Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л №13 засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

опубліковано: 17-08-2017, 09:02, переглядів: 430,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

П Р О Т О К О Л №13

засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

 

від 10.08.2017

м. Гола Пристань                                                                            10-00

 

Присутні члени постійної комісії:

Чумак М.М.- голова постійної комісії, голова робочої групи

Свиридова О.І.- депутат районної ради

Козаченко А.О.- депутат районної ради

Марміль Н.М.- депутат районної ради

 

Відсутні члени постійної комісії з поважних причин:

Карпенко А.Р.- депутат районної ради

Васильєва Л.М.- депутат районної ради

 

Запрошені:

Соловйов В.О. - голова районної ради

Басараб І.К. - заступник голови районної ради

Александрова Т.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Богачук В.М. - перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації

Бишок Ю. Г.– начальник відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради

Басараб І.К. - заступник голови районної ради

Лобинцева А.А.- головний спеціаліст відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради, куратор постійної комісії

Волошина Н.О. – начальник фінансового управління Голопристанської районної державної адміністрації

Кравченко Д.А. - виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації

Козакова Г.В. - начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації

Житнюк В.В. - головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Бритвін Л.В. - головний лікар комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»

Качур В.М. - директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи

Зленко І.В. - директор Голопристанського міськрайонного центру зайнятості

Григоркін О.В. – головний редактор комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення.

  

Порядок денний:

1. Про стан підготовки закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період на 2017-2018 роки

  Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації  Козакова Г.В.

 2. Про хід виконання програми зайнятості населення Голопристанського району до 2017 року

  Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації  Козакова Г.В.

 3. Про рекомендації районній раді щодо затвердження районної цільової програми «Електронна охорона здоров’я» на 2017-2020 роки

  Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації  Козакова Г.В.

 4.Про рекомендації районній раді щодо внесення змін та доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки 

 Доповідає: виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Кравченко Д. А.

 5. Про рекомендації районній раді щодо затвердження Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи на 2017-2018 навчальний рік

 Доповідає: директор Голопристанської  дитячо-юнацької спортивної школи Качур В.М.

 6. Різне

 Інформує: голова комісії Чумак М.М.

 

Регламент 

 1. Інформація з першого, другого, третього,            -                        

четвертого, п’ятого, шостого питання                                 до 10 хв.

2. Виступи з питань порядку денного            -                    до 5 хв.

3. Запитання та відповіді на них                                   до 3 хв.(кожному)

 

1.СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. - начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації,  яка ознайомила присутніх з інформацією про стан підготовки закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період на 2017-2018 роки;– Матеріали Голопристанської районної державної адміністрації знаходяться в протоколі комісії.

 

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 13-1 (додаються).

Голосували «За» одноголосно.

 

2.СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. - начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації,             яка ознайомила присутніх з інформацією про хід виконання програми зайнятості населення Голопристанського району до 2017 року; – Матеріали Голопристанської районної державної адміністрації знаходяться в протоколі комісії.


ВИСТУПИЛИ:

Александрова Т.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради, задала питання про необхідність розробки проекту Програми на наступні роки та зазначила необхідність співпраці з міськрайонним центром зайнятості в питаннях виконання заходів Програми.

 

Козакова Г.В. - начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації, зазначила, що роботи по виконанню заходів програми дуже багато, запевнила, що план по створенню робочих місць буде виконано.

 

Зленко І.В. - директор Голопристанського міськрайонного центру зайнятості, зазначила незадовільну роботу робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення.

 

Соловйов В.О.- голова Голопристанської районної ради, поінформував, що на сьогодні незабезпеченість районного бюджету складає 15 млн. грн. і тому вкрай необхідно проводити роботу по наповненню бюджету, особливо тому що районний бюджет на 99% наповнюється за рахунок доходу з фізичних осіб.

 

Богачук В.М. - перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації, надав роз’яснення про роботу комісії, яка працює щодня із залученням працівників фіскальної служби, повідомив, що район має друге місце по стягненню туристичного збору в селах Залізний Порт та Приморське.

Соловйов В.О.- голова Голопристанської районної ради, зауважив, що доходи від туристичного збору йдуть до бюджету цих сіл, а не наповнюють районний бюджет та наголосив на необхідності залучення до роботи робочої групи по легалізації заступника голови районної ради І.К. Басараба, яки входить до цієї робочої групи, але не завжди має можливість бути залучений до виїзду на здійснення перевірок.

 

Зленко І.В. - директор Голопристанського міськрайонного центру зайнятості, зазначила, що треба ставити ставку не тільки на легалізацію праці під час літнього періоду, а і на доходи від сіль госппрацівників.

 

Соловйов В.О.- голова Голопристанської районної ради, ще раз зауважив, що необхідно налагодити роботу по легалізації оплати праці та зайнятості населення, відпрацьовувати всі заяви, які надходять, а також звернувся до представників районної державної адміністрації із проханням направляти до районної ради інформацію про невиконання складених актів та зазначати, що обласне керівництво не проводить дієву роботу з цих питань.

 

Басараб І.К.- заступник голови районної ради, запропонував районній державній адміністрації надати свої пропозиції по внесенню змін до Програми щодо виділення коштів на придбання бензину для організації роботи робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення та зазначив, що робота робочої групи повинна бути результативною, а не формальною, як зараз.

  

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 13-2 (додаються).

Голосували «За» одноголосно.

  

3.СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. - начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації,  яка ознайомила присутніх з інформацією про рекомендації районній раді щодо затвердження районної цільової програми «Електронна охорона здоров’я» на 2017-2020 роки – Матеріали Голопристанської районної державної адміністрації знаходяться в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова Голопристанської районної ради, наголосив на тому, що навантаження по фінансуванню на виконання заходів Програми ляже на сільські ради району та поцікавився чи згодні вони на це.

Козакова Г.В. - начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації, надала роз’яснення з цього питання.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 13-3 (додаються).

Голосували «За» одноголосно.

 

4.СЛУХАЛИ:

Кравченко Д.А. - виконуючого обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх із проектом внесення змін та доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки - Матеріали Голопристанської районної державної адміністрації знаходяться в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Басараб І.К. - заступник голови районної ради, звернув увагу присутніх на необхідність прийняття цих змін та доповнень до Програми

Соловйов В.О. - голова Голопристанської районної ради, підтримав пропозицію Басараба І.К. та зауважив, що фінансування цих об’єктів буде розглядатись на засіданні планово-бюджетної комісії. 

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 13-4 (додаються).

Голосували «За» одноголосно.

  

5.СЛУХАЛИ:

Качура В.М. - директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи який ознайомив присутніх з проектом Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи на 2017-2018 навчальний рік – Матеріали Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи знаходяться в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

  

ВИСТУПИЛИ:

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління Голопристанської районної державної адміністрації, поцікавилась чи не буде заборгованості по зарплаті.

 

Качур В.М. - директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи, надав пояснення щодо навантаження тренера з легкої атлетики (робота в ЗОШ с. Малі Копані) та по футболу (сумісництво в ЗОШ с. Нова Збур’ївка, Стара Збур’ївка та Нововолодимирівка).

 

Басараб І.К. - заступник голови районної ради, поінформував присутніх про телефонну розмову з представником Гладківської сільської ради стосовно участі дітей, які проживають на території громади, в масових спортивних змаганнях та виконання громадою державної політики в галузі фізкультури і спорту.

 

Соловйов В.О. - голова Голопристанської районної ради, звернув увагу присутніх, що проект Плану був направлений до Голопристанської районної державної адміністрації для погодження, але листом від 26 червня 2017 року районна державна адміністрація направила проект Плану комплектування без врахування відділень з легкої атлетики та футболу, за підписом начальника відділу освіти, молоді та спорту Фоменко Т.М.

     Враховуючи, що відповідно до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року №993 (пункт 20) та нової редакції Статуту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи, проект Плану комплектування відділень з видів спорту подає директор школи, запропонував схвалити проект Плану, поданий дитячо-юнацькою спортивною школою.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 13-5 (додаються).

Голосували «За» одноголосно.

 

6.СЛУХАЛИ:

Чумака М.М. - голову постійної комісії, який ознайомив членів комісії із інформаціями, які надійшли на адресу комісії та були прийняті до відома - Матеріали знаходяться в протоколі комісії. 

 

 

Голова комісії                                                   М.М.Чумак

 

Секретар засідання комісії                                 О.І.Свиридова

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань гуманітарної політики, медицини, та соціального захисту населення

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада