Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 14 засідання постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

опубліковано: 13-06-2017, 16:25, переглядів: 575,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ПРОТОКОЛ № 14

засідання постійної комісії районної ради мандатної,

з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

 

07.06.2017 року                                                 м. Гола Пристань 

 

 

Присутні:

Члени комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики:

1. Санін Олександр Сергійович - депутат районної ради VII скликання;

2. Шишкін Володимир Сергійович - депутат районної ради VII скликання;

3. Федотов Валерій Васильович - депутат районної ради VII скликання;

4. Холодняк Віталій Миколайович - депутат районної ради VII скликання;

5. Пінзару Наталія Вікторівна - депутат районної ради VII скликання;

 

Відсутні з поважних причин:

Погорільська М.Б.

Запрошені:

1. Коломієць Димитрій Васильович – голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району;

агропромислового розвитку та екології;

2. Васильєва Людмила Миколаївна - депутат районної ради VII скликання;

3. Бондар Петро Павлович - депутат районної ради VII скликання;

4. Сребний Сергій Валентинович - депутат районної ради VII скликання;

5. Кабакова Наталія Анатоліївна -  депутат районної ради VII скликання;

6. Мануйленко Тетяна Вікторівна - депутат районної ради VII скликання;

7. Шевченко Тетяна Вікторівна - депутат районної ради VII скликання.

 

У роботі комісії приймають участь:

 

Соловйов

Віталій Олександрович

-

голова районної ради

Александрова

Тетяна Миколаївна

-

керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Орлик Ірина Владиславівна

-

головний спеціаліст відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради

Дімова Жанна Омелянівна

-

начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

Порядок денний:

1. Про підсумки електронного декларування у районній раді в 2017 році

Доповідає: голова Голопристанської районної ради Соловйов В.О.

 

Регламент роботи:

Доповідь з першого питання                                             до 10 хв.


1. СЛУХАЛИ:

СОЛОВЙОВ В.О.  – голову Голопристанської районної ради VII скликання з питання підведення підсумків електронного декларування депутатами районної ради та виконавчим апаратом районної ради в 2017 році.

  Соловйов В.О. повідомив, що районною радою до відома депутатів та виконавчого апарату районної ради доводилась інформація щодо необхідності подання електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування. Строк подання електронних декларацій наприкінці березня 2017 року з 01 квітня було перенесено на 01 травня для осіб, які подають електронні декларації вперше. Апарат районної ради 100% вчасно подав електронні декларації, а з 34 депутатів районної ради 31 депутат подав декларації згідно строків, встановлених Законом України "Про запобігання корупції".

 

СЛУХАЛИ:

КАБАКОВА Н.А.депутат Голопристанської районної ради VII скликання, яка зазначила, що у першій половині березня 2017 року оформила електронний цифровий підпис, проте зареєструватись у системі не вдавалось через збої у її роботі.

   Намагалась зайти і 27 березня 2017 року і пізніше, але спроби були безрезультатні. Лише  29 березня 2017 року вона зареєструвалась у системі та частково заповнила декларацію. Через нестабільну роботу системи завершити процес заповнення та відправки було неможливо.

   З метою вчасного подання електронної декларації, вона продовжила роботу 30 березня 2017 року. Завершила заповнення чорнетки та натиснула кнопку "подати". Спочатку декларація не відправлялась, декілька годин відправити її було неможливо, надходила інформація, що потрібно зачекати та спробувати пізніше. Спробу повторювала близько 7 разів. Востаннє на екрані з’явилося повідомлення, що така декларація вже є, через що вона була впевнена, що декларація вже подана.

   Про те, що вона подала декларацію повідомляла і працівників районної ради, адже вважала її поданою. Лише 17 травня дізналась, що декларація відсутня. Одразу знов зайшла до персональної сторінки та побачила, що збережена лише чорнетка. Після цього натиснула "відправити". Все дуже швидко спрацювало та надійшло повідомлення, що декларація подана.

  Чому так не вийшло не знає, мабуть збої у роботі системи.

  З цього питання її викликали до прокуратури.

  Текст пояснень у матеріалах постійної комісії районної ради.

 

САНІН О.С. – заступник голови постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики -  запитав, чи надходило на електронну пошту повідомлення про подання декларації.

 

КАБАКОВА Н.А. – депутат Голопристанської районної ради VII скликання зазначила, що їй на пошту постійно приходили повідомлення про її реєстрацію у системі та збереження чорнеток. То вона вважала, якщо відсутнє повідомлення, що декларація не подана або існують проблеми з її поданням, повинно було бути надіслане повідомлення. Такого повідомлення не було, тож вона вважала, що усе зроблено правильно.

 

ШЕВЧЕНКО Т.В. – депутат Голопристанської районної ради VII скликання зазначила, що нею також з метою проведення електронного декларування отримано електронний цифровий підпис. Проте, у систему увійти не вдавалось через те, що постійно вибивало помилку. Після того, як Верховною Радою України прийнято зміни до Закону України "Про запобігання корупції" щодо подовження строків подання електронних декларацій, вона продовжила роботу у другій половині квітня 2017 року. Проте, знов виявились технічні проблеми, через що вона скористалась допомогою районної ради. Лише за участю працівників апарату районної ради вдалось заповнити електронну декларацію та її відправити. На моніторі було повідомлення, що декларація успішно відправлена, що бачили працівники апарату районної ради, зокрема, Дімова Ж.О.

   Щодо строків, то декларацію подавали 25 квітня 2017 року.

   Згодом, у травні, їй зателефонували працівники виконавчого апарату районної ради та повідомили, що декларація у реєстрі відсутня. Вона знов зайшла до реєстру та побачила, що декларація не відправлена, тому подала її знов. Після цього прийшло підтвердження про подання декларації на її особисту електронну пошту.

  Текст пояснень у матеріалах постійної комісії районної ради.

 

ДІМОВА Ж.О. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, вказала, що вона займалась виготовленням електронних цифрових підписів (ЕЦП) для депутатів районної ради та виконавчого апарату. Шевченко Т.В. отримала ЕЦП у березні 2017 року. У квітні 2017 року Тетяна Вікторівна поскаржилась, що не може зареєструватись у системі та розпочати заповнення декларації, у зв'язку з чим з робочого комп'ютера Дімової Ж.О. вона допомогла Шевченко Т.В. увійти в систему та зареєструватись. Згодом, Тетяна Вікторівна знов спитала, у чому може бути проблема з вхідом до системи, оскільки працювати нормально та заповнювати декларацію було неможливо. З робочого комп'ютера за сприяння Дімової Ж.О. Тетяна Вікторівна заповнила декларацію та відправила її, про що було повідомлення у верхньому лівому куті монітору. Також вважала, що Шевченко Т.В. вчасно подала декларацію, оскільки бачила це повідомлення.

 

СРЕБНИЙ С.В. - депутат Голопристанської районної ради VII скликання повідомив депутатам, що виявилось, що він також не вчасно подав електронну декларацію, хоча вважав, що подав її ще у березні 2017 року.

   Електронний цифровий підпис отримав у районній раді ще на початку березня 2017 року і одразу почав заповнювати. Заповнював декілька днів, оскільки сайт то працював, то не працював та вибивав з системи. Проте, 15 березня йому вдалось заповнити усі розділи електронної декларації, після чого він її подав шляхом натискання кнопки "відправити". Близько години він намагався відправити декларацію через те, що вона не уходила, а натомість з'являлось повідомлення про необхідність зачекати та спробувати знов. Але він спромігся та подав декларацію.

   20 березня 2017 року працівники апарату районної ради підтвердили, що його декларація наявна на сайті.

   Згодом, вже у травні 2017 року йому зателефонували з районної ради та повідомили, що його декларація на сайті відсутня.

   Також з цього питання його викликали до прокуратури.

  Текст пояснень у матеріалах постійної комісії районної ради.


ОРЛИК І.В. – головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради повідомила, що 13 березня 2017 року вона на апаратній нараді отримала доручення нагадати депутатам районної ради, що входять до складу постійної комісії районної ради, куратором якої вона є, про необхідність подання ними декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  У цей же день вона спілкувалась із Сребним С.В. та він повідомив їй, що декларацію заповнює.

  20 березня 2017 року вона знов спілкувалась із Сребним С.В. та повідомила йому, що особисто бачила його декларацію, проте не пам'ятає зараз на якому сайті.

  Впевнена, що це була саме його декларація. Як сталося, що декларація відсутня – пояснити не може.

 

ШИШКІН В.С. - депутат Голопристанської районної ради VII скликання зауважив, що йому взагалі повідомлення на електронну пошту не надійшло, хоча декларацію подав і вона наявна на сайті.

 

СОЛОВЙОВ В.О. – голова Голопристанської районної ради повідомив, що він постійно слідкує за електронною поштою та наголосив, що електронна скринька повинна бути з доменною зоною "ua", "net" або "com". Особисто він використовує доменну зону  "com".

 

КАБАКОВА Н.А. - Голопристанської районної ради VII скликання ще раз відзначила, що вона вважала відсутність листів на електронній пошті щодо неподання або неприйняття нею декларації посвідченням факту належного її подання.

 

СОЛОВЙОВ В.О. – голова Голопристанської районної ради наголосив на тому, що для декларування він рекомендує завчасно збирати документи, що підтверджують майновий стан суб'єкта декларування, виникнення або припинення права власності на майно тощо. Це полегшить подання декларацій у наступному році.

 

СРЕБНИЙ С.В. - депутат Голопристанської районної ради VII скликання зазначив, що в нього заслабкий Internet.

 

БАСАРАБ І.К. – заступник голови районної ради відзначив, що у минулому році районна державна адміністрація для забезпечення вчасного декларування працівників навіть автобус замовляли та їздили організовано до Херсону подавати декларації.

   А ці депутати, що подали декларації з пропущенням строків є дисциплінованими, авторитетними, такими, що працюють на громаду. Вважає, що умисно вони не могли не подавати декларації, не ухилялись від її подання, а те, що вчасно не подали – не їх провина. Навіть на засіданні Кабінету Міністрів України розглядались питання щодо перевантаження роботи системи електронного декларування, через що ряд суб'єктів декларування не могли увійти до неї. Саме тому строк подання декларацій і подовжили до 01 травня.

 

   Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 14-1  (додаються).

  Голосували одноголосно.

 

Заступник голови комісії                                                           О.С.Санін

Секретар комісії                                                                         В.С.Шишкін


Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » Мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги