щомісячно надається інформація про договори оренди, термін дії, яких закінчився до Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області та листами сповіщаються орендарі про вчинення дії щодо продовження терміну дії договорів оренди або їх припинення;

 Систематично ведеться робота щодо виявлення вільних земельних ділянок, інформація про які надається до Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області, для включення таких земельних ділянок у торги;

 Відділом у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області систематично здійснюється моніторинг укладання договорів оренди сільськогосподарського призначення та ведеться робота по визначенню земельних ділянок, які використовуються без правовстановлюючих документів. У разі виявлення таких земельних ділянок інформація надається до Головного управління в Херсонській області для включення їх до земельних торгів. Підготовлено перелік розпоряджень голови Голопристанської районної державної адміністрації про передачу земельних ділянок в оренду за якими до цього часу не укладено та не зареєстровано договори оренди на земельні ділянки.

  Проведено засідання комісії з питань наповнення місцевих бюджетів району, на якому заслуховувалися сільські ради району по яким наявний найбільший податковий борг по платі за землю. Згідно проведеної роботи станом на 01.04.2017 року в погашення податкового боргу надійшло 456,3 тис.грн. Щомісячно державною фіскальною службою проводиться інвентаризація податкового боргу, де формуються податкові вимоги та вручаються боржникам, також всім сільським радам надаються списки боржників по земельному податку.

  Враховуючи вищезазначене, керуючись статтею 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, комісія дійшла

висновку:

 Інформацію районної державної  адміністрації про хід виконання плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району та економного і раціонального використання бюджетних коштів у 2017 році взяти до відома.

  З  метою скорочення податкової заборгованості до місцевих бюджетів району 

рекомендувати:

   1. Районній державній адміністрації вжити вичерпних заходів спрямованих на недопущення росту та ліквідацію податкового боргу до місцевих бюджетів, в тому числі  по платі за землю та орендній платі за землю, зокрема шляхом активізації в цьому напрямі претензійно - позовної роботи .

  2. Голопристанському відділенню Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції Головного  управління Державної фіскальної служби у Херсонській області спільно з  відділом  Держгеокадастру у Голопристанському районі Херсонської області провести спільні заходи по визначенню суб’єктів господарювання земельних ділянок для нарахування та сплати земельного податку.

  3. Про хід виконання цих  висновків і рекомендацій заслухати  на черговому засіданні комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району.

  4. Контроль  за виконанням даних рекомендацій  залишаю за собою.

 

Голова комісії                                             Д.В. Коломієць


Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги