Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

В Голопристанському районі до кінця року буде введено в експлуатацію модернізоване відділення гемодіалізу

опубліковано: 3-07-2017, 09:39, переглядів: 629,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

В Голопристанському районі до кінця року буде введено в експлуатацію модернізоване відділення гемодіалізу

 В Голопристанському районі до кінця року буде введено в експлуатацію модернізоване відділення гемодіалізу

В Україні нараховуються майже 400 тис. пацієнтів, які мають хронічну хворобу нирок, і щороку кількість таких людей зростає. Із них методом гемодіалізу лікується більше 5,5 тис. пацієнтів (5612 осіб), що становить лише 20% від потреби. На сьогодні забезпечення лікарень відповідним обладнанням та розхідними матеріалами для гемодіалізу є вкрай низькою, не винятком була і Голопристанська районна лікарня.

 Але 23 березня 2017 року у Голій Пристані сталася визначна подія - між головою Голопристанської районної ради Соловйовим В.О. та директором дочірнього підприємства "Діасервіс Плюс" Мокрянином Л.В. був укладений меморандум про співробітництво у галузі охорони здоров'я, яким визначена узгоджена позиція в напрямку створення у Голопристанському районі на базі районної лікарні відділення гемодіалізу.

 На виконання вказаного меморандуму депутатським корпусом 20 квітня 2017 року було прийнято рішення про передачу зазначеному підприємству у безоплатне користування частину будівлі майнового комплексу лікарні загальною площею 251  кв.м., і вже 07 червня 2017 року правові відносини між районною радою та зазначеним підприємством були узгоджені нотаріально. Тобто, з цієї приємної дати (нотаріально укладеної угоди) можна офіційно стверджувати, що відділенню гемодіалізу у Голопристанському районі бути. Зазначене відділення дозволить пацієнтам з хронічною нирковою недостатністю IV-V стадії отримувати замісну ниркову терапію методом гемодіафільтрації із використанням обладнання виробництва компанії "Fresenius Medical Care AG &Co.KGaA" (Німеччина).

 За наявною інформацією загальна вартість реалізації даного проекту складатиме більше 7,5 млн. гривень.  Введення в експлуатацію модернізованого відділення гемодіалізу планується до кінця поточного року. Як зазначив голова районної ради Віталій Соловйов - впровадження даного проекту дозволить поліпшити якість лікування пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю, поліпшить їхнє життя та зменшить витрати на боротьбу з ускладненнями, що виникають при гемодіалізі. А саме найголовніше - дозволить районній лікарні бути конкурентоспроможною під час визначення її профілю в  Херсонському госпітальному окрузі.

 Віталій Олександрович зазначив, що депутатський корпус Голопристанської районної ради активно працює в цьому напрямку та одне із найголовніших завдань ради - це відстоювання лікарні, як багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування ІІ рівня. У цьому випадку зазначений профіль лікарні дозволить зберегти практично всі наявні відділення в Голопристанській центральній районній лікарні.  

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги