Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голоприс-танського району на 2017 рік

опубліковано: 21-09-2017, 09:29, переглядів: 551,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

п'ятнадцятої сесії VII скликання

 

від 14.09.2017 № 339

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання програми економічного,

соціального та культурного розвитку

Голопристанського району на 2017 рік 

 

  Заслухавши та обговоривши інформацію про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік (Далі - Програма), районна рада зазначає, що в районі проводиться  робота по виконанню заходів Програми.

  Завершено збір ранніх зернових культур. Намолочено 137,9 тис. тонн зерна, що становить 111% до планових показників по району та відповідає показнику 2016 року на цю ж дату. Середня урожайність по району становить 33,6 ц/га (в 2016 році – 32,0 ц/га).

Триває збирання овочевих та баштанних культур.

  Продовжуються роботи по підготовці  до посіву озимих зернових культур під урожай 2018 року. Станом на 14 вересня 2017 року посіяно 2540 га озимого ріпаку.

  Річний показник Програми виконано на 44,% по реалізації м'яса, на 65,0% по виробництву молока та на 63,2% по виробництву яєць.

  Сформовано продовольчий ресурс зерна району у кількості 8550 тис. тонн та тримісячний не знижуваний запас зерна.

  За січень-серпень 2017 року підтримкою програми "Власний дім" скористалися 8 сімей Гладківської, Бехтерсьої, Олексіївської, Новософіївської, Новозбур'ївської сільських рад, отримавши кредитів на загальну суму 670,0 тис. гривень. 

  Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Забезпечено збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду України, середнього рівня пенсії та заробітної плати. Середній розмір пенсії на 01 липня 2017 року становив 1530,25 грн., що більше у порівнянні з відповідним періодом 2016 року (1403,25 грн.) на 9,0%. Середньомісячна номінальна заробітна плата за підсумками другого кварталу 2017 року відповідає 5543,2 грн. (95,9% середньообласного показника).

  Забезпечені всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

  У гуманітарній сфері збережено мережу закладів охорони здоров'я, освіти та культури.

 Збережено мережа лікувальних закладів первинної ланки. Підвищили кваліфікацію 20 лікарів та 27 осіб середнього медичного персоналу по центральній районній лікарні. Укомплектовано двома лікарями загальної практики сімейної медицини Долматівську та Залізнопортівську лікарські амбулаторії та завідувачем Геройський фельдшерський пункт.

  В галузі освіти організовано походження перепідготовки за різними формами навчання у січні-червні 2017 року 112 педагогічних працівників, підвезення дітей до місць навчання і додому в 11 загальноосвітніх навчальних закладах. За рахунок залишків освітньої субвенції проведені торги по 10 проекторах, 40 ноутбуках, 3 персональним комп'ютерам, 15 комплектах інтерактивних комплексів, по 3 плазмовим телевізорам та 2 інтерактивним пристроям.

  Виготовлено проектно-кошторисну документацію та отримано експертні звіти на будівництво котелень по Малокопанівській, Новософіївській, Нововолодимирівській загальноосвітнім школам та виготовлено проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту покрівлі Новозбур'ївської загальноосвітньої школи № 1 школи та заміні вікон по Старозбур'ївській загальноосвітній школі. Проведено перерахунок загальної кошторисної вартості будівництва та отримано експертні звіти по 7 загальноосвітнім школам.

  Завершені роботи по покрівлях Садівської ЗОШ та Новозбур'ївської ЗОШ №1, капітальним ремонтам  Залізнопортівської та Добропільської ЗОШ. Замінено вікна на енергозберігаючі по будівлях Новозбур'ївської №1 та Олексіївської ЗОШ та виконано на 20% по Старозбур'ївській ЗОШ. Тривають роботи по заміні вікон на енергозберігаючі в будівлі Малокопанівської ЗОШ.

  Об'явлено через систему ПРОЗОРО допорогові торги по заміні вікон та дверей на енергозберігаючі по будівлі Новософіївської і Долматівської  загальноосвітнім школам.

  Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді, на підвищення ролі закладів культури сільської місцевості у встановлені їх як центрів організації дозвілля.

  Великокардашинською сільською радою відкрито короткотривалу групу по підготовці дітей старшого дошкільного віку до школи на базі Малокардашинського загальноосвітнього навчального закладу.

Відновлено роботу 2 групи загального розвитку у Пам’ятненському ДНЗ "Ластівка" Садівської сільської ради.

  Профінансовано виготовлення проектів землеустрою на 2 об’єкти комунальної власності. Зареєстровано право на нерухоме майно по одному об’єкту. Профінансовано виготовлення технічної документації на нерухоме майно по одному об'єкту.

  Створено 3 дитячі будинки сімейного типу (Гладківська, Садівська, Новозбур'ївська сільські рада) та прийомна сім'я  у 2017 році (Малокопанівська сільська рада).

  Збільшено кількість послуг, що надаються через ЦНАП до 36, за якими за січень-червень звернулося і отримали послуги 3701 заявник.

  Проводились заходи щодо впровадження Регіонального веб-порталу у Голопристанському районі та забезпечення доступу до швидкісного інтернету структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради.

  Керуючись статтею 43, 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та  рекомендації постійної  комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного  розвитку  району від 11 серпня 2017 № 28-1, районна рада

в и р і ш и л а:

  1. Інформацію про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік взяти до відома.

  2. Районній державній адміністрації:

  1) в подальшій  роботі зосередити увагу на вирішенні головних проблем розвитку економіки і соціальної сфери району, які визначені програмою економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік.

  2) щоквартально  надавати в районну раду  інформацію з відображенням вирішення ключових завдань Програми.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                                   В.О.Соловйов

 

rshennya-pro-hd-vikonannya-programi-ekonomchnogo-socalnogo-ta-kulturnogo.doc [59 Kb] (cкачувань: 7)
dodatki-do-dovdki-1.doc [268.5 Kb] (cкачувань: 9)

 

Категорія: Рішення » Рішення районної ради VII скликання » 2017рік » Сесія №12-18 » Сесія15

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада