Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Питання життєдіяльності району постійними комісіями районної ради вирішуються спільно

опубліковано: 12-06-2017, 11:10, переглядів: 710,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Питання  життєдіяльності району

постійними комісіями районної ради вирішуються спільно


 Питання життєдіяльності району постійними комісіями районної ради вирішуються спільно 08 червня 2017 року в депутатській кімнаті районної ради, відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, в якому взяли участь керівництво районної ради, представники Голопристанської районної державної адміністрації на чолі з головою районної державної адміністрації  Гасаненко Т.В., керівники комунальних підприємств району.

Питання життєдіяльності району постійними комісіями районної ради вирішуються спільно

  Перед початком роботи комісій голова районної ради Соловйов В.О. привітав з ювілейним днем народження головного редактора комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення Григоркіна О.В.

Питання життєдіяльності району постійними комісіями районної ради вирішуються спільно

  На порядок денний виносилося всього три питання.

  Розгляд питань економічного блоку (2 питання) провів очільник комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Коломієць Д.В., які стосувалися внесення змін до районного бюджету та програми підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017-2019 роки.

Питання життєдіяльності району постійними комісіями районної ради вирішуються спільно

  Члени комісій виважено та відповідально віднеслись до розгляду пропозицій, які були подані районною державною адміністрацією свідчить те, що не всі вони були повністю схвалені членами комісій, були внесені додаткові пропозиції, які знайшли своє відображення у висновках і рекомендаціях спільного засідання комісій та направлені до районної державної адміністрації на доопрацювання при підготовці уточненого проекту рішення «Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік», який буде розглянуто на пленарному засіданні сесії 15 червня 2017 року.

Питання життєдіяльності району постійними комісіями районної ради вирішуються спільно 

Не менш важливим було питання про рекомендації районній раді щодо внесення змін до Структури, штатного розкладу та Статуту комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та утворення відділення сестринського догляду.

Питання життєдіяльності району постійними комісіями районної ради вирішуються спільно Утворення зазначеного відділення на 25 ліжок передбачається для ефективності використання медичної субвенції для уникнення порушення щодо розміщення на ліжках терапевтичного профілю хронічно хворих людей  літнього віку з різнопрофільними захворюваннями.

   Після жвавого обговорення члени комісії внесли відповідні зміни та прийняли з цього питання висновки і рекомендації, відповідно до яких буде прийнято рішення на пленарному засіданні.

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги