Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 25 засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району

опубліковано: 18-05-2017, 13:13, переглядів: 476,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 25

 засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та

соціально – економічного розвитку району

 

12.05.2017                                                     

м. Гола Пристань        

                                                                         

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Коломієць Димитрій Васильович – голова комісії;
  2. Бондар Петро Павлович;
  3. Данилів Валентина Стефанівна;

4. Кабакова Наталія Анатоліївна;

5. Камінський Володимир Вікторович;

6. Мануйленко Тетяна Вікторівна.

 

Відсутні з поважних причин:

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

 

Присутні

Соловйов Віталій Олександрович – голова районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Загородна Віліна Іванівна - головний спеціаліст відділу обліково-економічної роботи та господарської діяльності виконавчого апарату районної ради

Чепіженко Олена Іванівна – начальник відділу обліково - економічної роботи та господарської діяльності, головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради

 

Запрошені:

Гасаненко Тетяна Василівна -  голова  районної державної адміністрації

Волошина Наталія Олександрівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Житнюк Владислав Вадимович -  головний лікар комунального підприємств «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»     Голопристанського району Херонської області

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор комунального підприємства редакції газети "Голопристанський вісник "

Кобець Людмила Михайлівна заступник головного лікаря з економічних питань комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»

Козакова Галина Володимирівна  – начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

Риженко Юлія Миколаївна  – заступник  начальника -  начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації

Фоменко Тетяна Михайлівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації

Чумак Микола Миколайович – голова постійної  комісії з питань  гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про рекомендації районній раді щодо затвердження змін до програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 

2017- 2019 роки.

        Доповідає : заступник начальника -  начальник відділу  економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Риженко Юлія Миколаївна

2.Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту про  виконання районного бюджету за I квартал 2017 року

       Доповідає: начальник фінансового управління районної  державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна

 3. Про рекомендації районній раді  щодо  внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року 

№ 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"

      Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна

4. Про хід  виконання плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району та економного і раціонального використання бюджетних коштів у 2017 році.

      Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна

5.Про рекомендації районній раді щодо надання частини щорічної основної відпустки голові районної ради Соловйову Віталію Олександровичу.

       Доповідає: голова постійної  комісії з питань бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку району Коломієць Д.В.

 

 Регламент роботи  засідання постійної комісії

1. Доповідь з першого питання                                                   до 10 хв.

2. Доповідь з другого питання                                                    до 15 хв.

3. Доповідь з третього питання                                                   до 10 хв.

4. Доповідь з четвертого  питання                                              до 15 хв.

 

Виступи з питання порядку денного                                            до 3 хв.

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                                         до 1 хв.

 

1.СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М.- заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо внесення змін  до програми підвищення конкурентоспроможності  Голопристанського району на 2017- 2019 роки, а саме:

Змінити відповідального виконавця заходу 4.2 завдання 4 "Розвиток інформаційної сфери, телекомунікацій і зв'язку" додатку 1 "Завдання, заходи програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017-2019 роки" з відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації на виконавців: Голопристанську районну державну адміністрацію та Голопристанську районну раду.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації
№ 25-1 (додаються ).

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі чотирнадцятої  сесії VII скликання

 

2.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення « Про звіт щодо виконання районного бюджету за I квартал 2017 року »( пояснювальна записка додається до протоколу).

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, попросила пояснити чому в першому місяці другого кварталу районний бюджет вийшов  з кредиторською заборгованістю по освіті в сумі 71,0 тис.грн., якщо в нас було перевиконання по першому кварталу 2017 року .

 

Волошина Н.О.- начальник фінансового управління районної державної адміністрації пояснила, що в останній день квітня дофінансували дошкільні навчальні заклади та заклади культури району, також надходження  додаткової дотації з державного бюджету заплановано рівними частинами, а в зимовий період збільшено споживання енергоносіїв, тому коштів не вистачає. Крім того, наш район сільськогосподарський  і основним   джерелом наповнення бюджету  є податок плати за землю, який теж не надійшов в повному обсязі.

І все це сумарно призвело до того, що районний бюджет вийшов з кредиторською заборгованістю.

 

Коломієць Д.В. - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району поцікавився, яким шляхом відбулося перевиконання бюджету району на 150% до планових показників  і які заходи вживаються районною державною адміністрацією для погашення податкового боргу по платі за землю.

 

Волошина Н.О.- начальник фінансового управління районної державної адміністрації пояснила, що деякі сільські недопланували  свої доходи, а по деяких пройшло погашення заборгованості минулих років.

 

Гасаненко Т.В. -  голова районної державної адміністрації пояснила, що з сільськими радами проводяться співбесіди щодо погашення податкового боргу по платі за землю, виясняються причини простроченої заборгованості. Спільно з Голопристанським відділеням Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції Головного  управління Державної фіскальної служби у Херсонській області та  відділом  Держгеокадастру у Голопристанському районі Херсонської області проводиться  моніторинг укладання договорів оренди сільськогосподарського призначення та ведеться робота по визначенню земельних ділянок, які використовуються без правовстановлюючих документів. У разі виявлення таких земельних ділянок інформація надається до Головного управління в Херсонській області для включення їх до земельних торгів. Підготовлено перелік розпоряджень голови Голопристанської районної державної адміністрації про передачу земельних ділянок в оренду за якими до цього часу не укладено та не зареєстровано договори оренди .

 

Басараб І.К. - заступник голови районної ради поцікавився, яка фінансова незабезпеченість залишилася до кінця року по районному бюджету, враховуючи той факт, що вже пройшов I квартал 2017 року.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації відповіла, що 11 млн.грн. по освітній галузі та 4,0 млн. по медицині: по первинній ланці – заборгованість відсутня, а по вторинній
ланці – 4,0 млн.грн.

 

Басараб І.К. - заступник голови районної ради зазначив, що при затвердженні районного бюджету була озвучено тільки 11,0 млн. грн., тому не зрозуміло де взялося ще 4,0 млн. грн.- це що помилки в плануванні ?

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації пояснила що це стало відомо в березні поточного року.

 

Коломієць Д.В. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району зазначив, що  багато питань і не буде відповідей на них, тому хай це буде « домашнім завданням »  як для районної державної адміністрації так і членів комісії .

 

В результаті розгляду даного питання  прийнято висновки і рекомендації
 №25-2 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі чотирнадцятої  сесії VII скликання

 

3.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення " Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" (пояснювальна записка додається до протоколу).

Також Наталія Олександрівна зазначила, що проект рішення буде доповнено наступними позиціями, а саме збільшити доходи загального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції від Великокардашинської сільської ради для передачі міській раді на утримання дітей сільської ради в міських дошкільних закладах на суму 100,0 тис.грн. , та враховуючи звернення розпорядника коштів – комунального підприємства «Голопристанський центр первинної  медико-санітарної допомоги», залишок медичної субвенції, який склався на 01 січня 2017 року у сумі 151372 гривень, спрямувати для придбання медичного обладнання зазначеного в їхньому листі ( додається до протоколу)

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання, який зазначив, що вже вкотре районна державна адміністрація не дослуховується до зауважень депутатського корпусу і пропонує на розгляд матеріали,  з якими депутати не були попередньо ознайомлені.

 

Волошина Н.О.- начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка пояснила, що ці пропозиції були отримані перед засіданням комісії і вона не мала змоги зробити це раніше.

 

Александрова Т.М. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, зауважила присутнім, що до пленарного засідання сесії комісія  буде розглядати уточнений проект рішення 08 червня 2017 року зі всіма змінами та доповненнями, які будуть сьогодні озвучені, і які надійдуть від головного розпорядника коштів районного бюджету за цей період часу.

 

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання, попросив пояснити позицію щодо виділення коштів в сумі 16168 грн. для надання субвенції державному бюджету, а саме відділу освіти, молоді та спорту для забезпечення виплати заробітної плати працівникам, які виконують делеговані районною радою повноваження.

 

Фоменко Т.М.- начальник відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації , пояснила, що в 2015 році був звільнений педагогічний працівник Великокардашинської ЗОШ I – III ступенів . Протягом  цього періоду було декілька судових рішень стосовно поновлення її на роботі і 13 січня 2017 року вона була поновлена на роботі. 20 квітня цього року були арештовані рахунки відділу освіти, молоді та спорту і з нас ( шести працівників) була знята вищезазначена сума, в результаті чого працівники не отримали в повному обсязі  заробітної плати.

 

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання, поцікавився чи подавали до суду регресний  позов.

 

Фоменко Т.М.- начальник відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації пояснила, що 28 квітня поточного року  поданий регресний позов до районного суду на Фролова Михайла Івановича, який на той час обіймав посаду начальника відділу освіти районної державної адміністрації.

 

Гасаненко Т.В.- голова районної державної адміністрації, попросила членів комісії підтримати пропозицію районної державної адміністрації і розмістити на сайті для оприлюднення .

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, висловив зауваження , що районна рада не може делегувати свої повноваження відділу освіти, молоді та спорту, а тільки   районній державній  адміністрації, крім того до Басараба І.К. вже було аналогічне звернення по педагогічному працівнику Залізнопортівської ЗОШ, якій потрібно виплатити суму близько 100,0 тис.грн., тому ці кошти мають виплачуватися з державного бюджету за рахунок винних осіб. 

 

Гасаненко Т.В. - голова районної державної адміністрації пояснила, що районна державна адміністрація не допускає бездіяльності з даного питання, а  звертається до суду, Департаменту фінансів у Херсонській області і якщо  до наступного засідання комісії це питання буде вирішено позитивно, то не потрібно буде виділяти кошти.

 

Кабакова Н.А.- депутат районної ради VII скликання, запропонувала підтримати пропозицію районної державної адміністрації та надати фінансову  допомогу відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації, мотивуючи це тим, що  не все можна зробити відповідно до чинного законодавства, але ще існує людяність.

 

В результаті розгляду даного питання  прийнято висновки і рекомендації
№ 23/17-4 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі чотирнадцятої  сесії VII скликання

 

4.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з інформацією про хід  виконання плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району та економного і раціонального використання бюджетних коштів у 2017 році. ( додається до протоколу).


ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О.- голова районної ради зазначив, що інформація, яку надала Наталія Олександрівна тісно пов’язана з вирішенням проблемних питань, які виникли у членів комісії при розгляді звіту щодо виконання районного бюджету за I квартал 2017 року і на які представниками районної державної адміністрації не були надані повністю вичерпні відповіді.

Як один із шляхів вирішення ситуації , що склалася в районі по недоїмці по платежах до місцевих бюджетів, Віталій Олександрович запропонував рекомендувати Голопристанському відділенню Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції Головного  управління Державної фіскальної служби у Херсонській області спільно з  відділом  Держгеокадастру у Голопристанському районі Херсонської області провести спільні заходи по визначенню суб’єктів господарювання земельних ділянок для нарахування та сплати земельного податку останніми.

 

Коломієць Д.В. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району запропонував заслухати  на черговому засіданні комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району про хід виконання цих  висновків і рекомендацій, а в разі необхідності винести дане питання на пленарне засідання сесії.

 

В результаті розгляду даного питання  прийнято висновки і рекомендації
№ 25-4 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно.

 

5.СЛУХАЛИ:

Коломійця Д.В. – голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району щодо надання частини  щорічної основної відпустки голові районної ради Соловйову Віталію Олександровичу тривалістю 19 календарних днів з 10 липня 2017 року по 28 липня 2017 року включно  за період роботи з 03 березня 2016 року по 02 березня 2017 року з виплатою матеріальних допомог на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань в розмірах  середньомісячної заробітної плати відповідно до його заяви.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації
№ 25-5 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі чотирнадцятої сесії VII скликання.

 

Голова комісії                                              Д.В. Коломієць

 

Секретар комісії                                          Н.А. Кабакова


Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги