Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ (повний) тринадцятої сесії VІІ скликання

опубліковано: 23-05-2017, 08:54, переглядів: 751,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ (повний)

тринадцятої сесії VІІ скликання

 

від 31.03 – 20.04.2017

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. Зазначив, що тринадцята сесія районної ради скликана розпорядженням районної ради від 27 лютого 2017 року № 7-р. Враховуючи пріоритети державної політики в галузі охорони здоров’я населення, з метою розвитку можливостей надання медичної допомоги хворим на ниркову недостатність, на підставі листа дочірнього підприємства "Діасервіс Плюс" від 22 березня 2017 року № 2/22-03 та рішення Президії районної ради від 23 березня 2017 року № 7, розпорядженням районної ради від 23 березня 2017 року № 8-р внесено зміни до розпорядження від 27 лютого 2017 року № 7-р "Про скликання тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання", а саме:

«Першу частину пленарного засідання провести 31 березня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

Другу частину пленарного засідання сесії провести 20 квітня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.»

На розгляд першої частини пленарного засідання тринадцятої сесії винесено 29 питань порядку денного, проект якого розданий депутатам, на розгляд ІІ частини – 5 питань.

 

Соловйов В.О. привітав з днем народження депутатів районної ради VII скликання, сільських голів, посадових осіб виконавчого апарату районної ради, які відсвяткували свої дні народження у міжсесійний період.

  Із загальної кількості 34 депутата районної ради на тринадцятій сесії районної ради VІІ скликання присутні 29 депутатів, відсутні з поважних причин 3 депутати, з невідомих причин 2 депутати.

  На пленарному засіданні сесії присутні голова районної державної адміністрації Гасаненко Т.В., сільські голови, начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Пісоцький В.М., начальник Голопристанського районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Херсонській області Фисуненко В.Г., керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств установ, організацій району, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші.

   Відповідно до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" запропонував відкрити тринадцяту сесію районної ради VІІ скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА? Одноголосно. 

         Оголосив тринадцяту сесію районної ради VII скликання відкритою.

 

Звучить Гімн України.

 

Соловйов В.О. - зазначив, що відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, повідомлень та оголошень.

 

Слово надав керівнику апарату районної державної адміністрації Реутенку В.М.

 

Реутенко В.М. - озвучив звернення до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., голови Верховної Ради України Парубія А.В. (текст звернення додається до протоколу).

 

Соловйов В.О. запропонував підтримати звернення.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно.

 

Соловйов В.О. надав слово заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

 

Басараб І.К. - озвучив звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народним депутатам України від Херсонської області щодо виділення додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я (текст звернення додається до протоколу).

 

Соловйов В.О. запропонував підтримати звернення.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно.

 

Басараб І.К. - озвучив звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б щодо фінансування Державного підприємства "Збур'ївське лісомисливське господарство" та Державного підприємства "Голопристанське лісомисливське господарство" з Державного бюджету України (текст звернення додається до протоколу).

 

ВИСТУПИВ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, який звернув увагу присутніх та зазначив, що така ситуація склалась в лісових господарствах по всій Україні. Запропонував в цьому зверненні акцентувати увагу на тому, що це є рукотворний (штучний), винятковий лісовий фонд Голопристанського району, який був насаджений в 50-60-х роках та потребує збереження, з метою утримання Олешківських пісків, і ці ліси не є тими лісами, які виросли в західній Україні.

 

Соловйов В.О. запропонував підтримати звернення з врахуванням пропозиції Бондаря П.П.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно.

 

Басараб І.К. - ознайомив присутніх з депутатським зверненням депутата районної ради VII скликання Загороднюка А.І., яке надійшло на адресу районної ради (текст звернення додається до протоколу).

 

Басараб І.К. надав роз’яснення з питання, порушеного в зверненні та звернув увагу, що об’єкт нерухомого майна – літній танцювальний майданчик зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Зазначив, що в районній раді існує відповідний Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, в якому зазначено, що власником є Голопристанська районна рада.

  Зазначив, що на сьогоднішньому засіданні буде розглядатись пропозиція щодо виділення 15000 грн. для здійснення ремонту цього об’єкту. Запропонував підтримати зазначену пропозицію.

  Звернув увагу присутніх, що протягом 2017 року працівниками районного будинку культури двічі проведені заходи щодо прибирання території літнього танцювального майданчика. Зазначив, що виникає підозра щодо засмічення цієї території жителями приватних будинків, які розташовані поряд.

  Звернув увагу присутніх на необхідність звернення безпосередньо до депутата районної ради VII скликання Загороднюка А.І. та до Голопристанського міського голови з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо не засмічування та руйнування об’єкта нерухомості районної ради жителями міста Гола Пристань та здійснення розміщення сміттєзбиральних баків в парковій зоні міста.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, підтримала пропозицію Басараба І.К. щодо виділення коштів на ремонт літнього танцювального майданчика та висловила пропозиції щодо використання його за потребою та проведення в цьому об’єкті масових заходів.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, звернув увагу присутніх та зазначив, що від директора районного будинку культури Короленко Л.М. надійшли пропозиції щодо використання цього об’єкту нерухомості із залученням сільських рад та міської ради, яка може використовувати цей танцювальний майданчик.

 

Засіченко Л.В. - Чорноморський сільський голова, зазначила, що керівництву районного будинку культури необхідно над цим питанням працювати та проводити відповідні заходи (виставки про досягнення).

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив, що буде проведено фарбування об’єкту у жовто-блакитних кольорах, щоб нагадувало національну символіку - прапор України.

 

Кабакова Н.А. - депутат районної ради VII скликання, задала питання: «Чи можливо використовувати кольори символіки для оформлення?»

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, попрохав надавати пропозиції для фарбування об’єкту, які будуть враховані директором районного будинку культури.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради надав інформацію депутатам районної ради щодо відмови Голопристанської міської ради у оформленні права постійного користування земельною ділянкою, на якій розміщений об’єкт – літній танцювальний майданчик, враховуючи рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради від 23 лютого 2017 року № 30 «Про демонтаж майнового комплексу-споруд літнього танцювального майданчика у міському сквері по вул.1 Травня в м.Гола Пристань».

  Звернув увагу депутатів та зазначив, що районна рада, захищаючи право спільної власності територіальних громад району, звернулась з листом до правоохоронних органів стосовно ситуації, яка склалась, а також - в Голопристанську міську раду з пропозицією скасувати рішення виконавчого комітету, як таке, що порушує майнові інтереси територіальних громад району та спрямоване на умисне знищення комунального майна.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, ознайомив депутатів з листами та рішеннями Херсонської обласної ради VII скликання, які надійшли на адресу районної ради (додаються до протоколу).

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, надав слово для виступу голові профспілкового комітету медичних працівників комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Григор’євій О.В.

 

Григор’єва О.В. - озвучила звернення колективу комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» (текст звернення додається до протоколу).

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, зазначив, що йому приємно, що профспілка медичних працівників захищає свого керівника. Задав запитання, що в 2014 році, коли направлялись працівники на антимайдан, профспілка також захищала права працівників.

 

Григор’єва О.В. зазначила, що примусово нікого не направляли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запевнив, що депутати районної ради, при прийнятті рішення, врахують звернення колективу комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та запропонував присутнім в залі медичним працівникам приступити до виконання своїх професійних обов’язків на робочих місцях.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, надав слово депутату районної ради Загороднюку А.І.

 

Загороднюк А.І.- депутат районної ради, повернувся до питання про демонтаж літнього танцювального майданчика відповідно до рішення виконавчого комітету Голопристанської міської ради від 23 лютого 2017 року № 30 «Про демонтаж майнового комплексу-споруд літнього танцювального майданчика у міському сквері по вул.1 Травня в м. Гола Пристань», акцентуючи, що міська рада не пред’являє майнові права на цей об’єкт нерухомого майна. Також, він висловив обурення з приводу розміщення в районній газеті «Голопристанський вісник» від 16 березня 2017 року №11 статті, в якій, на його думку, міститься неправдива інформація про Тимошенко Ю.В. і зупинився на винесенні на пленарне засідання питання безоплатної передачі об’єкта нерухомого майна Голопристанської дитячої школи мистецтв та матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад району до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань.

 

З порушеного питання

ВИСТУПИЛИ:           

Санашвілі О.О.- депутат районної ради, зазначив, що з питання  про демонтаж літнього танцювального майданчика заступник голови районної ради
Басараб І.К. дав вичерпну відповідь.

 

Григоркін О.В.- головний редактор комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення, який зазначив, що в замовником статті про Тимошенко Ю.В. є рекламне агентство, яке знаходиться в м.Київ та наголосив, що редакція газети працює тільки з рекламними агентствами. Звернув увагу Загороднюка А.І., що в наступному номері районної газети було розміщене вибачення, від імені редакції, за цю публікацію та в усній формі також вибачався перед усіма членами ВО «Батьківщина».

 

Загороднюк А.І. – звернувся до голови районної ради Соловйова В.О. та голови районної державної адміністрації Гасаненко Т.В. з питання щодо здійснення контролю за матеріалами, які публікуються в районній газеті та звернув увагу на деякі пункти Статуту комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення.

 

Гасаненко Т.В.- голова Голопристанської районної державної адміністрації переконана в тому, що Статут комунального підприємства розроблений на виконання вимог чинного законодавства та зазначила, що будь-яка державна цензура преси заборонена. Звернула увагу, що ні голова районної ради Соловйов В.О., ні вона не погоджують особисто публікації районної газети, якщо навіть була допущена помилка, та головний редактор районної газети вибачився.

 

Кабакова Н.А. - депутат районної ради VІІ скликання, звернулась із запитанням до Загороднюка А.І. чому він вважає, що це є неправдива інформація і чи є в нього на це є відповідні докази.

 

Загороднюк А.І. – депутат районної ради VІІ скликання зазначив, що чому було вирішено, що це правдива інформація. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за добір і правдивість наведених фактів, економіко-статестичних даних  і т.д.,  підпис «За матеріалами інтернет».

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, звернув увагу Загороднюка А.І. на посилання в районній газеті: «Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець», те про що повідомив Григоркін О.В.

 

Санашвілі О.О.- депутат районної ради, висловив свою особисту думку з цього питання та зазначив, що з нею мабуть погодиться і більшість, що кожна антиреклама – це реклама лідеру. Таку інформація могло замовити і агентство, яке може належати, наприклад,  ВО «Батьківщина», тому що кожна інформація, яка висвітлюється в засобах масової інформації є рекламою для просування на майбутніх виборах.

 

Соловйов В.О.- голова районної ради з питання безоплатної передачі об’єкта нерухомого майна Голопристанської дитячої школи мистецтв та матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад району до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань надав роз’яснення та звернув увагу, що юридичним відділом та головою постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О. підготовлені відповідні листи-запити до деяких  організацій для вивчення цього питання з подальшим розглядом на постійній комісії та пленарному засіданні сесії районної ради. Зазначив, що вивчається питання щодо контингенту учнів на момент передачі музичної школи до міста Гола Пристань та контингент учнів на сьогоднішній день. Отримано інформацію, що музична школа задовольняє потреби не лише мешканців міста Гола Пристань, а і мешканців району.

 

Санашвілі О.О.- депутат районної ради, звернув увагу Загороднюка А.І. та зазначив, що це питання вивчається та знаходиться на контролі у депутатів районної ради, а Андрій Іванович не обізнаний з цього питання.

 

Соловйов В.О.,запропонував для організації роботи тринадцятої сесії обрати робочі органи сесії.

Запропонував склад робочих органів сесії.

Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії запропонував обрати лічильну групу у складі:

Погорільська Меланія Броніславівна - депутат районної ради VІІ скликання

Шишкін Володимир Сергійович         - депутат районної ради VІІ скликання

Чумак Микола Миколайович              - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати лічильну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Лічильна група затверджена.

 

Соловйов В.О. запропонував для ведення протоколу тринадцятої сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які надійдуть на адресу сесії, обрати секретаріат сесії в складі:

Кабакова Наталія Анатоліївна  - депутат районної ради VІІ скликання

Свиридова Ольга Іванівна      - депутат районної ради VІІ скликання

Лобинцева Анжеліка Адольфівна - головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ:

Обрати секретаріат в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Секретаріат затверджено.

 

Соловйов В.О. запропонував лічильній групі та секретаріату приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. запропонував для юридичного забезпечення роботи тринадцятої сесії обрати юридичну групу у складі:

Коломієць Димитрій Васильович - депутат районної ради VІІ скликання

Санін Олександр Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

Дімова Жанна Омелянівна - начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати юридичну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5.

Склад юридичної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. запропонував для організації висвітлення роботи пленарного засідання сесії районної ради у засобах масової інформації обрати прес-групу сесії у складі:

Козаченко Андрій Олександрович - депутат районної ради VІІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор комунального підприємства редакція газети" Голопристанський вісник" та радіомовлення

 

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати прес-групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Прес-група затверджена.

 

Соловйов В.О. запропонував затвердити порядок денний та регламент роботи тринадцятої сесії районної ради – (Порядок денний та Регламент роздані депутатам на руки).

Соловйов В.О. запитав у депутатів чи будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту сесії районної ради.

 

Соловйов В.О. запропонував поставити 26 питання порядку денного «Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області частини приміщення, розташованого за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 45-А.» № 34 останнім, в зв’язку із тим, що питання функціонування та майна бібліотеки будуть вирішуватись на наступному тижні.

 

Соловйов В.О. поставив на голосування пропозицію щодо змін нумерації порядку денного

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували ?Немає, Відсутні? 5.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. запропонував затвердити зі змінами порядок денний тринадцятої сесії районної ради VІI скликання.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити порядок денний тринадцятої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні?5. Порядок денний затверджено.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень

Доповідає: голова Голопристанської районної державної адміністрації Гасаненко Т.В.

2. Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік

Доповідає: заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

3. Про стан правопорядку на території Голопристанського району за 2016 рік

Доповідає: начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Пісоцький В.М.

4. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2016 рік

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

5. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

6. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

7. Про програму фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році

Доповідає: начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Яровий Ю.В.

8. Про програму розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки

Доповідає: начальник відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Фоменко Т.М.

9. Про затвердження доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки

Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакова Г.В.

10. Про затвердження змін та доповнень до програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017-2019 роки

Доповідає: заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації  Риженко Ю.М.

11. Про затвердження доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік

Доповідає: заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації  Риженко Ю.М.

12. Про затвердження змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки

Доповідає: начальник відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Сипко В.А.

13. Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради

Доповідають: депутати Голопристанської районної ради VII скликання Козаченко А.О., Марміль Н.М.

14. Про внесення змін до Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання

Доповідає: голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Погорільська М.Б.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди на території Малокопанівської сільської ради

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Пересідлому Валерію Миколайовичу.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді Гурнака Романа Вікторовича.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

18. Про відмову районній державній адміністрації у передачі в оренду частини приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

19. Про дострокове припинення дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством "Голопристанська центральна районна лікарня" та фізичною особою підприємцем Голубєвою Н.В.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

20. Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду  частини приміщення адмінбудівлі приватному підприємцю Табунщику О.Д.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

21. Про безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району у комунальну власність територіальної громади Рибальчеської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

22. Про внесення змін до структури комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області.

Доповідає:голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

23. Про надання дозволу комунальній установі "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" на передачу в оренду архівному відділу Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області  нежитлової будівлі комунальної власності, розташованої за адресою: м. Гола Пристань, вул. К.Маркса, 32

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

24. Про продовження дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та Голопристанською міською радою.

Доповідає:голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

25. Про припинення права оперативного управління комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та надання права оперативного управління комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

26. Про оголошення догани головному лікарю комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіну Л.В.

Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

27. Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу

Доповідає: заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Бондар П.П.

28. Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання

Доповідає: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Александрова Т.М.

29. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VII скликання Голопристанської районної  ради від 16 лютого 2017 року № 267 «Про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на зменшення орендованої площі»

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

30. Про схвалення Меморандуму про співробітництво у галузі охорони здоров’я між Голопристанською районною радою, Голопристанською районною державною адміністрацією та дочірнім підприємством "Діасервіс Плюс"

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

31. Про передачу у безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад району дочірньому підприємству "Діасервіс Плюс"

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

32. Про створення юридичної особи - комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

33. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

34. Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області частини приміщення, розташованого за адресою: м.Гола Пристань, вул. 1 Травня, 45-А.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

 

Соловйов В.О. – запропонував затвердити регламент роботи тринадцятої сесії районної ради.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити регламент роботи тринадцятої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Регламент роботи сесії районної ради VІI скликання затверджено.

 

РЕГЛАМЕНТ

1.

Доповідь з першого питання

-

до 20 хв.

2.

Доповідь з другого питання

-

до 15 хв.

3.

Доповідь з третього питання

-

до 10 хв.

4.

Доповідь з четвертого питання

-

до 15 хв.

5.

Доповідь з п’ятого по шосте питання

-

до 10 хв. кожне

6.

Доповідь з сьомого по восьме питання

-

до 15 хв. кожне

7.

Доповідь з дев’ятого по дев’ятнадцяте питання

-

до 5 хв. кожне

8.

Доповідь з двадцятого по двадцять восьме питання

-

до 5 хв. кожне

9.

Доповідь з двадцять дев’ятого та тридцятого питання

-

до 5 хв. кожне

10.

Доповідь з тридцять першого питання

-

до 10 хв.

11.

Доповідь з тридцять другого по тридцять третє питання

-

до 15 хв. кожне

12.

Доповідь з тридцять четвертого питання

-

до 5 хв.

 

 

Виступи депутатів та запрошених з питань порядку денного

 

-

до 5 хв.

 

Час для повторних виступів, заяв, запитань, пропозицій

 

-

до 3 хв.

 

Перерва через кожні 1,5 – 2 години роботи  

 

-

до 15 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Гасаненко Т.В. - голову Голопристанської районної державної адміністрації, яка прозвітувала про  виконання делегованих районною радою повноважень - звіт та проект рішення додаються до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав чи будуть питання до доповідача.

Запитання не надійшли

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення «Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень» додаються до протоколу.

 

2. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. - заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації, яка прозвітувала про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік - звіт та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав чи будуть питання до доповідача.

Запитання не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, що проект рішення з цього питання у депутатів на руках та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення «Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік» додаються до протоколу.

 

3. СЛУХАЛИ:

Пісоцького В.М. - начальника Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, який доповів про стан правопорядку на території Голопристанського району за 2016 рік - доповідь та проект рішення додаються до протоколу.  

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав чи будуть питання до доповідача.

 

ВИСТУПИЛИ:

Санашвілі О.О.- депутат районної ради, запитав які перспективи доукомплектування особового складу Голопристанського відділення поліції враховуючи, що на сьогоднішній день фахівців не вистачає у зв’язку з чим неможливо оперативно реагувати на заяви громадян?

 

Пісоцький В.М. - начальника Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, зазначив, що штатна чисельність у 2015-2016 роках складала 124 особи, на сьогоднішній день – 88 осіб із них укомплектовано 66 посад. Проводиться робота щодо доукомплектування штатної чисельності.

 

Біла В.Г.- Олександрівський сільський голова, прохала вжити рішучих заходів проти громадян, котрі здійснюють приймання металобрухту в Олександрівці «металісти» вже настільки знахабніли, що розбирають металеві паркани.

 

Пісоцький В.М.- начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, зазначив, що на сьогоднішній день працює 1 дільничний інспектор на 8 сіл, у 2015 році дільничних інспекторів було 27 осіб на Голопристанський район, а на сьогодні – 7 осіб. Звернув увагу, що відділення поліції працює відповідно до вимог чинного законодавства та закликав до співпраці разом з громадським формуванням, яке знаходиться на території Олександрівської сільської ради.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради озвучив проект рішення з цього питання та запропонував його прийняти як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про стан правопорядку на території Голопристанського району за 2016 рік» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення «Про стан правопорядку на території Голопристанського району за 2016 рік» додаються до протоколу.

 

4. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка надала звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік - звіт та проект рішення додаються до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, що проект рішення з цього питання знаходиться у депутатів на руках та запитав чи будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту.

 

Пропозиції не надійшли.     

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2016 рік» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2016 рік» додаються до протоколу.

Соловйов В.О. - голова районної ради оголосив перерву в пленарному засіданні на 15 хвилин.

 

                                                    Після перерви

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував провести реєстрацію депутатів після перерви

 

В залі присутні 29 депутатів

 

5. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка доповіла про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" в частині розподілу вільних залишків - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання (який депутати мають на руках).

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 5.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради, вніс пропозицію не розподіляти 1 млн. грн. на заробітну плату молодшому обслуговуючому персоналу по загальноосвітнім школам району, а зарезервувати його, враховуючи звернення, які прийняті на сьогоднішній сесії.

  Також вніс пропозицію не розподіляти 250 тис.грн. на забезпечення виплати заробітної плати працівникам Голопристанської центральної районної лікарні до затвердження структури лікарні.

 

Волошина Н.О.- начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка зазначила,  що у випадку не виділення коштів на заробітну плану центральній районній лікарні з травня місяця 2017 року виникне заборгованість. Потреба у заробіній платі складає 2 млн.500 тис. грн.

 

Гасаненко Т.В. - голова районної державної адміністрації, зазначила, що районною державною адміністрацією готується пакет документів щодо затвердження структури центральної районної лікарні в новій редакції з урахуванням скорочення 10 посад (штатних одиниць). Наступне пленарне засідання сесії районної ради відбудеться у червні місяці, а в травні місяці виникне бюджетна заборгованість, відповідальність за яку буде нести районна державна адміністрація та районна рада, у зв’язку з тим, що без рішення районної ради районна державна адміністрація не зможе здійснювати дофінансування з районного бюджету, 250 тис.грн. є десятою частиною від потреби у коштах, яка не є завищеною.

 

Бондар П.П. - депутат районної ради, зазначив, що питання щодо перегляду структури центральної районної лікарні виникало ще у грудні місяці 2016 року, на сьогодні вже закінчується перший квартал 2017 року, а штатна чисельність не була подана на затвердження.

Звернув увагу, що в лікарні не працює інфекційне відділення у повному складі та звільнений відповідний медичний персонал, хоча районною радою не приймалось рішення щодо його скорочення.

 

Гасаненко Т.В. - голова районної державної адміністрації, зазначила, що відповідно статті 51 Бюджетного кодексу України, керівник установи будь-якої форми власності, а в першу чергу бюджетної установи, утримує кількість працівників в межах фінансування. Якщо керівник у травні місяці закриє лікарню «правда буде на його стороні», у зв’язку з тим, що не має бюджетних призначень на утримання. В цьому році, у зв’язку з підвищенням заробітної плати, виникла потреба у дофінансуванні центральної районної лікарні. Пропозиції по новій структурі районної лікарні будуть надані у понеділок.

 

Соловйов В.О.- голова районної ради, зазначив, що на спільному засіданні постійних комісій, яка відбулась 23 квітня 2017 року піднімалось питання щодо затвердження структури КП «Голопристанська центральна районна лікарня» в новій редакції, але на сьогоднішній день відповідні документи до районної ради не надійшли.

Соловйов В.О. - голова районної ради поставив на голосування пропозицію депутата районної ради Бондаря П.П. не розподіляти 1 млн. грв. на заробітну плату молодшому обслуговуючому персоналу по загальноосвітнім школам району.

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 2. Не голосували ? 1. Відсутні? 5.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

ВИСТУПИЛИ:

Козакова Г.В.- начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, зазначила, що після спільного засідання постійних комісій, на наступний день працівники управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації підійшли до спеціаліста виконавчого апарату районної ради, яким було зазначено, що це питання буде винесено на наступну сесію.

 

Бондар П.П. - депутат районної ради, задав питання голові районної державної адміністрації Гасаненко Т.В.: «Щоб ми з Вами робили, якби не було вільних залишків?» 

 

Гасаненко Т.В. - голова районної державної адміністрації, зазначила, що в цьому випадку знаходили б інші шляхи та резерви для вирішення цього питання. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування пропозицію депутата районної ради Бондаря П.П. не розподіляти 250 тис. грн. на забезпечення виплати заробітної плати працівникам Голопристанської центральної районної лікарні до затвердження структури лікарні 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 15. Проти? 6. Утримався? 8. Не голосували? Немає. Відсутні? 5.

Пропозиція не знайшла підтримки

 

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, запитав у депутатів чи будуть ще запитання, доповнення чи уточнення до проекту рішення.

 

Кабакова Н.А.- депутат районної ради, внесла пропозицію щодо забезпечення безкоштовного харчування дітей учасників АТО, які навчаються в районних загальноосвітніх закладах – 73 особи. До кінця навчального року сума витрат на харчування складає 73 тис.грн., а на наступні роки – 110 тис.грн. Зазначена сума може змінюватись в залежності від кількості дітей.

 

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради, підтримала пропозицію Кабакової Н.А., та зазначила, що це питання необхідно досконало вивчити у зв’язку з тим, що можливо категорія цих дітей вже харчується за бюджетні кошти.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради підтримав думку Мануйленко Т.В.

 

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради, внесла пропозицію щодо виділення коштів в сумі 360 тис. грн. на капітальний ремонт спортивної зали Добропільської ЗОШ I-III ступенів та в сумі 620 тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі Новозбур’ївської ЗОШ  I-III ступенів № 1.

 

Зуденков С.І. - Добропільський сільський голова, запевнив присутніх про співфінансування капітального ремонту спортивної зали Добропільської загальноосвітньої школи I-III у розмірі 20%. 

 

Самойленко Т.І. - Новозбур’ївський сільський голова, запевнила присутніх про співфінансування капітального ремонту покрівлі Новозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування пропозицію депутата районної ради Мануйленко Т.В про виділення коштів в сумі 360 тис. грн. на капітальний ремонт спортивної зали Добропільської ЗОШ I-III ступенів та в сумі 620 тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі Новозбур’ївської ЗОШ № 1 I-III ступенів.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримались? Немає Не голосували? Немає. Відсутні? 5.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради, звернувся з проханням до районної державної адміністрації подавати на розгляд постійних комісій суми, які виділяються з районного бюджету з відповідним обґрунтуванням.

 

Фоменко Т.М. - начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, надала роз’яснення щодо виділення коштів у сумі 20 ти.грн. на військово-польові збори.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування свою пропозицію щодо надання іншої субвенції обласному бюджету для комунального підприємства «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради на лікування Залевської Наталії Романівни 11 січня 2009 року народження, мешканки села Нова Збур’ївка Голопристанського району в сумі 150 тис. грн., яка має рідкісне орфанне захворювання - ювенільний ревматоїдний артрит.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням проголосованих пропозицій як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" з урахуванням пропозицій як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 5. Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від
29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" додаються до протоколу.

 

6. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка доповіла про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, задав питання щодо суми зменшення видатків загального фонду районного бюджету.

 

Волошина Н.О.- начальник фінансового управління районної державної адміністрації, зазначила, що зменшення видатків загального фонду районного бюджету складає 238 тис.грн.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів, чи є запитання до начальника фінансового управління районної державної адміністрації Волошиної Н.О.

 

Козаченко А.О. - депутат районної ради, що можливо в проекті рішення по збільшенню видатків загального фонду районного бюджету на суму 5000 гривень на проведення походів гуртківцями Голопристанської районної станції юних натуралістів учнями Новофедорівської сільської ради вказано помилково станцію юних натуралістів, а мали на увазі станцію юних туристів та якої школи.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, зазначила, що ця сума є субвенцією сільської ради та цей захід вказаний у відповідному рішенні сільської ради.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради, зазначила, що можливо це помилка.

 

Гасаненко Т.В. - голова районної державної адміністрації, зазначила, що це є цільова субвенція від сільської ради. Районна державна адміністрація не має права змінювати жодного слова у відповідному рішенні сільської ради.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, зміни, доповнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради зазначив, що проект рішення з цього питання у депутатів на руках та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували ? 1. Відсутні? 6.

Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання від
29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" додаються до протоколу.

 

7. СЛУХАЛИ:

Ярового Ю.В - начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, який ознайомив з проектом програми фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, звернув увагу, що враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій, якими було рекомендовано районній раді затвердити Програму з визначенням джерела фінансування - районний бюджет за рахунок надання субвенцій сільськими радами, що об’єднуються.

 

Загороднюк А.І. - депутат районної ради, задав питання, чи згодні на такі умови голови сільських рад.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, що копія прийнятого рішення районної ради та Програми буде направлено до сільських рад. У випадку об’єднання громад сільські ради будуть враховувати це рішення та виконувати його. Бехтерській, Олексіївській, Рибальчеській та Чулаківській  сільським радам відомо про цю програму. Чулаківська сільська рада надає згоду на виділення коштів.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Ярового Ю.В.

 

Запитання не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, що проект рішення з цього питання у депутатів на руках та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про програму фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався?1. Не голосували? 1. Відсутні? 6.

Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про програму фінансового забезпечення діяльності Голопристанської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2017 році» додаються до протоколу.

 

8. СЛУХАЛИ:

Фоменко Т.М. - начальника відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації, яка ознайомила з проектом програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

Внесла пропозицію щодо капітального ремонту спортивної зали Добропільської загальноосвітньої школи I-III ступенів та капітального ремонту покрівлі Новозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є доповнення, пропозиції, запитання.

 

Кабакова Н.А. - депутат районної ради, запропонувала доповнення щодо харчування дітей учасників АТО, вказала на технічну помилку, яка була можливо допущена у програмі щодо будівництва котельні Новозбур’ївської ЗОШ I-II ступенів №2 та запропонувала виправити на капітальний ремонт покрівлі Новозбур’ївської ЗОШ I-II ступенів №2.

Зазначила про те, що не обов’язково замінювати башту Рожновського у Великокардашинській загальноосвітній школі I-III ступенів, а можливо розглянути інші варіанти – буріння артезіанської свердловини та встановлення гідрофору.

Свиридова О.І. - депутат районної ради, задала питання щодо фінансування витрат на відрядження обдарованих дітей, які приймають участь в олімпіадах та інше.

 

Фоменко Т.М. - начальник відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації зазначила, що в програму ці витрати включені.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання (який депутати мають на руках)

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук.


Соловйов В.О. - голова районної ради поставив на голосування пропозиції депутата районної ради Кабакової Н.А.: про харчування дітей учасників АТО, капітальний ремонт покрівлі Новозбур’ївської ЗОШ I-II ступенів №2, капітальний ремонт водопровідної мережі із заміною системи башти Рожновського у Великокардашинській ЗОШ I-III ступенів та пропозицію начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Фоменко Т.М щодо капітального ремонту спортивної зали Добропільської загальноосвітньої школи I-III ступенів та капітального ремонту покрівлі Новозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще зміни, доповнення, уточнення до проекту рішення. 

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням проголосованих пропозицій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про програму розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки», з урахуванням проголосованих пропозицій, як рішення районної ради.

 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 6. Рішення прийнято -  «Результати поіменного голосування та рішення «Про програму розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки» додаються до протоколу.

 

9. СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. - начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, яка запропонувала доповнення до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу.

Внесла пропозицію доповнити проект рішення заходами про надання субвенції обласному бюджету для здійснення ремонту палат для лікування учасників та інвалідів АТО Голопристанського району в комунальному закладі «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради» з фінансуванням у 2017 році у сумі 10000,00 грн. та виготовлення пам'ятних медалей до 30-річчя трагедії на ЧАЕС для нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, мешканців Голопристанського району з фінансуванням у 2017 році у сумі 10000,00 грн. 

 

ВИСТУПИЛИ:  

Соловйов В.О. – голова районної ради, звернувся до депутатів чи є запитання до начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації. Козакової Г.В.

Запитання не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування пропозиції начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакової Г.В про надання субвенції обласному бюджету для здійснення ремонту палат для лікування учасників та інвалідів АТО Голопристанського району в комунальному закладі «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради» з фінансуванням у 2017 році у розмірі 10000,00 грн. та виготовлення пам'ятних медалей до 30-річчя трагедії на ЧАЕС для нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, мешканців Голопристанського району з фінансуванням у 2017 році у розмірі 10000,00 грн.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням проголосованих пропозицій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про затвердження доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки», з урахуванням проголосованих пропозицій, як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 6. Рішення прийнято - «Результати поіменного голосування та рішення «Про затвердження доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки» додаються до протоколу.

 

10. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. - заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, яка запропонувала зміни та доповнення до програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017-2019 роки - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу.

Внесла пропозицію доповнити проект рішення заходом щодо підключення до волоконно-оптичної лінії зв'язку для організації послуг швидкісного інтернету на об'єктах:

 - будівля і споруди цілісного майнового комплексу (Херсонська область Голопристанський район, м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41);

- майнового комплексу управління агропромислового розвитку (Херсонська область Голопристанський район, м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 67).

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання (проект рішення депутати мають на руках).

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування пропозицію заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації Риженко Ю.М. про підключення до волоконно-оптичної лінії зв'язку для організації послуг швидкісного інтернету на об'єктах: - будівля і споруди цілісного майнового комплексу (Херсонська область Голопристанський район, м. Гола Пристань, вул.1 Травня, 41); - майнового комплексу управління агропромислового розвитку (Херсонська область Голопристанський район, м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 67) 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували? Немає. Відсутні? 6.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням проголосованих доповнень, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про затвердження змін та доповнень до програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017-2019 роки», з урахуванням проголосованих доповнень, як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 8. Рішення прийнято - «Результати поіменного голосування та рішення «Про затвердження змін та доповнень до програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017-2019 роки" додаються до протоколу.

 

11. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. - заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації, яка запропонувала доповнення до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:   

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації рижинко Ю.М.

Запитання не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зачитав проект рішення та запропонував прийняти його, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 8

Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік" додаються до протоколу.

 

12. СЛУХАЛИ:

Сипко В.А. - начальника відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, яка запропонувала зміни та доповнення до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки - пояснювальна записка та проект рішення додаються до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради, запитав, скільки виділено коштів з обласного бюджету лісомисливським господарствам.

 

Сипко В.А. - начальника відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, зазначила, що офіційно районна державна адміністрація не отримувала рішення засідання обласної регіональної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій з відповідними рекомендаціями.

 

Реутенко В.М.- виконуючий обов’язки першого заступника голови районної державної адміністрації, пояснив, що мова йде про виділення додаткових коштів з резервного фонду районного бюджету.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради повідомив, що проект рішення з цього питання у депутатів на руках та запропонував прийняти його як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки" додаються до протоколу.

 

13.СЛУХАЛИ:

КозаченкаА.О., Марміль Н.М.- депутатів Голопристанської районної ради
VII скликання, які надали повідомлення про виконання депутатських повноважень та доручень ради -  повідомлення та проект рішення додаються до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Александрова Т.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради, висловила слова вдячності від виконавчого апарату районної ради щодо депутатської роботи депутатів районної ради VII скликання Козаченка А.О. та Марміль Н.М.

 

Марміль Н.М.- депутат районної ради, висловила слова підтримки головному лікарю комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіну Л.В. щодо неприйняття рішення районною радою про оголошення йому догани.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запропонував його прийняти як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2 (Козаченко А.О. та Марміль Н.М. заявили про конфлікт інтересів). Відсутні? 6.

 

Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради" додаються до протоколу.

 

 

 

14.СЛУХАЛИ:

Погорільську М.Б.- голову постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, яка озвучила проект рішення про внесення змін до Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання - проект рішення додається до протоколу

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи будуть зміни, доповнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, запропонований проект рішення як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 6

Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення «Про внесення змін до Регламенту Голопристанської районної ради
VII скликання» додаються до протоколу.

 

15.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. - голову постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який озвучив проект рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди на території Малокопанівської сільської ради - проект рішення додається до протоколу

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи будуть запитання, зміни, доповнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, запропонований проект рішення як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди на території Малокопанівської сільської ради» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримались? 9. Не голосували? Немає. Відсутні? 7

Рішення прийнято -  "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди на території Малокопанівської сільської ради" додаються до протоколу.

 

16. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Пересідлому Валерію Миколайовичу".

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради, задав питання чи можливий розгляд вищезазначеного питання районною радою при вже створеній об’єднаній Гладківській територіальній громаді.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, у телефонній розмові задав питання Гладківському сільському голові Форощуку О.В. про його позицію щодо не заперечення затвердження технічної документації. Зазначив, що Форощук О.В. підтримує затвердження технічної документації.

 

Дімова Ж.О. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради зазначила: законодавством визначено, що затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів, здійснюється районними радами.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Пересідлому Валерію Миколайовичу" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? 4. Не голосували? Немає. Відсутні? 8. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Пересідлому Валерію Миколайовичу" додаються до протоколу.

 

17. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – депутата районної ради, який зачитав проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді Гурнака Романа Вікторовича".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді Гурнака Романа Вікторовича" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді Гурнака Романа Вікторовича" додаються до протоколу.

 

18. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про відмову районній державній адміністрації у передачі в оренду частини приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення".

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Загороднюк А.І. – депутат районної ради, запитав  підставу відмови районній державній адміністрації у передачі частини приміщення архівному відділу районної державної адміністрації.

 

Санашвілі О.О. - голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, пояснив, що приміщення комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення не має достатньої кількості площі необхідної архівному відділу районної державної адміністрації та не відповідає встановленим вимогам.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив, що для архівного відділу районної державної адміністрації знайдено інше приміщення.

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про відмову районній державній адміністрації у передачі в оренду частини приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення " як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про відмову районній державній адміністрації у передачі в оренду частини приміщення адмінбудівлі комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення" додаються до протоколу.

 

19. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про дострокове припинення дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством "Голопристанська центральна районна лікарня" та фізичною особою підприємцем Голубєвою Н.В.".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про дострокове припинення дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством» Голопристанська центральна районна лікарня» та фізичною особою підприємцем Голубєвою Н.В. " як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про дострокове припинення дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством" Голопристанська центральна районна лікарня" та фізичною особою підприємцем Голубєвою Н.В." додаються до протоколу.

              

20. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення адмінбудівлі приватному підприємцю Табунщику О.Д.".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення адмінбудівлі приватному підприємцю Табунщику О.Д." як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення адмінбудівлі приватному підприємцю Табунщику О.Д." додаються до протоколу.

 

21. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району у комунальну власність територіальної громади Рибальчеської сільської ради Голопристанського району Херсонської області".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району у комунальну власність територіальної громади Рибальчеської сільської ради Голопристанського району Херсонської області " як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про  безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району у комунальну власність територіальної громади Рибальчеської сільської ради Голопристанського району Херсонської області" додаються до протоколу.

 

22. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про внесення змін до структури комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до структури комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. (Мануйленко Т.В. заявила про конфлікт інтересів). Відсутні? 7.

Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до структури комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області" додаються до протоколу.

 

23. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про надання дозволу комунальній установі "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" на передачу в оренду архівному відділу Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області нежитлової будівлі комунальної власності, розташованої за адресою: м. Гола Пристань, вул. К.Маркса, 32".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальній установі "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" на передачу в оренду архівному відділу Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області нежитлової будівлі комунальної власності, розташованої за адресою: м. Гола Пристань, вул. К.Маркса, 32" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу комунальній установі "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" на передачу в оренду архівному відділу Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області нежитлової будівлі комунальної власності, розташованої за адресою:
 м. Гола Пристань, вул. К.Маркса, 32" додаються до протоколу.

 

24. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про продовження дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та Голопристанською міською радою".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про продовження дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та Голопристанською міською радою" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про продовження дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та Голопристанською міською радою" додаються до протоколу.

 

25. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про припинення права оперативного управління комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та надання права оперативного управління комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, значив, що у зв’язку з технічною помилкою у назві будівель пропоную в пункті 1 проекту рішення:

- абзац другий "будівлю Голопристанської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що знаходиться за адресою: Херсонська область м. Гола Пристань вул. Ларіонова,23" викласти наступним чином: "будівлі та споруди поліклінічного відділення Голопристанської центральної районної лікарні (майновий комплекс поліклінічного відділення), що знаходиться за адресою: Херсонська область м. Гола Пристань
вул. Ларіонова, 23";

- абзац третій "будівлю Голопристанської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що знаходиться за адресою: Херсонська область м. Гола Пристань вул. Санаторна(Леніна)/Горького,7" викласти наступник чином: "будівлі і споруди дитячої консультації Голопристанської центральної районної лікарні (майновий комплекс дитячої консультації),що знаходиться за адресою: Херсонська область м. Гола Пристань вул.Горького,7".

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання зі змінами, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про припинення права оперативного управління комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та надання права оперативного управління комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про припинення права оперативного управління комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та надання права оперативного управління комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" додаються до протоколу.

 

26. СЛУХАЛИ:

Басараба І.К. – заступника голови районної ради, ознайомив присутніх з документами щодо відключення комунального закладу охорони здоров’я Голопристанська центральна районна аптека № 14 від централізованої міської каналізаційної системи та результатами роботи, створеної головою районної ради, комісії по обстеженню функціонування каналізаційної системи КП ЗОЗ Голопристанська центральна районна аптека № 14, а також з поясненнями головного лікаря комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" (документи додаються до протоколу).

 

ВИСТУПИЛИ:

Бритвін Л.В. – головний лікар КП "Голопристанська ЦРЛ", зазначив, що ця каналізаційна система знаходиться на балансі комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та обслуговує центральну району аптеку № 14. Зазначив, що в період коли виникла ситуація з каналізаційною системою він перебував у відпустці.

  КП "Голопристанська центральна районна лікарня" було підготовлено листа до КП ЗОЗ Голопристанська центральна районна аптека № 14 про пошкодження каналізаційної системи з проханням вжити відповідні заходи. Зазначив, що аптекою не було вчасно відкачено «нечистоти» і тому виникло невелике озеро, хоча це можна було зробити відповідними спеціальними машинами протягом одного – двух днів. За цей період господарська група центральної районної лікарні відремонтувала б ці пошкодження. Зазначив, що всі відносини господарської діяльності між КП ЗОЗ Голопристанська центральна районна аптека № 14 та КП "Голопристанська центральна районна лікарня" регламентуються відповідним договором. Висловив думку, щодо недоцільності у цій ситуації "підключати" депутатський корпус районної ради та депутатські комісії, голову районної ради Соловйова В.О., а два керівники комунальних закладів мали змогу особисто вирішити це питання.

  Зазначив, що обслуговування та проведення ремонтних робіт каналізаційної системи здійснюється спеціалістами центральної районної лікарні.

  Звернув увагу, що каналізаційна система, яка існує на сьогоднішній день в КП "Голопристанська ЦРЛ" не відповідає вимогам. Пропонувалось комунальному закладу міста Гола Пристань підключити центральну районну аптеку № 14 до централізованої мережі міста, а не здійснювати відкачування через центральну районну лікарню, але це питання не вирішується.

  Зазначив, що в ситуації, яка виникла з каналізаційною системою не було загрози для перешкоджання роботи та закриття центральної районної аптеки
№ 14, у зв’язку з тим, що аптека не виробляє велику кількість лікарських засобів та не має велику кількість "сточних вод", а працює на готових лікарських препаратах, які реалізує населенню, тому це «надумана ситуація».

  Зазначив, що в телефонній розмові із завідувачем аптеки № 14 Черкашенко О.В. щодо ситуації, яка склалась з мережею запевнив її, що він вивчить та вирішить цю проблему.

  Звернув увагу, що припис від Голопристанської міської ради щодо ситуація, яка склалась з каналізаційною мережею центральної районної лікарні не отримував.

  Зазначив, що в цій ситуації є частково і його вина, тому що «не догледів за діями своїми спеціалістів, разом з тим це є неумисне і не санкціоноване відключення мережі».

  Звернув увагу, що при роботі відділення гемодіалізу буде здійснюватись відкачування великої кількості води через мережу КП «Голопристанська ЦРЛ», виникає питання як буде здійснюватись її відкачування.

  Звертався з відповідним листом та пропозицією щодо приведення каналізаційної мережі до відповідних норм і була з відповідною «пропускною способностью», але без фінансового ресурсу «буде дуже тяжко». Зазначив, про необхідність звернутися до організації, яка займається питанням відкриття відділення гемодіалізу щодо прийняття участі у ремонті каналізаційної мережі.

  Звернув увагу присутніх та зазначив, що відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації він увійшов до складу комісії щодо створення та введення в дію відділення гемодіалізу.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив, що до нього особисто в присутності заступника голови районної ради Басараба І.К. завітав інспектор з благоустрою міста Лобинцев В.В., який надав на ознайомлення 2 приписи відносно голови районної ради за створення екологічної небезпеки в центрі міста Гола Пристань і у випадку не усунення головою районної ради порушень, яких він не здійснював, будуть застосовані штрафні санкції з наступним зверненням до екологічної інспекції та інше.

  У зв’язку із цим він разом із заступником голови районної ради Басарабом І.К. виїхали на місце пошкодження каналізаційної мережі. Зазначив, що відповідна територія була залита водою, яка замерзла. У зв’язку з цим було видане відповідне доручення та створена комісія.

  Зачитав лист завідувача КП ЗОЗ Голопристанська центральна районна аптека № 14,  в якому зазначалось, що «в телефонній розмові в ранці 07 лютого головний лікар ЦРЛ відмовився усувати умисне пошкодження каналізаційної труби». Наслідки усунені не були і лише на лист голови районної ради центральною районною лікарнею було проведені певні роботи.

  Запитав головного лікаря Бритвіна Л.В. щодо періоду від’єднання центральної районної аптеки № 14.

 

Бритвін Л.В. – головний лікар КП "Голопристанська ЦРЛ", зазначив, що це відбулося в лютому місяці коли був відповідний «порив». Для ремонтування системи необхідно було провести відрізання «пориву» та замінити частину труби. Вказівки, щодо відключення не надавав, в цей період він знаходився у відпустці.

 

Черкашенко О.В. – завідувач КП ЗОЗ Голопристанська центральна районна аптека № 14, зазначила, що факти пошкодження каналізаційної мережі комісія зафіксувала. Система була пошкоджена у грудні місяці. 05-06 лютого зателефонувала головному лікарю КП «Голопристанська ЦРЛ» про те, що «виявлено озеро» між терапевтичним відділенням центральної районної лікарні та магазином. До цього періоду, не знаючи про ситуацію, яка склалась, центральна районна аптека № 14 здійснювала відкачування каналізаційних стоків в «озеро», що утворилось. Зазначила, що якщо цим питанням зацікавиться екологічна інспекція, то виникнуть великі штрафи. Головний лікар центральної районної лікарні Бритвін Л.В. зазначив, що в лікарні немає проблем з каналізаційною мережею, а існують проблеми в центральній аптеці, тому будуйте в обхід центральної районної лікарні свою каналізаційну мережу.

  По відповідному проекту, який підготовлений спеціальними службами, який знаходиться також і в центральній районній лікарні, каналізаційні стоки аптеки № 14  перекачуються через каналізаційну мережу центральної районної лікарні в загальну міську каналізаційну мережу. Відповідний договір укладений, кошти сплачуються, а каналізаційні стоки качаються в «озеро» під терапевтичний корпус. В грудні місяці ніхто не попередив, виявлено цей факт було в лютому та січні, коли були морози. У зв’язку з цим, центральна районна аптека № 14 скоротила виготовлення ліків виготовлених в умовах аптеки.

  Зазначила, що якби КП «Голопристанська ЦРЛ» листом повідомила про проведення ремонтних робіт у грудні місяці, то були б вжиті інші заходи, але цей факт був виявлений у лютому місяці, а січні було здійснено викачування каналізаційних стоків.

  Звернула увагу присутніх, що це не є конфлікт інтересів особистей, це не приватні підприємства Бритвіна Л.В. та Черкашенко О.В.,  це два комунальні підприємства, які повинні співпрацювати на благо населення міста Гола Пристань, Голопристанського району та народу в цілому.

  Зазначила, що вона виявляє повагу до присутнього колективу центральної районної лікарні і вона як керівник несе відповідальність та не втягує колектив центральної районної аптеки № 14 у вирішення господарських питань.

  Зазначила, що нажаль, це було умисне пошкодження, є відповідні фото, відповідні фахівці дали технічну оцінку пошкодженню каналізаційної мережі (чітко відрізана 50-60 см труби) і це був не порив.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до завідувача комунального підприємства закладу охорони здоров’я центральна районна аптека № 14 Черкашенко О.В.

 

Запитання не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у головного лікаря Бритвіна Л.В., на сьогоднішній день після підключення центральної районної аптеки № 14 до каналізаційної мережі чи виникли в центральній районній лікарні проблеми з підтопленням або інші проблеми.

 

Бритвін Л.В. – головний лікар КП "Голопристанська ЦРЛ", зазначив, що встановлено «обратний клапан».

 

Бондар П.П. – депутат районної ради, зазначив, що на сьогоднішньому пленарному засіданні районної ради весь час знаходяться 25 спеціалістів центральної районної лікарні та не здійснюють прийом хворих та знаходяться весь день в залі засідань.

 

Ілікаєва О.О. – начальник відділу кадрів комунального підприємства "Голопристанська ЦРЛ"– зазначила, що в них є відпустка без збереження заробітної плати та після реєстрації на засіданні сесії через 30 хв. повернулись на робочі місця та нещодавно знову прийшли.

 

Санашвілі О.О. – голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, зачитав проект рішення "Про оголошення догани головному лікарю комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіну Л.В.".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про оголошення догани головному лікарю комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіну Л.В." як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? 2. Утримався? 6. Не голосували? Немає. Відсутні? 8.

Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про оголошення догани головному лікарю комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіну Л.В." додаються до протоколу.

 

27. СЛУХАЛИ:

Бондара П.П. – заступника голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району, який зачитав проект рішення "Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 24. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. (Басараб І.К. заявив про конфлікт інтересів). Відсутні? 9.

Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу" додаються до протоколу.

 

28. СЛУХАЛИ:

Александрову Т.М. – керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка зачитала проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради
VII скликання" додаються до протоколу.

 

ВИСТУПИВ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, оголосив перерву у пленарному засіданні та нагадав, що ІІ частина пленарного засідання тринадцятої сесії відбудеться 20 квітня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

 

20.04.2017

Веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. зазначив, що на ІІ частині пленарного засідання тринадцятої сесії районної ради присутні представники районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району та не є депутатами районної ради, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші.

 

Соловйов В.О. привітав з днем народження депутатів районної ради
VII скликання, сільських голів, керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району та посадових осіб виконавчого апарату районної ради, які відсвяткували свої дні народження в період перерви пленарного засідання тринадцятої сесії  районної ради.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, звернув увагу присутніх та зазначив, що у зв’язку з відсутністю на пленарному засіданні тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання з поважної причини Саніна Олександра Сергійовича виникла необхідність здійснити його заміну у складі юридичної групи.

Запропонував кандидатуру Загороднюка Андрія Івановича включити до складу юридичної групи.

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Включити Загороднюка А.І. до складу юридичної групи.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно.

Голосування здійснювалося шляхом підняття рук.

 

Лічильна група провела реєстрацію присутніх депутатів.

 

Після реєстрації в залі засідань присутні 27 депутатів районної ради, відсутні 1 депутат з поважних причин та 6 депутатів з невідомих причин.

 

29. СЛУХАЛИ:                                    

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VII скликання Голопристанської районної ради від 16 лютого 2017 року № 267 "Про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на зменшення орендованої площі".

 

ВИСТУПИВ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VII скликання Голопристанської районної ради від 16 лютого 2017 року № 267 "Про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на зменшення орендованої площі" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято – "Результати поіменного голосування та рішення «Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VII скликання Голопристанської районної ради від 16 лютого 2017 року № 267 "Про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на зменшення орендованої площі" додаються до протоколу.

 

30. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про схвалення Меморандуму про співробітництво у галузі охорони здоров’я між Голопристанською районною радою, Голопристанською районною державною адміністрацією та дочірнім підприємством "Діасервіс Плюс".

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, задав питання: в чому суть меморандуму?

 

Тур О.А. – представник дочірнього підприємства "Діасервіс Плюс". інформував про розвиток можливостей надання медичної допомоги хворим на ниркову недостатність.

Меморандумом підтверджується, що інтересам кожної із сторін (Голопристанська районна рада, Голопристанська районна державна адміністрація та дочірнє підприємство "Діасервіс Плюс"), відповідає спільна і узгоджена співпраця в напрямку створення відділення гемодіалізу у Голопристанському районі Херсонської області з метою забезпечення хворих на хронічну ниркову недостатність V стадії методом лікування за допомогою апаратів штучної нирки, у тому числі з метою:

         - поліпшення якості лікування пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю V стадії за рахунок впровадження в практику методики високопоточної гемодіафільтрації новими сучасними апаратами "5008S Hemodialysis machine Basic ONLINEplus" виробництва компанії "Fresenius Medical Care" (Німеччина);

         - поліпшення якості життя пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю V стадії, які перебувають на гемодіалізі та зменшення загальної смертності серед них;

         - зменшення витрат на боротьбу з ускладненнями, що виникають при гемодіалізі за рахунок зменшення частоти розвитку таких ускладнень.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 Соловйов В.О.  – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про схвалення Меморандуму про співробітництво у галузі охорони здоров’я між Голопристанською районною радою, Голопристанською районною державною адміністрацією та дочірнім підприємством "Діасервіс Плюс" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято – "Результати поіменного голосування та рішення "Про схвалення Меморандуму про співробітництво у галузі охорони здоров’я між Голопристанською районною радою, Голопристанською районною державною адміністрацією та дочірнім підприємством "Діасервіс Плюс"додаються до протоколу.

 

31. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення "Про передачу у безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад району дочірньому підприємству "Діасервіс Плюс"

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, запитав: чому саме "позичку" і чи є юридичний висновок по вивченню даного питання?

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, відповів: позичка тому, щоб можливо було передати будівлю в безкоштовне користування обласній лікарні, юридичний висновок є.

Зауважив на те, що всі капітальні та поточні вкладення, які будуть здійснені приватною фірмою, залишаються в спільній власності територіальних громад району. Це є одною із умов договору.

 

Житнюк В.В. – головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської ради Херсонської області, наголосив на тому, що площа
251 кв. м. будівлі інфекційного відділення – це і приміщення 1 поверху площею 236,7 кв. м. і приміщення цокольного поверху площею 14,3 кв. м. разом.

 

Коломієць Д.В. – депутат районної ради VII скликання, вніс пропозицію до проекту рішення з уточненням: зазначити, що відповідні площі приміщення та цоколю будівлі інфекційного відділення розташована на першому поверсі.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання, доповнення, пропозиції, зміни, уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання в зв’язку з тим, що будуть доповнення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. – запропонував викласти в новій редакції пункт 1 рішення, а саме: передати приміщення 1 поверху площею 236,7 кв. м. та приміщення цокольного поверху площею 14,3 кв. м., що загалом складає площу 251 кв. м. будівлі інфекційного відділення.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування надану ним пропозицію  щодо викладення в новій редакції пункту 1 рішення, а саме: передати приміщення 1 поверху площею 236,7 кв. м. та приміщення цокольного поверху площею 14,3 кв. м., що загалом складає площу 251 кв. м. будівлі інфекційного відділення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням змін, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про передачу у безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад району дочірньому підприємству «Діасервіс Плюс» із змінами як рішення районної ради.

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято – «Результати поіменного голосування та рішення «Про передачу у безоплатне користування (позичку) майна спільної власності територіальних громад району дочірньому підприємству «Діасервіс Плюс» додаються до протоколу.

 

32. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який зачитав проект рішення «Про створення юридичної особи – комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області».

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, представляючи директора комунального закладу Тамазликарь Т.В., наголосив на тому, що вона приймала участь у розробці та створенні відповідної документації новоствореного закладу та запросив її до виступу.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, внесла пропозицію підтримати кандидатуру Тамазликарь Т.В. на посаду керівника вищезазначеного закладу, як таку, що відповідає всім вимогам.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, задав питання: чи буде економія районного бюджету в зв’язку з об’єднанням двох закладів, чи може кошти добавляться?

 

Тамазликарь Т.В. – директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян районної державної адміністрації, доповіла, що додатково кошти до районного бюджету не надійдуть. Штатний розклад зменшився на одну одиницю.

 

Гасаненко Т.В. – голова районної державної адміністрації, інформувала, що збільшення видатків на утримання відповідного територіального центру не потрібно, фінансування відбуватиметься як із районного бюджету, але підтвердила, що штатний розклад зменшиться на одну одиницю.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, привітав та запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про створення юридичної особи – комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області» як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7. Рішення прийнято – «Результати поіменного голосування та рішення «Про створення юридичної особи – комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області» додаються до протоколу.

 

33. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О. – начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка доповіла  про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 «Про районний бюджет на 2017 рік» – доповідь та проект рішення додаються до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив, що у зв’язку з тим, що будуть надходить пропозиції, запропонував прийняти проект рішення, який мають депутати на руках, за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. – Проект рішення прийнято за основу.

 

Соловйов В.О. - запитав у депутатів чи є запитання до начальника фінансового управління райдержадміністрації Волошиної Н.О., чи інші пропозиції.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради запропонував кошти районного бюджету, які виділені на капітальний ремонт покрівлі Новозбур’ївській ЗОШ I-III ступенів № 1 в сумі 440 тис. грн. (за погодженням Новозбур’ївського сільського голови), перенаправити в Старозбур’ївську сільську раду на капітальний ремонт заміну вікон та дверей на енергозберігаючі Старозбур’ївській ЗОШ I-III ступенів в зв’язку з тим, що Новозбур’ївська ЗОШ I-III ступенів № 1 отримала субвенцію з обласного бюджету (611 тис. грн.) на вищезазначені цілі.

 

Гасаненко Т.В. – голова райдержадміністрації, інформувала про недоцільність витрат коштів районного бюджету (на прикладі об’єднання територіальних громад міста Гола Пристань та села Стара Збур’ївка) при виділенні їх Старозбур’ївській сільській раді.

 

Маруняк В.В. – Старозбур’ївський сільський голова, підтвердив бажання громади села Стара Збур’ївка об’єднатися з містом. Вважає, що виділення коштів із районного бюджету на капітальний ремонт ЗОШ I-III ступенів по заміні вікон та дверей на енергозберігаючі в сумі 440 тис. грн. з урахуванням співфінансування Старозбур’ївської сільради в розмірі 40 тис. грн. є першочерговим вирішенням проблеми, яка унеможливлює незадовільний стан школи.

 

Шишкін В.С. – депутат районної ради, підтримав пропозицію
Бондара П.П. щодо перенаправлення в Старозбур’ївську сільську раду на капітальний ремонт заміну вікон та дверей на енергозберігаючі Старозбур’ївській ЗОШ I-III ступенів.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію Бондара П.П. щодо виділення коштів Старозбур’ївській сільській раді  на капітальний ремонт ЗОШ I-III ступенів по заміні вікон та дверей на енергозберігаючі в сумі 440 тис. грн. з урахуванням співфінансування Старозбур’ївської сільради у сумі 40 тис. грн.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. - запитав у депутатів чи є запитання до начальника фінансового управління райдержадміністрації Волошиної Н.О., чи інші пропозиції.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання озвучив пропозицію щодо відкладення розгляду питання про виділення коштів районній державній адміністрації на виконання програми «Підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017 – 2019 роки», а саме: підключення до волоконно-оптичної лінії зв’язку для організації послуг швидкісного Інтернету в зв’язку з необхідністю його доопрацювання та розглянути на профільних комісіях та пленарному засіданні чотирнадцятої сесії районної ради
VII скликання у червні місяці.

 

ВИСТУПИЛИ:

Санашвілі О.О. – депутат районної ради VII скликання, виступив проти відкладення розгляду вищезазначеного питання та запропонував заслухати заступника начальника - начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації
Риженко Ю.М., яка більш детальніше пояснить механізм підключення до волоконно-оптичної лінії зв’язку для організації послуг швидкісного Інтернету.

 

Риженко Ю.М. – заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку, доповіла, що в результаті підключення до  волоконно-оптичної лінії зв’язку відбудеться отримання швидкісного Інтернету з більшою пропускною здатністю зворотного каналу. Ознайомила з комерційними пропозиціями по наданню телекомунікаційних послуг від двох провайдерів: Укртелекому та ТОВ «Югтелекомгруп», з зазначенням тарифів та кошторисних розрахунків.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, вважає, що питання не вивчено і потребує додаткового опрацювання з наданням більш детальної інформації та відповідної документації.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію Бондара П.П. щодо відкладення розгляду питання про виділення коштів районній державній адміністрації на виконання програми «Підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017 – 2019 роки», а саме підключення до  волоконно-оптичної лінії зв’язку для організації послуг швидкісного Інтернету в зв’язку з необхідністю його доопрацювання та розглянути на профільній комісії та пленарному засіданні чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання у червні місяці.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? 2. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. - запитав у депутатів чи є ще запитання до начальника фінансового управління райдержадміністрації Волошиної Н.О. чи інші пропозиції.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, вніс пропозицію щодо виділення 15 тис. грн. на придбання комп’ютеру та фотоапарату для подальшого функціонування редакції (відбулася крадіжка в адмінбудівлі редакції) та щодо виключення пункту проекту рішення стосовно субвенції, яку надавала районному бюджету Гладківська сільська рада до часу отримання пропозицій сільради щодо її повернення, так як термін дії угоди, укладений між Гладківським сільським головою та головою районної ради, ще триває.

 

Соловйов В.О. –  голова районної ради, поставив на голосування пропозицію Басараба І.К. щодо виділення 15 тис. грн. на придбання комп’ютеру та фотоапарату для подальшого функціонування редакції.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. –  голова районної ради, поставив на голосування пропозицію Басараба І.К. щодо виключення пункту проекту рішення стосовно субвенції, яку надавала районному бюджету Гладківська сільська рада до часу отримання пропозицій сільради щодо її повернення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, запропонувала розподілити вільний залишок освітньої субвенції.

 

Гасаненко Т.В. – голова районної державної адміністрації – заперечила в зв’язку з тим, що питання потребує суттєвого опрацювання.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, зняла пропозицію.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання, доповнення, пропозиції, зміни,  уточнення до проекту рішення.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням змін та доповнень, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення «Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 «Про районний бюджет на 2017 рік» із змінами та доповненнями як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 5. Відсутні? 7.

Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення «Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 «Про районний бюджет на 2017 рік» додаються до протоколу.

 

 34. СЛУХАЛИ:

Соловйов В.О. –  голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який поставив на голосування перенесення розгляду питання «Про надання дозволу комунальному закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області частини приміщення, розташованого за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 45-А» на підставі листа районної державної адміністрації на наступне пленарне засідання у червні місяці.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Відсутні? 7.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

 

Соловйов В.О. Наголосив, що всі питання порядку денного тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання розглянуті.

Запитав чи будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії.

 

Оголосив тринадцяту сесію районної ради VІІ скликання закритою.

 

Звучить Гімн України. 

 

 

Голова районної ради                                            В.О.Соловйов 

                                 

 

 

 

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги