Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

28 червня – визначне державне свято – День Конституції України

опубліковано: 30-06-2017, 11:46, переглядів: 761,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

28 червня – визначне державне свято – День Конституції України


28 червня – визначне державне свято – День Конституції України

  Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

 28 червня – визначне державне свято – День Конституції України

 

26 серпня 2017 року голова Голопристанської районної ради Соловйов Віталій Олександрович завітав до Малокопанівської сільської ради, щоб привітати громаду села, депутатський корпус з 21 річницею Конституції України.

  В своїй промові він зазначив: Конституція заклала основи місцевої законодавчої влади та визначила функції та повноваження органів місцевого самоврядування.

  Адже місцеве самоврядування – це право та реальна можливість рад всіх рівнів регламентувати життєдіяльність територіальних громад, діючи в рамках законів, під власну відповідальність та в інтересах людей. І життя підтвердило, що органи місцевого самоврядування повинні жити і працювати.

  Особливі слова привітання Віталій Олександрович адресував депутату Малокопанівської сільської ради VII скликання Нікітенку Дмитру Юрійовичу, нагородивши його за поданням керівництва сільської ради Почесною грамотою районної ради.

28 червня – визначне державне свято – День Конституції України

  Виступаючи з промовою на урочистостях біля пам’ятника Т.Шевченко 27 червня, голова районної ради від імені депутатів районної ради, депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто також щиро і сердечно привітав учасників зборів з визначним  державним святом -  Днем Конституції України. Він зазначив, що основний Закон України як вираження народної волі, прийнятий від імені українського народу, діє передусім для нього, нинішнього та прийдешніх поколінь, тому досягнення конституційних цілей і завдань має стояти в центрі політичного і суспільного життя країни. Основні з них полягають  у забезпеченні прав і свобод людини та гідних умов її життя, зміцненні громадянської злагоди, розвитку України  як демократичної, соціальної, правової держави, консолідації та розвитку української нації, створення такого суспільства, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток кожної людини як особистості. Ці положення підкреслюють незворотність демократичних та соціально-економічних перетворень в Україні, її євроінтеграційного курсу.

28 червня – визначне державне свято – День Конституції України

  На урочистостях колектив Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради (директор Короленко Лариса Михайлівна) отримав щирі слова подяки та нагородження Почесною грамотою районної ради за активну життєву позицію, сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Голопристанщини та з нагоди відзначення Дня Конституції України з виплатою матеріального заохочення.

28 червня – визначне державне свято – День Конституції України

Також, на підставі подання керівників територіальних громад району видано розпорядження голови районної ради «Про нагородження Почесними грамотами районної ради з нагоди відзначення Дня Конституції України» та Почесні грамоти вручені депутатами районної ради за місцем проживання нагородженим:

-Пісоцькій Ірині Володимирівні – начальнику військового обліку службовців Круглоозерської сільської ради;

-Гомон Тамарі Дмитрівні – головному бухгалтеру Садівської сільської ради;

-Фалєєвій Ользі Федорівні – депутату Геройської сільської ради;

-Сипку Сергію Павловичу – депутату Рибальчеської сільської ради.

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги