Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

30-ти річчя відкриття дошкільного навчального закладу ясла-садок «Малятко» та 40-річний ювілей Новозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Новозбур’ївської сільської ради.

опубліковано: 10-10-2017, 15:35, переглядів: 853,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

«Душа летить в дитинство, як у вирій, - бо їй на світі тепло тільки там»

 

На минулому тижні, шостого жовтня, голова Голопристанської районної ради В.О. Соловйов взяв участь у урочистостях з нагоди 30-ти річчя відкриття дошкільного навчального закладу ясла-садок «Малятко» Новозбур’ївської сільської ради. Захід, який пройшов в Новозбур’ївському сільському будинку культури, зібрав більш як двісті мешканців села та гостей.

30-ти річчя відкриття дошкільного навчального закладу ясла-садок «Малятко» та 40-річний ювілей Новозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Новозбур’ївської сільської ради.

Результатом щоденної копіткої праці стало те, що заклад є одним із найкращих в районі та являється опорним з національно-патріотичного виховання малюків.

  З теплими словами привітань звернувся В.О.Соловйов до ветеранів закладу, які є «золотим фондом» дитячого садку. Це Чередниченко Олена Олександрівна, Страмнова Раїса Павлівна, Туркот Ольга Павлівна, Данилевська Віра Афанасіївна.

 Також, прозвучали щирі слова подяки всім, хто долучився до справи розвитку закладу.

  Відмітивши велику роботу Новозбур’ївської сільської ради на чолі з головою - Самойленко Таїсією Іванівною, голова районної ради зазначив, що, за останні роки, на проведення ремонтних робіт витрачено більш як 262 тис.грн. (заміна вікон та дверей, капітальні ремонти каналізаційної системи та цоколя, харчоблоку, коридорів, косметичні ремонти приміщень). За рахунок сільського бюджету, дитячий навчальний заклад газифіковано, на що витрачено 50 тис.грн.     З року в рік покращується і матеріально-технічна база закладу: на суму майже 55 тис.грн. придбано сучасну побутову та комп’ютерну техніку, твердий та м’який інвентар. Організовано якісне, повноцінне харчування малечі, відповідно до встановлених норм.

  Вітаючи батьківську громадськість, всіх колишніх та нинішніх вихованців дошкільного закладу, Віталій Олександрович побажав всім працівникам «Малятка» подальшого процвітання, мудрості,  миру і злагоди у житті, родинного затишку, здоров’я, гідних зарплат і побільше приємних моментів в їх важкій, але такій необхідній всім праці.

Голова Голопристанської районної ради В.О.Соловйов нагородив колектив дошкільного навчального закладу ясла-садок «Малятко» Почесною грамотою районної ради, а також, пригостив дошкільнят солодощами.

  Цією радісною подією святковий тиждень для Новозбур’ївської територіальної громади не закінчився.

  Сьомого жовтня, за дорученням голови Голопристанської районної ради В.О. Соловйова, в урочистостях з нагоди 40-річного ювілею Новозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1, взяла участь депутат районної ради, начальник комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Мануйленко Т.В.

 Навчально-виховний процес у Новозбур’ївській загальноосвітній школі I – III ступенів №1 забезпечує 65 працівників, з них - 38 педагогів, з яких - 21 вчителі - випускники школи. Це - красномовне свідчення великої любові до своєї школи, свого рідного села і про те, що вчителі, які працювали в цих стінах не одне десятиліття та пішли на заслужений відпочинок, виховали професіоналів своєї справи.

  Школа і вся громадськість вдячні ветеранам за розвиток освіти, за учительський подвиг, що назавжди залишиться у серцях учителів, які продовжують втілювати у життя їх надбання, досвід та і задуми по вихованню дітей, серед них: Запорожченко Людмила Костянтинівна, Зиміна Лариса Валентинівна, Коваленко Меланія Григорівна.

  Педагоги школи, які працюють сьогодні, віддають частину своєї душі почесній справі виховання гідних спадкоємців славної історії нашого краю.

   Заслуженою повагою користуються Марсак Лідія Григорівна - директор школи та вчитель біології, Марсак Микола Григорович - заступник директора з навчально-виховної роботи та вчитель фізики, Огіренко Тетяна Семенівна - заступник директора з виховної роботи та вчитель зарубіжної літератури, Ткаченко Галина Нестерівна - вчитель математики, Краснова Тетяна Вікторівна - вчитель історії, Попов Сергій Анатолійович - вчитель фізичної культури, Подшивалова Ірина Іванівна - вчитель історії, Бурлаков Олег Сергійович - вчитель біології, Коваленко Світлана Іванівна - вчитель української мови та літератури, Маслакай Тетяна Павлівна - вчитель початкових класів.

  Результатом плідної роботи педагогічного колективу школи-юбіляра є грамоти і дипломи Всеукраїнського, обласного і районного рівня, одержані як школярами так і їх наставниками.

  Дуже важливо, що адміністрація школи, разом з вчителями та батьками, працює над покращенням матеріально-технічної бази, утриманні її в належному стані.

  Не стоять осторонь цієї важливої справи і депутати рад різних рівнів. Так, за сприяння Голопристанської районної ради та депутатів Херсонської обласної ради, з обласного бюджету виділено кошти в сумі 611 тис.грн. на проведення капітального ремонту покрівлі будівлі школи. З порозумінням підійшов депутатський корпус районної ради і до прийняття рішення стосовно 70 тис.грн. для заміни вікон на енергозберігаючі. Також, з районного бюджету виділено майже 200 тис.грн. для придбання оргтехніки.

Школі-ювіляру бажаємо процвітання, педагогам і учням - нових творчих злетів та здобутків, впевненості у завтрашньому дні,  мирного неба, міцного здоров’я, добра і щастя.

  Нехай завжди Новозбур’ївська загальноосвітня школа  I-III ступенів №1 буде в зразкових рядах!

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги