Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Відбулося спільне засідання комісій

опубліковано: 18-05-2017, 16:28, переглядів: 648,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Відбулося спільне засідання комісій


Відбулося спільне засідання комісій

15 травня 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства за участі голови районної ради Соловйова В.О., голови районної державної адміністрації Гасаненко Т.В. та працівників   виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації.

  Члени комісії та присутні заслухали звіт директора Голопристанського будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради  Голопристанського району Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

  Присутні подякували директору за роботу та побажали й надалі продовжувати здійснювати заходи щодо належного та ефективного використання майна, що є спільною власністю територіальних громад району, його утримання і збереження та дотримуватись положень Статуту та Контракту та рекомендували районній раді затвердити звіт.

Відбулося спільне засідання комісій

  Не менш цікавим питанням було повідомлення депутатів Голопристанської районної ради VII скликання  про виконання депутатських повноважень та доручень ради, а саме: Загороднюка А.І, Пінзару Н.В., Питомця О.І. Депутати звітували про виконання депутатських повноважень та активну участь у житті своїх виборців. Члени комісії прийняли активну участь у обговорені даного питання.

  Також розглядалися питання щодо оренди комунального майна, затвердження звіту та оголошення намірів передачі в оренду вільних площ приміщень об’єктів спільної власності територіальних громад району.

  Активно пройшло обговорення питання щодо внесення змін до Структури, штатного розкладу та Статуту комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та утворення відділення сестринського догляду. В результаті обговорення комісії дійшли висновку, що за умови надання Голопристанською районною державною адміністрацією та Голопристанською центральною районною лікарнею до 05 червня 2017 року уточненого проекту рішення в частині доопрацьованої структури(штатний розпис, бюджетний розпис) рекомендувати районні раді затвердити Структуру.

  Розглянуто питання затвердження доповнень до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки яким запропоновано внести доповнення до Програми  в частині заміни вхідних дверей приміщення з фінансуванням 12000 грн.

 

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги