Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін до Положення, переліку послуг, Структури та штатної чисельності комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

опубліковано: 16-08-2017, 11:08, переглядів: 408,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

п'ятнадцятої сесії VІI скликання

 

від                №           

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін до Положення,

переліку послуг, Структури та

штатної чисельності комунального

 закладу Територіальний центр

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) та

соціальних служб для сім’ї дітей

та молоді  Голопристанської

районної ради Херсонської області

 

  Враховуючи незабезпеченість комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  Голопристанської районної ради Херсонської області майном, приймаючи до уваги лист районної державної адміністрації від 06 липня 2017 року № 01-04/1843, 01-04/1670 та від 01 серпня 2017 року № 01-04/1843, висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 14 серпня 2017 року № 15/22-16, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

вирішила:

  1. Внести зміни до Структури та штатної чисельності комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  Голопристанської районної ради Херсонської області, а саме:

1) Вивести зі складу Структури та скоротити наступні штатні одиниці:

- з апарату комунального закладу штатну посаду юрисконсульта у кількості 1 од.;

- з відділення соціальної допомоги вдома штатні посади соціального робітника у кількості – 3,5 посад;

2) Скоротити відділ соціальних служб для сім'ї дітей та молоді у складі: завідувач відділу – 1 одиниця; фахівець із соціальної роботи – 2 одиниці.

3) Затвердити загальну кількість штатних одиниць – 55,5 од.

  2. Змінити найменування комунального закладу з "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  Голопристанської районної ради Херсонської області" на "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голопристанської районної ради Херсонської області".

  3. Внести зміни до Положення комунального закладу шляхом затвердження його у новій редакції (додається).

  4. Викласти додаток 3 до рішення тринадцятої сесії Голопристанської районної ради VII скликання від 20 квітня 2017 року № 302 "Про створення юридичної особи – комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  Голопристанської районної ради Херсонської області" у новій редакції (додається).

  5. Визнати таким, що втратив чинність п.2 рішення тринадцятої сесії Голопристанської районної ради VII скликання від 20 квітня 2017 року № 302 "Про створення юридичної особи – комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї дітей та молоді  Голопристанської районної ради Херсонської області".

  6. Директору комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області Тамазликар Т.В. вжити усіх необхідних заходів відповідно до норм чинного законодавства щодо додержання трудових прав працівників, що підлягають вивільненню, та забезпечити реєстрацію змін до установчих документів, про що повідомити районну раду.

  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Голова ради                                                         В.О.Соловйов

 

perel_k.doc [81 Kb] (cкачувань: 3)

polozhennya.doc [45 Kb] (cкачувань: 3)

struktura.doc [23.5 Kb] (cкачувань: 3)

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги