Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про надання згоди Голопристанській міській раді на передачу юридичної особи- комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області до власності територіальної громади м.Гола Пристань

опубліковано: 16-08-2017, 13:42, переглядів: 497,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ  ПРОЕКТ

 

п’ятнадцятої сесії VІI скликання

 

від  ___________ № ____

м. Гола Пристань

 

Про надання згоди Голопристанській

міській раді на передачу юридичної особи-

комунального закладу «Голопристанська

районна бібліотека» Голопристанської

районної ради Херсонської області

до власності територіальної громади м.Гола Пристань

 

  Розглянувши листи виконавчого комітету Голопристанської міської ради від 22 червня 2017 року № 01-17/302, Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області від 06 липня 2017 року 01-22/445, відповідно до статтей 142, 143 Конституції України, статті 60, пункту 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 14 серпня 2017 року № 15/22-7, керуючись статтями 43, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада    

вирішила:

  1.Надати згоду Голопристанській міській раді на передачу юридичної особи – комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області до власності територіальної громади м.Гола Пристань ( без майна).

  2. Майно, що перебуває на балансовому обліку комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області, у тому числі нерухоме майно, залишити у спільній власності територіальних громад району.

  3. Запропонувати Голопристанській міській раді Херсонської області  визначитись з переліком майна, необхідного для обслуговування юридичної особи, що пропонується до передачі, та отримати його на умовах оренди зі встановленням орендної плати на рівні 1 грн. на рік.

  4. Розгляд питання щодо безоплатної передачі майна, яке перебуває на балансовому обліку комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» до власності територіальної громади м.Гола Пристань відкласти до визначення районною радою порядку розподілу майна спільної власності територіальних громад району між територіальними громадами району.

  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Голова районної ради                                             В.О.Соловйов

 

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада