Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

опубліковано: 19-07-2017, 13:27, переглядів: 802,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

  Нарешті у Голій Пристані відбулась довгоочікувана подія – 14 липня урочисто відкрито перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН». Цей об’єкт зведено у нашому місті за кошти Європейського інвестиційного банку, але розпочинався інвестиційний проект за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Кредитна угода з Європейським інвестиційним банком на загальну суму 74 млн доларів США була підписана генеральним директором «НІБУЛОНу» Олексієм Вадатурським в Брюсселі в присутності віце-президента Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Мироша Шефчовича, першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва та віце-президента Європейського інвестиційного банку Вазиля Худака наприкінці минулого року. Вперше за 25 років незалежності України Європейський інвестиційний банк, без гарантій з боку держави чи банків, а тільки під фінансові зобов’язання компанії «НІБУЛОН», надав кошти безпосередньо українській компанії.

 

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

Слід відзначити, що це вже друге підприємство компанії в Херсонській області, поява якого стала можливою завдяки голові Херсонської ОДА Андрію Гордєєву, який запропонував очільнику «НІБУЛОНа» побудувати термінал в Голій Пристані. Від самої ідеї до її реалізації минуло менше року. А від початку будівництва до його завершення – менше 100 днів. За цей проміжок часу на будівельному майданчику в Голій Пристані виконано величезний обсяг робіт: забито близько 3,5 тис. складових паль; виготовлено та змонтовано близько 2 тис. тонн металоконструкцій; укладено понад 12000 кубічних метрів бетону та 15706 квадратних метрів бетонного покриття; прокладено більше 5 км мереж водопроводу та каналізації, більше 6 км мереж газопостачання та близько 150 км мереж електропостачання, автоматики та сигналізації; змонтовано близько 2 тис. квадратних метрів системи вентиляції та аспірації; змонтовано 14 ємностей загальною вагою 823,2 тонни. За цими складними цифрами – цілодобова праця близько 1,5 тис. людей із 75 підрядних організацій. Левова частка робіт виконана організаціями з Херсонщини. Вартість будівництва термінала, розміщеного на ділянці 7,5 га, становить більше 500 млн гривень.

 

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» оснащений найсучаснішим обладнанням від провідних виробників світу, зокрема Іспанії, Великобританії, Швейцарії, США, Литви, Данії, Німеччини, Франції. Підприємство є повністю автоматизованим, що управляється з центрального пульта управління і має такі технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн, загальна потужність комплексу з відвантаження – 300 тис. тонн на рік.

  Високотехнологічний перевантажувальний термінал у Голій Пристані забезпечить робочими місцями близько 120 людей, а також значно скоротить витрати сільгосптоваровиробників Херсонщини на транспортування вирощеної продукції. Вигоду від новозбудованих «НІБУЛОНівських» перевантажувальних терміналів матимуть не тільки місцеві жителі (адже це нові робочі місця з гідною заробітною платою та соціально відповідальний підхід інвестора до вирішення проблем населення), а й аграрії, які від скорочення плеча перевезень сільськогосподарської продукції, заощаджуватимуть як власні кошти, так і кількість необхідних для транспортування вирощеного зерна вантажівок.

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

Отже, 14 липня, з нагоди знакової події в житті Голопристанщини, на березі Конки відбулося велелюдне зібрання. Кожен бажаючий міг оглянути територію перевантажувального термінала. А о десятій годині розпочався святковий концерт, в якому взяли участь самобутні артисти: гарний спів подарував глядачам молодіжний вокальний ансамбль, виступило тріо бандуристок, майстриня пісочної анімації здивувала композицією, присвяченою «НІБУЛОНу», із захопленням усі спостерігали за виступом юної еквілібристки.

 

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

Після виконання Гімну України на сцену вийшов голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, тепло привітав усіх учасників святкових урочистостей, підкресливши, що саме завдяки таким потужним інвесторам, як компанія «НІБУЛОН», Херсонщина може пишатися своїм розвитком та економічним зростанням. Вона не раз доводила, що є мирним і перспективним регіоном.

 

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

Потім на сцену було запрошено поважних гостей: державного секретаря міністерства аграрної політики та продовольства України Владислава Андронова, першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, голову Ради підприємців при Кабінеті міністрів України Леоніда Козаченка, заступника Надзвичайного та Повноважного Посла Швейцарської Конфедерації в Україні  КрістофаШтепі, директора Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні ШевкіАджунера, регіонального керівника Міжнародної фінансової корпорації в Україні і Білорусі ДжейсонаПелмара, радника з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрена, заступника начальника торгово-економічного відділу Посольства Іспанії в Україні ХаймеФернандесаХуля, генерального директора компанії «НІБУЛОН», Героя України Олексія Вадатурського. Також до цієї представницької делегації приєдналися градоначальники Херсона та Голої Пристані – Володимир Миколаєнко і Олександр Бабич, посадові особи Херсонської міської та обласної рад.

 

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

У своїх виступах іноземні гості, очільники влади, депутати наголошували на великих можливостях України як аграрної держави, дякували керівництву «НІБУЛОНа» за реалізацію інвестиційних проектів, конкретний внесок у вирішення проблеми із завантаженістю автошляхів, впровадження екологічного виду транспорту та покращення логістики для аграрного сектору нашої держави.

 

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

У рамках урочистого відкриття філії «Голопристанська» генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський та директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні ШевкіАджунер підписали кредитну угоду на 90 млн доларів США. Попередню кредитну угоду на загальну суму 100 млн доларів США компанія підписала з Міжнародною фінансовою корпорацією минулого місяця на відкритті термінала на Запоріжжі.

 

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

 

Представники духівництва на чолі з секретарем Херсонської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату протоієреєм Іоанном Замараєвим провели освячення новозведеного об’єкта. А потім високі гості та можновладці натиснули на кнопку,здійснивши його символічний запуск під гучні оплески присутніх.

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

В урочистому відкритті філії «Голопристанська» взяли участь голова районної ради Віталій Соловйов, голова райдержадміністрації Тетяна Гасаненко та її перший заступник Віктор Богачук, представники депутатського корпусу районної ради та очільники територіальних громад Голопристанщини, посадові особи та депутати Голопристанської міської ради.

 

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» - відкрито!

Кожен бажаючий мав можливість того дня також ознайомитись з дітищем херсонських машинобудівників – зернозбиральним комбайном «Skif280Superior». Ця сучасна сільськогосподарська машина зроблена за передовими технологіями з впровадження інноваційних рішень. Вона поєднала в собі високу надійність з економічністю. В результаті цього новий комбайн забезпечує мінімальні витрати палива і низьку собівартість бункерного зерна. Крім того він підбирає зерно з проблемних полів, забезпечує його мінімальні втрати, може працювати понад 12 годин без дозаправки і тривалий час без розвантаження, з високою пропускною здатністю – 12 кг на секунду. І завдяки запасу надійності може робити це при високих навантаженнях.

  Не забули розробники Скіфа і про комфорт комбайнера, адже від людського фактору теж залежить ефективність збирання врожаю. Кабіна обладнана кондиціонером та обігрівачем, управління процесами максимально автоматизовано, встановлена інформаційна система.

  Як сказав комерційний директор машинобудівного заводу Сергій Чокас: «Ми сподіваємося, що як вітчизняні так і європейські інвестори, оцінивши високий рівень нашої продукції вкладуть кошти в наше підприємство. А сільгопвиробники зацікавляться цією вигідною пропозицією, що вплине на збільшення попиту. Все ж вкупі сприятиме розвитку нашого херсонського підприємства». «До речі наша техніка, 60 відсотків якої має херсонське походження, потрапляє під урядову программу компенсації 25 відсотків вартості для сільгоспвиробників. Про що говорив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідин Херсонського машзаводу у листопаді минулого року» - зазначив він.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада