Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Методична нарада «День голови» - пропозиції сільських голів враховані

опубліковано: 25-05-2017, 15:08, переглядів: 753,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Методична нарада «День голови» - пропозиції сільських голів враховані

 

Методична нарада «День голови» - пропозиції сільських голів враховані 

    24 травня 2017 року, в актовій залі Голопристанської районної ради під головуванням очільника районної ради В.О.Соловйова, відбулось засідання методичної наради «День голови».

   В засіданні взяли участь сільські голови району, керівництво та виконавчий апарат районної ради, представники районної державної адміністрації на чолі з головою - Т.В.Гасаненко, керівники комунальних підприємств районної ради, представники засобів масової інформації.

Порядок денний засідання був сформований за пропозиціями сільських голів району. Таким чином, були розглянуті наступні питання:

  1. Про порядок оформлення документації на відведення земельних ділянок за межами населених пунктів під сміттєзвалища;

  2. Про необхідність впровадження в районі програми «Електронна охорона здоров’я на 2017 – 2020 роки»;

  3. Співфінансування закладів освіти і культури.

Методична нарада «День голови» - пропозиції сільських голів враховані

З першого питання доповідав виконуючий обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Голопристанському районі Є.Ю. Попелишко, який зазначив, що свою господарську діяльність органи місцевого самоврядування повинні здійснювати від імені відповідної комунальної установи та детально зупинився на умовах, які треба враховувати при виборі території для розміщення полігону твердих побутових відходів.

  Інформуючи з другого питання, начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Г.В.Козакова зауважила, що електронна охорона здоров'я - це комбіноване використання у закладах охорони здоров'я району електронних інформаційних та комунікаційних технологій, доступ до електронних медичних послуг для пацієнта і медичного працівника, підвищення якості надання медичних послуг тощо.

  На сьогодні комп’ютери та програмне забезпечення широко використовуються у закладах охорони здоров’я, проте не всі з них мають однаковий рівень інформатизації, зокрема, у більшості закладів клінічна практика, профілактична робота відображаються на паперових носіях і комп’ютери не є складовою частиною інформаційного потоку. У галузі охорони здоров'я України почалося впровадження цільових інструментів інформаційних та комунікаційних технологій для підтримки певних робочих процесів, а саме: реєстрів стаціонарних хворих, амбулаторних пацієнтів на рівні міст або окремих районів. В районі електронну охорону здоров’я планується впроваджувати на першому етапі на всій первинній ланці надання медичної допомоги.

  Доповнив виступ з даного питання головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради В.В.Житнюк, який зазначив, що впровадження електронної медицини суттєво спрощує надання медичних послуг для пацієнтів та значно покращує контроль за роботою медичних працівників. Першочергове завдання на сьогодні - створення єдиного реєстру пацієнтів.

  З третього питання доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Н.О.Волошина.

 Зокрема, вона зазначила, що при формуванні проекту районного бюджету на 2017 рік інша субвенція на утримання дитячих дошкільних закладів розрахована за єдиною методикою, з врахуванням відповідних показників:

 - заробітна плата розрахована з 9 годинного робочого дня закладу з урахуванням кількості груп та обов’язкової нормативної штатної чисельності працівників;

- потреба в видатках на харчування розрахована з урахуванням кількості дітей, які відвідують дошкільний навчальний заклад станом на 01.12.2016 року, відповідно єдиного принципу 70% - батьківська плата, 30% - кошти районного бюджету;

- видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг розраховані, виходячи з очікуваних фактичних витрат за 2016 рік, кількості дітей, які відвідують дошкільний навчальний заклад станом на 01.12.2016 року, із застосуванням коригуючих коефіцієнтів.

  Виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери знаходиться на постійному контролі районної державної адміністрації.

  Активну участь в нараді взяли сільські голови та представники органів місцевого самоврядування.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада