Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 15/22 спільного засідання постійних комісій

опубліковано: 19-08-2017, 11:50, переглядів: 628,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 15/22

спільного засідання постійних комісій мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

14.08.2017                                                     м. Гола Пристань                                                                                

  

Присутні:

 

Члени комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики:

  1. Санін Олександр Сергійович заступник голови комісії;
  2. Холодняк Віталій Миколайович;

Члени комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства:

  1. Санашвілі Олег Отарович- голова комісії
  2. Коваленко Сергій Георгійович
  3. Питомець Олександр Іванович
  4. Подтабачний Вадим Олексійович
  5. Шевченко Тетяна Вікторівна
  6. Досенко Віктор Анатолійович

Відсутні :

1. Погорільська Меланія Броніславівна

2. Леонт’єв Ігор Сергійович

3. Шишкін Володимир Сергійович

4.Федотов Валерій Васильович

5.Пінзару Наталія Миколаївна

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Бишок Юлія Григорівна – начальник відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради

Дімова Жанна Омелянівна – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

Гусєва Олена Миколаївна – головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради

 

Запрошені:

Гасаненко Тетяна Василівна -  голова  районної державної адміністрації

 Богачук Віктор Михайлович – перший заступник голови районної державної адміністрації

 Житнюк Владислав Вадимович - головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Голопристанського району Херонської області

 Семененко Антоніна Павлівна - заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»

 Шевченко Марина Олександрівна - головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»

 Лосєва Зоя Миколаївна– директор Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанського району Херсонської області

 Вовк Валентина Валентинівна – директор комунального закладу "Голопристанська станція юних натуралістів"

 Білоус Людмила Дмитрівна – директор комунального закладу "Голопристанська районна станція юних техніків" Голопристанської районної ради Херсонської області

 Хижнюк Галина Михайлівна - директор комунального закладу "Голопристанська районна станція юних туристів"

 Ільницька Світлана Анатоліївна – начальник комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури»

 Семенченко Михайло Григорович – головний спеціаліст управління економічного та агропромислового розвитку Голопристанської районної державної адміністрації

 Риженко Юлія Миколаївна – заступник начальника - начальник відділу управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації

 Тамазликарь Тетяна Володимирівна – директор комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області"

 Фоменко Тетяна Михайлівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації

 Григоркін Олександр Володимирович -  головний редактор комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення

 Короленко Лариса Михайлівна - директор Голопристанського районного будинку культури

 Христусь Ольга Олександрівна – фізична особа – підприємець

 Шмагель Галина Володимирівна – завідувач комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області

 Качур Вадим Миколайович – директор Голопристанської дитячо – юнацької спортивної школи

 Мануйленко Тетяна Вікторівна – депутат Голопристанської районної ради VII скликання, начальник комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти»

 Бондар Петро Павлович – депутат районної ради VII скликання

 Коломієць Димитрій Васильович – депутат районної  ради VII скликання

 Загороднюк Андрій Іванович – депутат районної ради VII скликання

 

   Санін О.С. заступник голови постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики повідомив, що порядок денний та регламент  розданий на руки, та запитав чи є необхідність його зачитувати. Пропозицій від депутатів, що входять до складу постійних комісій не надійшло.

 

У кого будуть доповнення, зміни?

Санашвілі О.О. голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства зачитав лист Новокаховської місцевої прокуратури про внесення до Єдиного реєстру  досудових розслідувань за заявою Бондара П.П. відомостей про кримінальне правопорушення з попередньою правовою кваліфікацією за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України за фактом підробки документів посадовими особами комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та початок досудового розслідування. Повідомив, що на даний час у кримінальному провадженні триває проведення необхідних слідчих дій та враховуючи вищезазначене запропонував виключити із порядку денного питання про звіт головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

 

Санін О.С. заступник голови постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики запропонував затвердити порядок денний та регламент із змінами в частині виключення з порядку денного питання щодо заслуховування звіту головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

 

Голосували: "За" - одноголосно

За результатами голосування було затверджено порядок денний з урахуванням пропозиції голови постійної комісії Санашвілі О.О.

 

Санін О.С. заступник голови постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики запропонував затвердити регламент роботи засідання постійних комісій.

Голосували: "За" - одноголосно

За результатами голосування було затверджено регламент роботи комісій.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про рекомендації районній раді щодо затвердження графіку звітів депутатів VII скликання перед виборцями у 2017 році.

Доповідає: заступник голови постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Санін О.С.

 2.Про рекомендації районній раді щодо взяття до відома інформації «Про стан законності на території Голопристанського району за I півріччя 2017 року та заходи щодо її зміцнення».

Доповідає: заступник голови постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Санін О.С.

 3. Про повідомлення депутатів Голопристанської районної ради VII скликання Басараба І.К., Кабакової Н.А. про виконання депутатських повноважень та доручень ради.

Доповідає:  депутати районної ради Басараб І.К., Кабакова Н.А.

 4. Про рекомендації районній раді щодо звіту директора Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної

ради про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

 Доповідає: директор Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради Короленко Л.М..

 5. Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту про оцінку вартості приміщення та надання дозволу комунальному підприємству закладу охорони здоров’я Голопристанська центральна районна аптека №14 на продовження терміну дії договору оренди

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 6. Про рекомендації районній раді про відкладення розгляду питання щодо безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань будівлі комунального закладу «Голопристанська дитяча школа мистецтв»

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 7. Про рекомендації районній раді щодо надання згоди Голопристанській міській раді на передачу юридичної особи- комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області до власності територіальної громади м.Гола Пристань.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 8.Про рекомендації районній раді щодо здійснення заходів по відчуженню 12,2% акцій ПРаТ імені Покришева.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 9. Про рекомендації районній раді щодо надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку Голопристанської районної державної адміністрації на продовження дії договору оренди з фізичною особою Соколовою В.К.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 10. Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вбудованих нежилих приміщень майнового комплексу комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та внесення змін до договору оренди.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 11.Про рекомендації районній раді щодо дострокового припинення дії договору оренди укладеного між Голопристанським районним будинком культури Голопристанської районної ради та фізичною особою-підприємцем  

Кутіщевою К.С. та оголошення намірів передачі в оренду вільних площ приміщення об’єкту спільної власності територіальних громад району.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 12. Про рекомендації районній раді щодо надання дозволу комунальній установі «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» на передачу в безоплатне користування окремого, індивідуально визначеного майна комунальному підприємству редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 13. Про рекомендації районній раді щодо безоплатної передачі нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області у комунальну власність територіальної громади Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 14. Про рекомендації районній раді щодо зміни місцезнаходження Голопристанської районної ради Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 15. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад Голопристанського району.

Доповідає: головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Шевченко М.О.

 16.Про рекомендації районні й раді щодо внесення змін до Положення, переліку послуг, Структури та штатної чисельності комунального закладу Територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 17. Про рекомендації районній раді щодо надання згоди на передачу об’єкта з державної власності у спільну власність територіальних громад Голопристанського району.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 18. Про розгляд інформації Голопристанської районної державної адміністрації від 01 серпня 2017 року №01-22/2108.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 19.Про рекомендації районній раді щодо надання згоди комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на внесення змін до договорів оренди.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 20. Про рекомендації районній раді щодо надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на продовження терміну дії договору оренди укладеного з відділом освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 21.Про рекомендації районній раді щодо затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Голопристанського району у новій редакції.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 22.Про розгляд пропозиції Голопристанської районної державної адміністрації щодо реорганізації закладів позашкільної освіти району.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 23. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін та доповнень  до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 24. Про рекомендації районній раді щодо затвердження структури виконавчого апарату районної ради та його чисельності.

Доповідає: Голова районної ради Соловйов В.О.

 25.Про відмову комунальному підприємству «Голопристанська центральна районна лікарня» у погодженні кандидатури Щербини Людмили Миколаївни на посаду заступника головного лікаря з медсестринства комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня».

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 26. Про розгляд листа комунального підприємства «Голопристанска центральна районна лікарня» щодо погодження кандидатури Семененко Антоніни Павлівни на посаду заступника головного лікаря з медичної частини комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня».

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 27. Про дострокове зняття дисциплінарного стягнення (догани) з головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Бритвіна Л.В.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 28.Про рекомендації районній раді щодо внесення доповнень до рішення чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання «Про затвердження кандидатур до складу Госпітальної ради Херсонського госпітального округу» від 15 червня 2017 року №314.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 29. Про розгляд листа Голопристанської районної державної адміністрації щодо прийняття до спільної власності територіальних громад району юридичних осіб та реорганізацію закладів освіти.

Доповідає: голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

РЕГЛАМЕНТ

 

1. Доповідь з першого по друге питання                           до 3 хв.

2. Доповідь з третього  питання                                      до 10 хв.( кожне)

3. Доповідь з четвертого по п’ятнадцяте питання             до 5 хв.

4.Доповідь з п’ятнадцятого питання                                  до 10 хв.

5.Доповідь з шістнадцятого по двадцять четверте

 питання                                                                          до 5 хв. кожне

6.Доповідь з двадцять п’ятого по двадцять дев’яте  питання    

кожне.                                                                                   до10 хв.

 

1.СЛУХАЛИ:

1. Саніна О.С. - заступника голови постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики про рекомендації районній раді щодо затвердження графіку звітів депутатів перед виборцями у 2017 році. Зазначив, що необхідність звітування передбачена статтею 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад". Запитав, чи є необхідність зачитувати графік. 

  

В результаті розгляду питання прийнято висновки і рекомендації №15/22-1 (додаються).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради
VII скликання.

 

2.СЛУХАЛИ:

Саніна О.С. - заступника голови постійної комісії районної ради мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики про рекомендації районній раді щодо взяття до відома інформації "Про стан законності на території Голопристанського району за І півріччя 2017 року та заходи щодо її зміцнення".

Олександр Сергійович зазначив, що прокуратура на засідання постійної комісії не з'явилась, проте з даного питання надійшов звіт та запитав, чи є необхідність його зачитувати або заслухати вже на пленарному засіданні.

 

ВИСТУПИЛИ:

 Санашвілі О.О. – депутат Голопристанської районної ради VII скликання, який наголосив на тому, що на пленарному засіданні районної ради все одно буде заслуховуватись інформація вже безпосередньо від керівництва Новокаховської місцевої прокуратури. Запропонував заслухати інформацію вже на пленарному засіданні.

 

  В результаті розгляду питання прийнято висновки і рекомендації  №15/22-2 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання

 

 3.СЛУХАЛИ:

Басараба І.К. - заступника голови районної ради, депутата Голопристанської районної ради VII скликання Басараба І.К. про виконання ним депутатських повноважень та доручень ради у 2017 році (доповідь додається).

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації №15/22-3 (додаються).

  Голосували: "За" – одноголосно.

  Висновки і рекомендації та доповідь в матеріалах постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.

 

4.СЛУХАЛИ:

Короленко Л.М.- директора Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради із звітом про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

 

В результаті розгляду питання прийнято висновки і рекомендації  №15/22-4 (додаються ).

   Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

5.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту про оцінку вартості приміщення та надання дозволу комунальному підприємству закладу охорони здоров’я Голопристанська центральна районна аптека №14 на продовження строку дії договору оренди

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-5 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

6.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній про відкладення розгляду питання щодо безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань будівлі комунального закладу «Голопристанська дитяча школа мистецтв». Повідомив, що від виконавчого комітету Голопристанської міської ради та від народного депутата України Негоя Ф.Ф. надійшли листи з клопотанням щодо передачі до власності територіальної громади м.Гола Пристань будівлі дитячої школи мистецтв. Висловив позицію про те, що будівлю передавати недоцільно до остаточного вивчення питання.

 

ВИСТУПИЛИ:

 Загороднюк А.І. – депутат Голопристанської районної ради VII скликання запитав, чому саме відкладається розгляд даного питання.

 

Санашвілі О.О. – голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства відповів, що районною радою до сільських рад надіслані листи з пропозицію надати  відповідні пропозиції щодо подальшого використання майна. Допоки відповіді не надійдуть, вирішити питання щодо доцільності передачі неможливо.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-6 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання

 

7.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо надання згоди Голопристанській міській раді на передачу юридичної особи - комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області до власності територіальної громади м.Гола Пристань.  Запропонував з цього питання прийняти висновки і рекомендації.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації №15/22-7 (додаються ).

   Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання

 

8.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо здійснення заходів по відчуженню 12,2% акцій ПРаТ імені Покришева. Олег Отарович повідомив, що до районної ради надійшло дві пропозиції від потенційних покупців. Зачитав текст висновків і рекомендацій.

 

В результаті розгляду питання прийнято висновки і рекомендації  №15/22-8 (додаються ).

 Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання

 

9.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку Голопристанської районної державної адміністрації на продовження дії договору оренди з фізичною особою Соколовою В.К.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-9 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання

 

10.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вбудованих нежилих приміщень майнового комплексу комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та внесення змін до договору оренди.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-10 (додаються ).

 Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

11.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо дострокового припинення дії договору оренди укладеного між Голопристанським районним будинком культури Голопристанської районної ради та фізичною особою-підприємцем 
Кутіщевою К.С. та оголошення намірів передачі в оренду вільних площ приміщення об’єкту спільної власності територіальних громад району.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-11 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

12.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо надання дозволу комунальній установі «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» на передачу в безоплатне користування окремого, індивідуально визначеного майна комунальному підприємству редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-12 (додаються ). 

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

13.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо безоплатної передачі нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області у комунальну власність територіальної громади Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

 

ВИСТУПИЛИ:

 Гасаненко Т.В. – голова Голопристанської районної державної адміністрації, яка запитала, чому в даному випадку надається згода на передачу, а у випадку з міською радою запитується згода сільських рад.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради вказав, що коли в міській раді оформлювали свідоцтва про право власності, то як власників зазначили всі сільські ради району. Крім того, районна рада управляє майном саме в інтересах територіальних громад сіл, селищ району. Це майно, лікарські амбулаторії, були власністю сільських рад, були ними збудовані за власні кошти, проте  потім передані до власності району. Тепер їх повертаємо, громада ця має у жовтні об’єднуватись, вважає, що необхідно повернути сільській раді їхнє майно.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-13 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

14.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо зміни місцезнаходження Голопристанської районної ради Херсонської області.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. -запитала чи є районна рада власником майна, а саме майнового комплексу Голопристанської районної ради.

Соловйов В.О. - голова районної ради  повідомив, що районна рада є власником вищезазначеного майна.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-14 (додаються ).

   Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

15.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо внесення змін до Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад Голопристанського району.

 

ВИСТУПИЛИ: 

Шевченко М.О. – головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» повідомила, що 10 травня 2016 року внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України № 394  що стосуються бухгалтерського обліку. А саме, підвищено вартісний критерій основних засобів з 2500 грн. до 6000 грн.

   Запропонувала розглянути можливість внесення змін до Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад Голопристанського району та пункт 16 викласти у такій редакції:

- на списання об’єктів крім нерухомого майна залишковою вартістю за одиницю комплекту в розмірі від 20 000 грн. розпорядженням голови районної ради, за поданням висновків і рекомендацій профільної комісії;

- на списання об’єктів крім нерухомого майна залишковою вартістю за одиницю комплекту в розмірі від 6 000 грн. до 20 000 грн за письмовою згодою заступника голови районної ради за висновками і рекомендаціями відповідної профільної комісії.

- на списання об’єктів крім нерухомого майна залишковою вартістю за одиницю комплекту в розмірі до 6000 грн. за наказом керівника установи, підприємства, організації, що є балансоутримувачем.

- за списання від 2500 – 5000 грн. розпорядженням голови районної ради.

- за списання від 1000-2500грн. заступника голови районної ради

 

ВИСТУПИЛИ:

Дімова Ж.О. – начальник  юридичного відділу виконавчого апарату відзначила, що Положення, про яке йде мова, було затверджено ще у 2012 році тому потребує оновлення.

  Проте з формулюванням “залишковою вартістю» не погодилась, посилаючись на роз’яснення, надані у виданні «Бюджетна бухгалтерія» пояснила, що повністю амортизовані основні фонди (засоби), інші необоротні матеріальні активи суб’єкта господарювання автоматичному списанню не підлягають. Необхідно проводити комісійно визначення первісної (переоціненої) вартості такого майна. Питання щодо списання майна слід вирішувати виходячи саме з первісної (переоціненої) вартості. Запропонувала надати час для доопрацювання проекту змін до Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад Голопристанського району, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради VI скликання від 20 березня 2012 року № 217 та подати районній раді на затвердження.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-15 (додаються ).

   Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

16.СЛУХАЛИ:

Тамазликарь Т.В., директора комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області» з питання внесення змін до Положення, переліку послуг, Структури та штатної чисельності комунального закладу Територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області, яка повідомила про те, що при створенні юридичної особи комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області, рішенням районної ради їй доручено прийняти у власність та на баланс новоутвореної комунальної установи все майно, належне територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Херсонської області та Голопристанському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та вжити заходів щодо належного їх бухгалтерського обліку.

  Майно територіального центру передано в повному обсязі, проте майно належне Голопристанському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районна державна адміністрація передала за виключенням деяких позицій.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В., депутат Голопристанської  районної ради VII скликання, зауважила, що можливо все майно для роботи комунального закладу і не потрібно.

 

Тамазликарь Т.В. - директор комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області» відповіла, що майно, наявне у центру, зокрема комп’ютери, вже застарілі, а те майно, що не передано – майже нове. А що не буде використовуватись  можливо передати в оренду.

 

Гасаненко Т.В. – голова Голопристанської районної державної адміністрації вказала на те, що вищезазначене майно не передане, адже воно є власністю районної державної адміністрації. Відповідно до положень Цивільного кодексу України майно належить засновнику. Засновник - районна державна адміністрація. Тому в цій ситуації все логічно й послідовно.

 

Соловйов В.О. – голова Голопристанської районної ради відмітив, що попередніми рішеннями районної ради майно Голопристанського районного центру соціального обслуговування сім’ї, дітей та молоді було передано в оренду районній державній адміністрації.

Запропонував доповнити проект висновків і рекомендацій пунктом, що в разі виконання Голопристанською районною державною адміністрацією рішення районної ради від 20 квітня 2017 року №302 «Про створення юридичної особи – комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області» у строк до 14 вересня 2017 року, на пленарному засіданні районної ради питання щодо внесення змін до Положення, статуту, структури та переліку послуг комунального закладу районної ради не розглядати.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-16 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

17.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо надання згоди на передачу об’єкта з державної власності у спільну власність територіальних громад Голопристанського району.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-17 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

18.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про розгляд інформації Голопристанської районної державної адміністрації від
01 серпня 2017 року №01-22/2108

 

ВИСТУПИЛИ:

Житнюк В.В. – головний лікар  комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» надав пояснення, що згідно графіку на 21 липня 2017 року запланована робота флюорографа в с.Н.Черномор’є та с.Збур’ївка.

   По прибуттю до с.Збур’ївка виявилось, що напруга в місці підключення не відповідає технічним вимогам для роботи пересувного флюорографа (210Вт). Після проведення замірів було встановлено, що така напруга й на трансформаторі. Тому після обстеження 40 осіб, для недопущення поломки апаратури, флюорограф закінчив свою роботу.

   Беручи до уваги затверджений графік роботи пересувного флюорографа на 2017 рік, та вищевикладені обставини порушень графіку роботи на території Голопристанського району інших причин та порушення строків не було.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-18 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі постійної комісії районної ради VII скликання.

 

19.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо надання згоди комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на внесення змін до договорів оренди.

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-19 (додаються ).

 

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради
VII скликання

 

20. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на продовження терміну дії договору оренди укладеного з відділом освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області

 

ВИСТУПИЛИ:

Качур В.М. –директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи зазначив, що спортивна школа надала погодження на продовження терміну дії договору оренди, проте є низка запитань, зокрема щодо використання 1 грн, яка сплачується за оренду та щодо невідшкодування орендарем наданих йому житлово-комунальних послуг.

 

Мануйленко Т.В.- депутат  Голопристанської районної ради VII скликання, начальник комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради також наголосила на тому, що питання щодо невідшкодування вартості наданих житлово-комунальних послуг з боку відділу освіти дійсно є і потрібно звернути на нього увагу. Також відзначила, що 1 грн поступає на спец рахунок спортивної школи та використовується на потреби самої школи.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-20 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

21.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Голопристанського району у новій редакції.

 

В результаті розгляду питання прийнято висновки і рекомендації   №15/22-21 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

22.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про розгляд пропозиції Голопристанської районної державної адміністрації щодо реорганізації закладів позашкільної освіти району

 

ВИСТУПИЛИ:

 

Фоменко Т.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації, яка зазначила, що кількість гуртків на території Голопристанського району не зменшиться, вся матеріальна база буде з’єднана у єдиний центр.

 

Санашвілі О.О. -  голова постійної комісії районної ради запитав, чи є економія коштів при створенні єдиного центру.

 

Фоменко Т.М.- начальник відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації повідомила, що при попередніх розрахунках економія складає приблизно 500 тис. грн.

 

Хижнюк Г.М. - директор комунального закладу "Голопристанська районна станція юних туристів" відзначила значну роботу, проведену закладом, який вона очолює. Наголосила на тому, що роботу закладу відмічено і на обласному рівні.

 

  В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-22 (додаються ).

Голосували: "За" – одноголосно

Матеріали в протоколі постійної комісії районної ради VII скликання

 

23.СЛУХАЛИ:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, запропонував внести зміни та доповнення до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки, а саме:

   збільшити обсяг фінансування на проведення заходів, зазначених у пункті 9 розділу «Проведення незалежної експертної оцінки майна об’єктів спільної власності територіальних громад району» додатку 2 «Заходи щодо проведення невідкладних робіт з оформлення прав постійного користування земельними ділянками(виготовлення проектів землеустрою, реєстрації прав на нерухоме майно, виготовлення технічної документації та проведення незалежної експертної оцінки майна об’єктів спільної власності територіальних громад Голопристанського району та інших заходів на 2017-2020 роки» на 307 грн з визначенням загального обсягу фінансування на проведення вказаних заходів у сумі 1307 грн.

   Додаток 1 розділу «Інші об’єкти спільної власності громад» доповнити пунктами 13, 14 та 15 наступного змісту:

   «13 Встановлення охоронної та пожежної сигналізації в майновому комплексі Голопристанської районної ради (адмінбудівля, гаражі), з визначенням загального обсягу фінансування на проведення вказаних робіт у сумі 55,00 тис. грн.

   14 Розроблення технічної та проектної документації на пожежну сигналізацію, з визначенням загального обсягу фінансування на проведення вказаних робіт у сумі 2 тис. грн.

   15 Встановлення охоронної сигналізації в будівлі будинку дитячої та юнацької творчості, з визначенням загального обсягу фінансування на проведення вказаних робіт у сумі 18,00 тис.грн.»

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-23 (додаються ).

 Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання

 

24.СЛУХАЛИ:

Александрову Т.М., керуючого справами виконавчого апарату районної ради, з питання затвердження структури виконавчого апарату районної ради та йго чисельності, яка вказала на те, що районною радою вживаються заходи, спрямовані на економне та ефективне використання коштів. Запропонувала внести зміни до структури та чисельності виконавчого апарату.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова Голопристанської районної ради зазначив, що в зв’язку встановленням охоронної та пожежної сигналізації в майновому комплексі Голопристанської районної ради (адмінбудівля, гаражі) необхідно внести зміни до структури виконавчого апарату районної ради та його чисельності. Також зазначив про позитивний досвід роботи територіальних громад, які об’єднались, в частині введення у штат осіб, що займатимуться залученням інвестицій до району. Запропонував ввести у склад апарату посаду радника голови районної ради.

 

Загороднюк А.І. - депутат Голопристанської районної ради VII  скликання, запитав, хто буде призначати цю особу.

 

Соловйов В.О., голова районної ради відповів, що усіх осіб на посади призначає голова районної ради.

 

Бондар П.П. – депутат Голопристанської районної ради VII  скликання запропонував внести зміни до Положення про преміювання працівників виконавчого апарату районної ради та встановити норму, щоб преміювання цієї особи здійснювалось залежно від розміру залучених у район інвестицій. Вказав, що потрібно взяти дійсно фахівця.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-24 (додаються ).

   Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі п’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання

 

25.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про відмову комунальному підприємству «Голопристанська центральна районна лікарня» у погодженні кандидатури Щербини Людмили Миколаївни на посаду заступника головного лікаря з медсестринства комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня».

Вказав, що відмова у погодженні викликана відсутністю посади, на яку пропонується призначити кандидатуру Щербину Л.М.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-25 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі постійної комісії районної ради VII скликання

 

26.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про розгляд листа комунального підприємства «Голопристанска центральна районна лікарня» щодо погодження кандидатури Семененко Антоніни Павлівни на посаду заступника головного лікаря з медичної частини комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня».

 

ВИСТУПИЛИ:

Бритвін Л.В.:, головний лікар комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» наголосив на тому, що Семененко А.П. проявила себе як відповідальний працівник, має дуже великий стаж роботи, є відповідальним працівником. Просив погодити її кандидатуру на посаду заступника головного лікаря з медичної частини.

 

Санашвілі О.О. – голова постійної комісії районної ради зазначив, що комунальне підприємство просить погодити  кандидатуру Семененко А.П. на посаду заступника головного лікаря з медичної частини, проте відповідно до наказу від 06 січня 2017 року №4, вищезазначена кандидатура призначена на посаду на постійній основі без погодження районної ради.

В той же час, відповідно до пункту 11 Контракту призначення заступників головного лікаря здійснюється за погодженням з Голопристанською районною радою. Попросив надати пояснення щодо призначення Семененко А.П.

 

Бритвін Л.В.:, головний лікар комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»  пояснив, що це якась помилка чи колізія.

 

Ткаченко О.С. працівник комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» звернулась до депутатів районної ради зі зверненням (додається).

  Також вказала на принизливе відношення Семененко А.П. до молодих лікарів, через що вони звільняються з посад та наголосила на тому, що викидні у гінекологічному відділенні (якщо пацієнтка не забрала) кладуть на холодильник у пакеті, а потім закопуються. Ще запитують, хто буде закопувати.

 

Семененко А.П., заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» з медичної частини: пояснила, що всі зауваження працівникам комунального підприємства були зроблені з метою дотримання прав пацієнтів на таємницю лікування або для дотримання санітарно-гігієнічних правил працівниками підприємства.

 

Мануйленко Т.В., депутат Голопристанської районної ради VII скликання поцікавилася, чи були випадки змушування працівників комунального підприємства написання заяв на звільнення.

 

Семененко А.П. заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» з медичної частини пояснила, що вищезазначених випадків не було.

 

Житнюк В.В., головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» запитав, в зв’язку з чим психічно хвору направили до комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» та протримали майже до кінця робочого дня при тому, що вона поступила о 6:00 годині ранку та саме Семененко А.П. організовувала відправлення хворої.

 

Семененко А.П. заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» з медичної частини пояснила, що їх водій був після зміни, заморений, тому він не міг їхати до Херсона. Крім того, лікарня у Херсоні не прийме без направлення лікаря, а лікар з’явився лише о 8:00 годині ранку. Машини не було, то куди її потрібно було дівати?

 

Бондар П.П., депутат Голопристанської районної ради VII скликання попросив надати пояснення стосовно наказів, виданих 31 березня 2017 року, коли Семененко А.П. виконувала обов’язки головного лікаря, щодо надання відпустки Щербині Л.М. як заступнику головного лікаря з медсестринства комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» в той час, коли вона не могла перебувати на цій посаді через її відсутність у структурі підприємства.

 

Семененко А.П., заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» з медичної частини пояснила, що це якась помилка у слові.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-26 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

 Матеріали в протоколі постійної комісії районної ради VII скликання.

 

27.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про дострокове зняття дисциплінарного стягнення (догани) з головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Бритвіна Л.В.  

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації №15/22-27 (додаються ).

   Голосували: "За" - одноголосно

 Матеріали в протоколі постійної комісії районної ради VII скликання.

 

28.СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про рекомендації районній раді щодо внесення доповнень до рішення чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання «Про затвердження кандидатур до складу Госпітальної ради Херсонського госпітального округу» від 15 червня 2017 року №314.

 

Запропонував прийняти висновки і рекомендації.

  Після обговорення на голосування було поставлено питання щодо доповнення рішення районної ради про склад кандидатур до складу Госпітальної ради Херсонської області кандидатурою Бритвіна Леоніда Васильовича.

  Голосували:

За – 0

Проти – 7

Утримались – 0

Відсутні - 5

 

За результатами голосування висновки і рекомендації  не прийняті.

Матеріали в протоколі комісії районної ради VII скликання

 

29. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О.- голову постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства про розгляд листа Голопристанської районної державної адміністрації щодо прийняття до спільної власності територіальних громад району юридичних осіб та реорганізацію закладів освіти, який повідомив, що до районної ради надійшла пропозиція районної державної адміністрації щодо прийняття до спільної власності територіальних громад району закладів освіти Пам’ятненської сільської ради та Великардашинської сільської ради.

   Олег Отарович вказав, що також до районної ради надійшов лист районної державної адміністрації щодо ненадання Великокардашинською сільською радою згоди на передачу об’єктів освіти, які пропонувались до прийняття (Малокардашинської ЗОШ І-ІІ ступенів).

   Крім цього, до районної ради надійшов лист Садівської сільської ради про розгляд депутатами сільської ради питання щодо зупинення дії рішення, яким надано згоду на передачу об’єктів освіти до спільної власності територіальних громад району. Просили питання щодо прийняття об’єктів до спільної власності територіальних громад району не розглядати.

    Запропонував питання не розглядати через відсутність предмету розгляду.

 

Голосували: "За" – одноголосно

Матеріали в протоколі комісії районної ради VII скликання

 

     Санашвілі О.О.- голова постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства ознайомив депутатів постійних комісій з рішенням XIII сесії Херсонської обласної ради VII скликання від 09 червня 2017 року №498 «Про обласну програму виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2017-2018 роки.

 

Заступник голови комісії                                      О.С.Санін

 

Голова комісії                                                    О.О.Санашвілі

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » Мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги