Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 69 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 73 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 69 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 73 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/modules/show.full.php on line 292 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 78 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 269 Для чого реєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду?
Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Для чого реєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду?

опубліковано: 2-08-2017, 16:55, переглядів: 661,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Для чого реєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду?

Для чого реєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду?

  Часто у людей виникають питання щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати пенсій. Але стояти в черзі під кабінетами місцевого управління Пенсійного фонду - досить обтяжливе заняття. І тому все більше жителів міста та району (як працюючих, так і пенсіонерів) віддають перевагу Інтернету, за допомогою якого можна отримати всю необхідну інформацію. Для цього потрібно всього лише зареєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України.

  Зробити це зовсім не складно, і ми переконалися на власному прикладі, що реєстрація в якості користувача веб-порталу займає не так вже й багато часу. Перш за все потрібно прийти в управління ПФУ з паспортом та ідентифікаційним кодом, щоб оформити заяву. Спеціаліст видає клієнтові розписку про отримання заяви, в якій вказується реєстраційний код (його треба зберігати в таємниці до закінчення реєстрації). Вся ця процедура займає близько п'яти хвилин.

  Наступні дії людина виконує в будь-якому зручному для себе місці. Головне - мати доступ до Інтернету. Зайшовши на веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) і вибравши пункт меню «Реєстрація в порталі», потрібно заповнити реєстраційну форму. Вона дуже проста, і при її заповненні клієнт повинен слідувати поетапній інструкції (ввести персональний код заяви, логін і пароль, а також адресу своєї електронної пошти). На електронну пошту приходить повідомлення. Відкривши його, потрібно перейти за посиланням, тим самим підтвердивши реєстрацію на веб-порталі.
  Люди, які є активними користувачами Інтернету, пройдуть реєстрацію дуже просто. Що ж стосується пенсіонерів, які не мають комп'ютерів, то вони можуть звернутися за допомогою до дітей і онуків, щоб ті завели їм ящик електронної пошти, що дозволить їм пройти реєстрацію на веб-порталі.

  На сьогоднішній день в нашому управлінні вже 7447 осіб пройшли реєстрацію. Це і пенсіонери, і особи, зареєстровані в системі загальнодержавного пенсійного страхування. Отримавши доступ до свого персонального кабінету, люди можуть бачити, який був розмір пенсійних відрахувань за всі роки персоніфікованого обліку, який основний розмір пенсії, надбавок і індексації. А підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, можуть ознайомитися з умовами нарахування та сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, порядком складання звітності і так далі. Крім цього, на веб-порталі можна знайти багато іншої корисної інформації, а також задати питання спеціалісту ПФУ.

 

 

Перший заступник начальника

Олешківського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Херсонської області                  М.О. Науменко

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

XML error in File: http://goprirada.com/pozdorovlennya/rss.xml

XML error: Not well-formed (invalid token) at line 2
 
 

Оголошення

XML error in File: http://goprirada.com/ogoloshennya/rss.xml

XML error: Not well-formed (invalid token) at line 2
 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги