Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Перша в Україні інноваційна сімейна ферма – в Олексіївці!

опубліковано: 18-10-2017, 11:28, переглядів: 902,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Перша в Україні інноваційна сімейна ферма – в Олексіївці!

На минулому тижні, 13 жовтня, в селі Олексіївка голова районної ради Віталій Соловйов прийняв участь в знаменній події - відкритті першої інноваційної сімейної ферми в Україні.

Перша в Україні інноваційна сімейна ферма – в Олексіївці!

Урочисточті відбулися за участі багатьох гостей та представників засобів масової інформації. Привітали її власників та побажали успішного ведення бізнесу директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода, голова Голопристанської районної ради Віталій Соловйов, перший заступник голови Голопристанської РДА Віктор Богачук та інші гості.

Перша в Україні інноваційна сімейна ферма – в Олексіївці!

Формат сімейних ферм успішно зарекомендував себе в європейських країнах. В Україні цей напрямок бізнесу також розвивається. Проте вдала реалізація успішних проектів можлива за умови об'єднання зусиль з боку держави, соціально відповідального бізнесу та сільських громад. Завдяки цьому можна збільшити кількість якісної молочної сировини на ринку України та покращити фінансове становище сільського населення. Для того, щоб сімейні ферми в Україні запрацювали на повну, потрібна системна державна підтримка: поширення статусу виробника сільськогосподарської продукції для підприємців, спрощення процесу держаної реєстрації й оподаткування, а також можливість створення додаткових пільгових умов для таких господарств. Ферма родини Зіновських щоденно постачатиме понад 300 літрів молока найвищої якості для заводу «Данон Дніпро».

Компанія «Данон» в Україні зацікавлена в безперервному покращенні роботи своїх постачальників та впроваджує програми розвитку для крупних виробників і сімейних господарств. Завдяки зусиллям та роботі таких фермерів, як Сергій та Наталія Зіновські, взаємодія приватних локальних постачальників і лідерів молочного бізнесу стає успішною практикою для України», - прокоментувала Світлана Жаглова, менеджер відділу закупівлі молока компанії «Данон» в Україні.

 «Ферма родини Зіновських - це вже 27-ма сімейна молочна ферма, створена на Херсонщині. Саме такі маленькі сучасні сімейні ферми, співпрацюючи із такою великою потужною компанією як «Данон», сприяють зростанню економіки області й України в цілому», - зазначив Олександр Паливода, директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

Сімейна ферма родини Зіновських є інноваційною. Вона обладнана молокопроводом з автоматичним миттям, механічною системою видалення гною та професійною лабораторією з контролю якості сировини. У приміщенні створені оптимальні умови для утримання тварин: освітлення, мікроклімат (вентиляція), автоматичні поїлки, кормові столи, а також є лабораторія з контролю якості молока і охолоджувач.

Родина Зіновських є членом кооперативу «Могучий» (керівник – Світлана Кудако) з 2011 року, їх бізнес починався з утримання трьох корів, а сьогодні на фермі утримуються вже двадцять голів худоби. Завдяки збільшенню об'ємів заготівлі молока та покращенню його якості, родині вдається суттєво підвищувати власні доходи. Іншою важливою ініціативою стало оснащення учбового класу для навчання потенційних сімейних фермерів Херсонської та Миколаївської областей. Планується, що цей навчальний осередок на території ферми встановить гідний рівень для наслідування та розвитку сімейного фермерського бізнесу в регіоні.

Перша в Україні інноваційна сімейна ферма – в Олексіївці!

Голова районної ради Віталій Соловйов у своєму виступі наголосив на тому, що 2017 рік видався щедрим на відкриття у районі нових об’єктів, маючи на увазі перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» та завод з виробництва добрив «5 ЕЛЕМЕНТ» та інші.

Після урочистого перерізання стрічки Сергій і Наталія показали загалу свою ферму, відповіли на численні запитання. Наталія почастувала гостей сирами власного виробництва, повідала, що у планах – не тільки розвивати ферму, а й облаштувати тут з часом осередок сільського «зеленого» туризму.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада