Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Відзначення в районі Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

опубліковано: 29-08-2017, 08:43, переглядів: 645,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Відзначення в районі Дня Державного Прапора України

та Дня незалежності України

Відзначення в районі Дня Державного Прапора України  та Дня незалежності України

Символічно, що напередодні Дня незалежності України, відзначається День Державного Прапора України. Так, 23 серпня 2017 року, в місті Гола Пристань відбулась урочиста хода у вишиванках та пронесення Державного Прапора України центральною вулицею міста за маршрутом: Голопристанська міська рада – набережна міста Гола Пристань.

Відзначення в районі Дня Державного Прапора України  та Дня незалежності України

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

  Двадцять шість років минуло з того дня, коли здійснився історичний факт: 24 серпня 1991 року Верховна Рада України проголосила створення самостійної держави - України.

  Головний підсумок прожитих років очевидний - на політичній карті Європи тепер уже назавжди з'явилась велика соборна, самостійна демократична держава.

  Мільйони наших співвітчизників поклали за неї життя, віддали найдорожче, найсвятіше, знесли найстрашніші косовиці воєн і голодоморів, концтаборів і погромів.

  Урочисте проголошення Акта Незалежності України 24 серпня 1991 року ознаменувало повернення нашої древньої держави в міжнародне співтовариство, в європейську сім'ю народів.

Відзначення в районі Дня Державного Прапора України  та Дня незалежності України

  Урочисті заходи та святкова концертна програма з нагоди відзначення Дня незалежності України відбулись в Голопристанському районному будинку культури.

  Учасники урочистостей приймали привітання від керівництва Голопристанської районної ради, районної державної адміністрації, заступника голови Херсонської обласної ради В.Булюка та інших почесних гостей цього святкового заходу.

Відзначення в районі Дня Державного Прапора України  та Дня незалежності України

  У своєму виступі голова районної ради Віталій Соловйов зазначив, що нам випало жити в час великих перетворень, як в соціально-економічному так і в суспільно-політичному житті рідної країни. Це означає, що ми зобов'язані думати про Україну сьогоднішню і про те, якою вона буде в прийдешні роки, якою залишимо в спадок наступним поколінням.

  З нагоди великих державних свят, побажав всім голопристанцям міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших перемог у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту мешканців нашого рідного краю.

  Користуючись нагодою, заступник голови Херсонської обласної ради Мангер В.М. разом з головою районної ради Соловйовим В.О., за багаторічну  сумлінну працю, високий професійний рівень та з нагоди святкування Дня незалежності України, вручили:

- Подяку голови обласної ради депутату районної ради, директору Новозбур’ївської зош I-II ступенів №2 Кабаковій Наталії Анатоліївні

- Почесну грамоту завідувачу комунальним підприємством заклад охорони здоров’я «Голопристанська центральна районна аптека №14» Голопристанської районної ради Черкашенко Ользі Василівні.

  Також за дорученням голови Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєва Андрія Анатолійовича, за багаторічну і сумлінну працю, високий професійний рівень та з нагоди святкування Дня незалежності України, нагороджено Почесною грамотою начальника Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Зленко Ірину Вікторівну.

   Згідно розпорядження голови Голопристанської районної ради Почесною грамотою районної ради з виплатою матеріального стимулювання за активну життєву позицію, сумлінну працю, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток Голопристанщини та з нагоди відзначення Дня незалежності України голова районної ради Віталій Соловйов нагородив:

  - колектив Голопристанської районної станції юних туристів Голопристанської районної ради Херсонської області (директор Хижнюк Галина Михайлівна);

  - Білу Віру Григорівну – сільського голову Олександрівської сільської ради.

  Відповідно до розпорядження, нагороджені також кращі представники району, яким Почесні грамоти були вручені депутатами районної ради на урочистостях в територіальних громадах району:

  - Бразі Анатолю Григоровичу – депутату Голопристанської районної ради VII скликання, голові фермерського господарства «Успіх;

  - Вольській Людмилі Андріївнізаступнику голови виконавчого комітету Новософіївської сільської ради;

  - Данилів Мирославу Володимировичу – депутату Долматівської сільської ради VII скликання, керівнику фермерського господарства «Лев».

   Голова районної ради Віталій Соловйов взяв участь у рочистих заходах з нагоди святкування Дня незалежності України, які проходити на території Великокардашинської сільської ради та вручив Почесну грамоту районної ради Сипку Віктору Олександровичу – члену виконавчого комітету Великокардашинської сільської ради, директору ТОВ «Георесурси».

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги