Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Питання наповнення бюджету в полі зору депутатів районної ради

опубліковано: 15-08-2017, 15:16, переглядів: 703,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Питання наповнення бюджету в полі зору депутатів районної ради

Питання наповнення бюджету в полі зору депутатів районної ради

11 серпня, в депутатській кімнаті районної ради, відбулося чергове засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку району в якому взяли участь керівництво районної ради, представники Голопристанської районної державної адміністрації на чолі з першим заступником голови районної державної  адміністрації Богачуком В.М..,  керівники бюджетних установ та  комунальних підприємств.

  Засідання традиційно пройшло під головуванням очільника комісії Коломійця Д.В.

  На порядок денний виносилось дев’ять питань:

1.Про рекомендації районній раді щодо розгляду питання «Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік »                                        

2. Про рекомендації районній раді щодо затвердження змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік.

3. Про рекомендації районній раді щодо встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2017 рік, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад району.                                      

4.Про хід  виконання плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району та економного і раціонального використання бюджетних коштів у 2017 році.

5.Про рекомендації районній раді щодо розгляду питання « Про звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2017 року»    

6. Про рекомендації районній раді  щодо  внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" 

7. Про рекомендації районній раді  щодо  внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік".

8. Про рекомендації районній раді щодо отримання медичної субвенції на обслуговування населення Гладківської сільської ради у 2018 році

9. Про рекомендації районній раді про затвердження змін до районної програми щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян району.

Питання наповнення бюджету в полі зору депутатів районної ради

З першого по третє питання доповідала  заступник начальника,   начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Риженко Ю. М.

  З четвертого по восьме  питання доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.        

  Після жвавого та емоційного обговорення семи  питань порядку денного були прийняті висновки і рекомендації, які взяті в основу проектів  рішень п’ятнадцятої  сесії районної ради VII скликання, пленарне засідання якої розпочне  свою роботу 22 серпня   2017 року.

  Розгляд  третього  питання порядку денного комісією було рекомендовано не виносити на пленарне засідання сесії , як таке, що являється на часі недоцільним.

Питання наповнення бюджету в полі зору депутатів районної ради

  Особливу зацікавленість та активність  проявили депутати при розгляді інформації районної державної адміністрації про хід  виконання плану заходів наповнення місцевих бюджетів району та економного і раціонального використання бюджетних коштів у 2017 році, яке розглядалося в порядку контролю.

  Так, як попередні висновки і рекомендації комісії в повному обсязі не були  виконані, то робота районної державної адміністрації з цього питання визнана малоефективної.

  За результатами розгляду даного питання та враховуючи той факт, що  в районі відсутня співпраця Голопристанського відділення Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області з виконавчою та представницької гілками влади, членами комісії запропоновано звернутися листом до начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області Клима І.В. щодо впливу на керівництво Голопристанського відділення Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області з метою активізації роботи в районі по наповненню місцевих бюджетів.

 

Засідання пройшло у присутності представників ЗМІ.

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги