Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік

опубліковано: 16-08-2017, 09:10, переглядів: 428,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ ( проект )

п'ятнадцятої сесії VII скликання

 

 від 14.09.2017 № _

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання програми

економічного, соціального та

культурного розвитку

Голопристанського району на 2017 рік

  Заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік (Далі - Програма), районна рада зазначає, що в районі проводиться  робота по виконанню заходів Програми.

  Завершено збір ранніх зернових культур. Намолочено 137,9 тис. тонн зерна, що становить 111% до планових показників по району та відповідає показнику 2016 року на цю ж дату. Середня урожайність по району становить 33,6 ц/га (в 2016 році – 32,0 ц/га).

  Триває збирання овочевих та баштанних культур.

  Річний показник Програми виконано на 44,% по реалізації м'яса, на 65,0% по виробництву молока та на 63,2% по виробництву яєць.

  Сформовано продовольчий ресурс зерна району у кількості 8550 тис. тонн та тримісячний не знижуваний запас зерна.  

  За січень-липень 2017 року підтримкою програми "Власний дім" скористалися 7 сімей Гладківської, Бехтерської, Олексіївської, Новософіївської сільських рад, отримавши кредитів на загальну суму 585,0 тис. гривень.

  Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Забезпечено збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду України, середнього рівня пенсії та заробітної плати. Середній розмір пенсії становив 1530,25 грн., що більше у порівнянні з відповідним періодом 2016 року (1403,25 грн.) на 9,0%. Середньомісячна номінальна заробітна плата за підсумками першого кварталу 2017 року відповідає 4801 грн. (93,0% середньообласного показника), що на 46,0% перевищує рівень 2016 року на цю ж дату.

  Забезпечені всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

  У гуманітарній сфері збережено мережу закладів охорони здоров'я, освіти та культури.

  Збережено мережу лікувальних закладів первинної ланки. Підвищили кваліфікацію 19 лікарів та 26 осіб середнього медичного персоналу по центральній районній лікарні. Укомплектовано двома лікарями загальної практики сімейної медицини Долматівську та Залізнопортівську лікарські амбулаторії, та завідувачем Геройський фельдшерський  пункт.

  В галузі освіти організовано походження перепідготовки за різними формами навчання 112 педагогічних працівників, підвезення дітей до місць навчання і додому в 11 загальноосвітніх навчальних закладах. За рахунок залишків освітньої субвенції проведені торги по 10 проекторах, на етапі подання пропозицій учасників торгів по 40 ноутбуках, 3 персональним комп'ютерам, 15 комплектах інтерактивних комплексів, по 3 плазмовим телевізорам та 2 інтерактивним пристроям.

  Виготовлено проектно-кошторисну документацію та отримано експертні звіти на будівництво котелень по Малокопанівській, Новософіївській, Нововолодимирівській загальноосвітнім школам та виготовлено проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту покрівлі Новозбур'ївської загальноосвітньої школи № 1 школи та заміні вікон по Старозбур'ївській загальноосвітній школі. Проведено перерахунок загальної кошторисної вартості будівництва та отримано експертні звіти по 7 загальноосвітнім школам.

  Завершені роботи по покрівлі Садівської ЗОШ, капітальним ремонтам  Залізнопортівської та Добропільської ЗОШ. Тривають роботи по покрівлі Новозбур'ївської загальноосвітній школі №1. Укладено договір підряду по заміні вікон в будівлі Старозбур'ївської ЗОШ. З вільних залишків освітньої субвенції, районного бюджету передбачено виділення коштів сільським радам по заміні вікон в будівлях Малокопанівської, Новософіївської загальноосвітнім школам.

  Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді, на підвищення ролі закладів культури сільської місцевості у встановлені їх як центрів організації дозвілля.

  Великокардашинською сільською радою відкрито короткотривалу групу по підготовці дітей старшого дошкільного віку до школи на базі Малокардашинського загальноосвітнього навчального закладу.

  Відновлено роботу 2 групи загального розвитку у Пам’ятненському ДНЗ "Ластівка" Садівської сільської ради.

  Профінансовано виготовлення проектів землеустрою на 2 об’єкти комунальної власності. Зареєстровано право на нерухоме майно по одному об’єкту. Профінансовано виготовлення технічної документації на нерухоме майно по одному об'єкту.

  Створено 3 дитячі будинки сімейного типу (Гладківська, Садівська, Новозбур'ївська сільські рада) та прийомна сім'я у 2017 році (Малокопанівська сільська рада).

Збільшено кількість послуг, що надаються через ЦНАП до 36, за якими звернулося більше 3 тис. заявників.

   Проводились заходи щодо впровадження Регіонального веб-порталу у Голопристанському районі та забезпечення доступу до швидкісного інтернету структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради.

 Керуючись статтею 43, 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, районна рада

                                                                                в и р і ш и л а:
  1.     Інформацію про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік взяти до відома.

  2.  Районній державній адміністрації:

1) в подальшій  роботі зосередити увагу на вирішенні головних проблем розвитку економіки і соціальної сфери району, які визначені програмою економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017рік.

2) щоквартально  надавати в районну раду  інформацію з відображенням вирішення ключових заходів пріоритетних завдань Програми.

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                                                   В.О. Соловйов

 

analz-do-nformacyi-po-vikonannyu-programi.doc [138 Kb] (cкачувань: 3) : 16 August 2017 в 09:10

analz-pokaznikv..doc [95 Kb] (cкачувань: 4) : 16 August 2017 в 09:11analz-pokaznikv..doc [95 Kb] (cкачувань: 4) : 16 August 2017 в 09:11

 

 

 

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги