Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Кардашинська загальноосвітня школа - свято прощання з навчанням

опубліковано: 31-05-2017, 14:37, переглядів: 1076,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Кардашинська загальноосвітня школа - свято прощання з навчанням

 

Кардашинська загальноосвітня школа - свято прощання з навчанням

  30 травня робочий день голови районної ради В.О.Соловйова був позначений приємною подією: він взяв участь у святі Останнього дзвоника в Кардашинській загальноосвітній школі I-II ступенів.

Кардашинська загальноосвітня школа - свято прощання з навчанням

  Вітаючи учнівський та педагогічний колективи, Віталій Олександрович зазначив, що колективу школи є чим пишатись. В цьому навчальному році 50 учнів, 9 батьків і 10 вчителів отримали районні грамоти. На рівні області школа також має нагороди, які вибороли 11 юних обдарувань та 6 педагогів.

Моніторинг успішності та подальше навчання випускників школи за останні 5 років свідчить, що основна мета, яку ставила і ставить перед собою школа – виховати соціально зрілих, творчих особистостей, готових визначитися в житті та виявляти ініціативу – досягається, бо випускники навчального закладу є студентами престижних коледжів та вишів України.

Кардашинська загальноосвітня школа - свято прощання з навчанням

 Святий обов’язок органів влади - сприяти повноцінному і всебічному розвитку дітей. Тож, за ініціативи та підтримки депутатського корпусу Голопристанської районної ради, у школі встановлено новий туалет та енергозберігаючі вікна.

  Крім того, голова районної ради В.О.Соловйов подякував за співпрацю із школою депутатам, колективу та голові Великокардашинської сільської ради О.І.Чухраю, директору ТОВ «Георесурси» В.О.Сипку, керівнику проекту історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії» О.В.Долинку, генеральному директору ТОВ «НВП «5 елемент» В.М.Білому, а також - батькам учнів.

Кардашинська загальноосвітня школа - свято прощання з навчанням 

Здібних дітей в Кардашинській школі навчають творчі вчителі, з яких 6 - мають вищу кваліфікаційну категорію та 7 - звання «старший вчитель».

  Саме тому, в цей «урочистий день», закономірним було нагородження педагогічного колективу, який очолює директор - Дементєєва Л.А., Почесною грамотою районної ради за активну життєву позицію, високий професіоналізм, якісне навчання та виховання підростаючого покоління.

  Позаду лишився ще один навчальний рік, попереду - літо і відпочинок.    Нехай ця маленька сільська школа, яка має гарні здобутки, ще довго відкриває двері для нових поколінь села Кардашинка.

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги