Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 14.08.2017 № 15/22-4

опубліковано: 19-08-2017, 08:13, переглядів: 380,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

від 14.08.2017 № 15/22-4

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді

щодо звіту директора

Голопристанського

районного будинку культури

Голопристанської районної

ради про роботу відповідно

до Статуту та Контракту.

 

 Заслухавши звіт директора Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради про роботу відповідно до Статуту та Контракту, як керівника об’єкту комунальної власності району, комісії зазначають, що робота в даному закладі здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства, Статуту та Контракту, а саме:

  у Голопристанському  районному будинку культури діє 20 гуртків та клубних формувань, з яких 6 мають звання «народний» та один «зразковий» в яких задіяно 309 учасників, з них - 15 для дітей (183 учасника). Гуртки та клубні формування мають різну жанрову направленість – вокальний танцювальний, драматичний жанри, декоративно – ужиткове мистецтво та інші;

-  відвідувачі гуртків неодноразово ставали переможцями обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів.

Голопристанський районний будинок культури є методичним центром з надання допомоги працівникам культури Голопристанського району. В комунальному закладі функціонує методичний кабінет , метою якого є допомога сільським закладам культури та керівникам колективів у плануванні роботи та інше.

  Будівля та майно Голопристанського районного будинку культури збережено, ефективно використовується та знаходиться в належному естетичному та санітарному стані.

  Враховуючи зазначене вище, керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісії дійшли висновку:

рекомендувати: 

   1.Районній раді:

   1) Затвердити звіт директора Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради Короленко Л.М. про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

   2)Доручити директору Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради Короленко Л.М. продовжувати здійснювати заходи щодо належного та ефективного використання майна, що є спільною власністю територіальних громад району, його утримання і збереження та дотримуватись положень Статуту та Контракту.

  2. Контроль за виконанням цих висновків і рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

Заступник голови комісії                                     О.С.Санін

 

Голова комісії                                                    О.О.Санашвілі

 

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги