Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Депутати «гуманітарної комісії» розглянули важливі питання

опубліковано: 15-08-2017, 15:31, переглядів: 625,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

Депутати «гуманітарної комісії» розглянули важливі питання

Депутати «гуманітарної комісії» розглянули важливі питання 

10 серпня, в депутатській кімнаті Голопристанської районної ради, відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань, медицини та соціального захисту населення, яке проводив голова постійної комісії М.М.Чумак.

  В заході взяли участь голова Голопристанської районної ради В.О.Соловйов, заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації В.М. Богачук, начальник Голопристанського міськрайонного центра зайнятості І.В.Зленко, керівництво та представники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів Голопристанської районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради та ін.

  По блоку питань порядку денного (з першого по трете), а саме:

   - про стан підготовки закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період на 2017-2018 роки;

   - про хід виконання програми зайнятості населення Голопристанського району до 2017 року;

   - про рекомендації районній раді щодо затвердження районної цільової програми «Електронна охорона здоров’я» на 2017-2020 роки, інформувала начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Г.В. Козакова.

  Зокрема, вона доповіла про стан роботи з виконання ремонтів установ комунальних підприємств «Голопристанський ЦПМСД» та Голопристанська ЦРЛ.

Депутати «гуманітарної комісії» розглянули важливі питання

З другого питання - зазначила про співпрацю щодо легалізації оплати праці з органами прокуратури, міськрайонним центром зайнятості, відділенням Олешківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Голопристанському районі, державною фіскальною службою, які всебічно допомагають вирішити питання з тіньовою заробітною платою в районі.

   Інформуючи з третього питання, Галина Володимирівна зупинилась на необхідності впровадження в районі «електронної медицини» для суттєвого поліпшення якості надання медичних послуг населенню з використанням засобів інформації, покращення первинної допомоги, профілактики та лікування інфекційних та неінфекційних захворювань, підвищення якості життя населення району.

   Неупереджено та активно обговорювали вищезазначені питання присутні на засіданні депутати та запрошені.

   З особливою зацікавленістю депутати оговорювали питання ефективної роботи робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення. Саме тому, комісією рекомендовано Голопристанській районній державній адміністрації забезпечити системну роботу робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення та проводити відповідні рейди з обов’язковим залученням заступника голови районної ради І.К.Басараба та головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління державної праці у Херсонській області А.В.Загороднюк, а також - надати пропозиції по внесенню змін до Програми щодо виділення коштів на придбання бензину для організації роботи робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення.

   З питання «Про рекомендації районній раді щодо внесення змін та доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки», виступила виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Д.А.Кравченко.

   З метою розв’язання нагальних проблем соціального та економічного розвитку району, через об’єднання матеріальних та управлінських ресурсів, опрацювання механізмів спільної діяльності, внесені відповідні зміни та доповнення до Програми стосовно окремих позицій програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного Фонду регіонального розвитку та грантів у 2017 році та уточнення по об'єктах з будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів в загальноосвітніх навчальних закладах району на 2017 рік.

Депутати «гуманітарної комісії» розглянули важливі питання

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Качура В.М. «Про затвердження Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи на 2017-2018 начальний рік», відповідно до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 993 (пункт 20), комісія дійшла висновку схвалити «Проект Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи на 2017-2018 начальний рік» та рекомендувати районній раді затвердити вищезазначений План.

         Засідання пройшло в присутності представників засобів масової інформації.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада