Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Завершила свою роботу 15 сесія районної ради

опубліковано: 19-09-2017, 08:22, переглядів: 639,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Завершила свою роботу 15 сесія районної ради

Завершила свою роботу 15 сесія районної ради

  В залі засідань районної ради 14 вересня 2017 року відбулась друга частина пленарного засідання сесії районної ради, у якій взяли участь голова районної державної адміністрації Гасаненко Т.В., керівник Новокаховської місцевої прокуратури, радник юстиції Король О.Л., юрист І класу,

Завершила свою роботу 15 сесія районної ради прокурор Новокаховської місцевої прокуратури Дворецький О.О., сільські голови, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші.

Завершила свою роботу 15 сесія районної ради

  Керівник Новокаховської місцевої прокуратури, радник юстиції Король О.Л. доповів з питання «Про стан законності на території Голопристанського району за I півріччя 2017 року та заходи щодо її зміцнення».

Завершила свою роботу 15 сесія районної ради

  Заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації Риженко Ю.М. та начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О. відповідно звітували про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік та про виконання районного бюджету за I півріччя 2017 року, а директор Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради Короленко Л.М. про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

  Депутати затвердили районну цільову програму «Електронна охорона здоров’я» на 2017-2020 роки та внесли зміни до деяких діючих районних програм.

Завершила свою роботу 15 сесія районної ради

  Депутати районної ради VII скликання приділили багато уваги блоку питань порядку денного, які розглядались на постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології та вирішили 3 з них перенести на рогляд наступного пленарного засідання сесії районної ради.

  Голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О. доповідав з 29 по 44 питання включно порядку денного. Під час розгляду цих питань представники інтересів територіальних громад, враховуючи звернення народного депутата України Негоя Ф.Ф., перенесли два питання порядку денного щодо передачі із спільної власності територіальних громад Голопристанського району майна 2 закладів до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань на наступне засідання сесії районної ради.

Завершила свою роботу 15 сесія районної ради

  Голова районної ради Віталій Соловйов вніс пропозицію перенести розгляд 47 питання порядку денного "Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" на наступну сесію районної ради у зв’язку з неприйняттям Кабінетом Міністрів України постанови про виділення субвенції Державного бюджету місцевим бюджетам на перші місцеві вибори у Бехтерській та Чулаківській об’єднаних сільських територіальних громадах та зазначив, що пленарне засідання буде скликане у винятковому випадку після прийняття вищезазначеної постанови Кабінетом Міністрів України, враховуючи, що проект рішення з цього питання вже оприлюднений.

  Після розгляду всіх питань порядку денного голова районної ради В.Соловйов подякував депутатам за плідну роботу та оголосив п’ятнадцяту сесію районної ради закритою.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги