Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про звіт директора Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради про роботу відповідно до Статуту та Контракту

опубліковано: 16-08-2017, 14:39, переглядів: 460,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ ПРОЕКТ

 п’ятнадцятої сесії VІI скликання

 

від __________  № _____

м. Гола Пристань

 

Про звіт директора Голопристанського

районного будинку культури

Голопристанської районної

ради про роботу відповідно

до Статуту та Контракту

 

 Заслухавши звіт директора Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради про роботу відповідно до Статуту та Контракту, як керівника об’єкту комунальної власності району, районна рада зазначає, що робота в даному закладі здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства, Статуту та Контракту, а саме:

   у Голопристанському районному будинку культури діє 20 гуртків та клубних формувань, з яких 6 мають звання «народний» та один «зразковий» в яких задіяно 309 учасників, з них - 15 для дітей (183 учасника). Гуртки та клубні формування мають різну жанрову направленість – вокальний танцювальний, драматичний жанри, декоративно – ужиткове мистецтво та інші;

  -  відвідувачі гуртків неодноразово ставали переможцями обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів.

Голопристанський районний будинок культури є методичним центром з надання допомоги працівникам культури Голопристанського району. В комунальному закладі функціонує методичний кабінет , метою якого є допомога сільським закладам культури та керівникам колективів у плануванні роботи та інше.

  Будівля та майно Голопристанського районного будинку культури збережено, ефективно використовується та знаходиться в належному естетичному та санітарному стані.

  Враховуючи зазначене вище та висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 14 серпня 2017 року № 15/22-4  керуючись статтями 43, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада    

вирішила:

  1.Затвердити звіт директора Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради Короленко Л.М. про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

  2.Доручити директору Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради Короленко Л.М. продовжувати здійснювати заходи щодо належного та ефективного використання майна, що є спільною власністю територіальних громад району, його утримання і збереження та дотримуватись положень Статуту та Контракту.

   3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Голова районної ради                                               В.О.Соловйов

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада