Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 16.05.2017 № 12-1

опубліковано: 23-05-2017, 14:26, переглядів: 672,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення та робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання

 

 

від 16.05.2017 № 12-1

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання довгострокової районної

програми відпочинку та оздоровлення

дітей на 2015 та наступні роки

 

 Заслухавши та обговоривши інформацію Голопристанської районної державної адміністрації «Про хід виконання довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки», постійна комісія та робоча група зазначають, що в даному напрямку в районі проводиться певна робота.

   За підсумками районної кампанії відпочинку дітей, у 2016 році, було охоплено відпочинком 893 дитини.

   На організацію харчування дітей пільгових категорій у пришкільних таборах відпочинку (мовному) з районного бюджету у 2016 році виділено 300 тис. грн. Вартість харчування однієї дитини на 1 день склала 24.00 грн.

Для оздоровлення дітей пільгових категорій у 2016 році з районного бюджету виділено кошти в сумі 150.00 тис. грн., що дало змогу оздоровити  39 дітей пільгових категорій в дитячому оздоровчому таборі «Чайка» в с.Лазурне. Крім того, 30 дітей учасників антитерористичної операції в серпні місяці були направлені на оздоровлення в м. Скадовськ до дитячого оздоровчого табору ім. Ю.О. Гагаріна, на що були використані кошти районного бюджету в сумі 58,50 тис. грн.

  З 01 червня 2017 року, на базі загальноосвітніх закладів Голопристанського району, почне функціонувати 25 пришкільних таборів відпочинку. На базі 23 пришкільних таборів відпочинку будуть відкриті мовні загони з вивченням японської культури, а на базі Нововолодимирівської і Чулаківської загальноосвітніх шкіл буде відкрито 2 мовних табори із залученням волонтерів із вивченням іноземної мови.

  Пришкільні табори будуть працювати протягом 14 днів.

  Планується охопити відпочинком 893 дітей та підлітків з числа учнів пільгових категорій.  В пришкільних таборах відпочинку буде організовано денний сон, яким планується охопити 329 дітей молодшого віку.

  На організацію харчування дітей пільгових категорій, які будуть перебувати в пришкільних таборах відпочинку (мовному), з районного бюджету в 2017 році виділено кошти в сумі 300 тис. грн. з розрахунку 24,00 грн. на одну дитину на день.

  Адміністраціями шкіл проводяться заходи для забезпечення змістовного відпочинку протягом табірної зміни (плануються екскурсії, походи, спортивні заходи).      

  Велика увага приділяється організації виховної роботи з дітьми: протягом літнього періоду на базі позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів працюватимуть гуртки за інтересами різних профілів: художньо-естетичного, туристичного, спортивного, технічного, еколого-натуралістичного, національно-патріотичного, краєзнавчого та ін. Оптимально буде використана існуюча матеріально-технічна база загальноосвітніх навчальних закладів.

  У 2017 році на виконання заходів програми для закупівлі путівок до дитячих оздоровчих закладів дітям пільгових категорій передбачені кошти з районного бюджету в сумі 199 тис. грн.

  Проводиться робота по залученню батьків, громадськості, представників приватного бізнесу до організації оздоровлення дітей в районі, оновленню списків дітей пільгових категорій та статистики оздоровчого сезону в районі.

  Разом з тим, протягом останніх років, залишається ряд проблем, а саме:

   - до початку відпочинкової зміни необхідно провести паспортизацію місць для купання дітей на територіях сільських рад;

   - забезпечення безперервного постачання води та енергозабезпечення для стабільної роботи пришкільних таборів відпочинку;

   - залучення додаткових (спонсорських) коштів для організації відпочинку та оздоровлення дітей;

   - потребує покращення забезпечення медичними кадрами загальноосвітніх навчальних закладів району.

    Враховуючи викладене, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія та робоча група

дійшли висновку

рекомендувати:

   1. Районній раді:

1) Інформацію «Про хід виконання довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки» взяти до відома.

2) На пленарному засіданні чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання з питання «Про хід виконання довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки» виступити:

- з доповіддю - начальнику відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Фоменко Т.М.

- із співдоповіддю - начальнику управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації  Козаковій Г.В.

  2. Районній державній адміністрації:

1) Здійснювати координацію роботи місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, при вирішенні питань оздоровлення та відпочинку дітей.

2) Здійснити заходи: по організації харчування дітей пільгових категорій, які будуть перебувати в пришкільних таборах відпочинку(мовному), з розрахунку 26,65 грн. на одну дитину на день; по організації та направленню до позаміських оздоровчих закладів максимальної кількості дітей пільгових категорій; по організації та проведенню відпочинку і зайнятості дітей у пришкільних таборах із денним перебуванням (мовних таборах).

3) Закріпити за пришкільними таборами відпочинку Геройської та Олексіївської загальноосвітніх шкіл медичних працівників сільських лікувальних закладів.

4) До 10 червня 2017 року, надати до районної ради уточнену інформацію по організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році.

   3. Комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»:

1) Забезпечити медичний огляд дітей пільгової категорії при направленні їх до закладів відпочинку;

2) Оперативно інформувати управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації про чисельність дітей, направлених для оздоровлення та лікування в санаторно-курортні заклади, позаміські дитячі оздоровчі табори із зазначенням рівня та джерел фінансування, місця оздоровлення та основних відомостей про дитину;

  4. Сільським радам:

1) Здійснити дієвий контроль за ходом виконання програми відпочинку та оздоровлення дітей та, в подальшому, розглянути його на сесіях сільських рад;

2) Винайти можливість виділення коштів з місцевих бюджетів на закупівлю путівок до позаміських дитячих оздоровчих закладів, в першу чергу - для оздоровлення дітей пільгових категорій;

3) Залучити додаткові кошти на фінансування відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням, в тому числі для організації походів, екскурсій та поїздок на море;

4) Сприяти забезпеченню безперервного постачання води та енергозабезпечення для стабільної роботи пришкільних таборів відпочинку.

   5. Новофедорівській та Круглоозерській сільським радам вирішити питання облаштування на водоймах місць для відпочинку та купання (провести їх паспортизацію та надати копії паспортів пришкільним таборам відпочинку).

   6. Контроль за виконанням цих рекомендацій залишаю за собою.

 

Голова постійної комісії,

голова робочої групи                                          М.М. Чумак

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань гуманітарної політики, медицини, та соціального захисту населення

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада