Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 31 засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району

опубліковано: 30-10-2017, 15:26, переглядів: 509,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 31

засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально -  економічного розвитку району

 

23.10.2017                                                     

м. Гола Пристань                                    

 

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Коломієць Димитрій Васильович – голова комісії;
  2. Бондар Петро Павлович;
  3. Данилів Валентина Стефанівна
  4. Кабакова Наталія Анатоліївна;
  5.  Мануйленко Тетяна Вікторівна.

Відсутні з поважних причин:

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Камінський Володимир Вікторович

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – депутат  районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Спеціалісти виконавчого апарату районної ради:

Загородна Віліна Іванівна

Чепіженко Олена Іванівна

 

Запрошені:

Богачук Віктор Михайлович – перший заступник голови районної державної адміністрації

Волошина Наталія Олександрівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Козакова Галина Володимирівна  – начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

Чуприна Лідія Миколаївна – начальник відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації

Голови постійних комісій  районної ради:

Загороднюк Андрій Іванович – голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

Чумак Микола Миколайович – голова постійної  комісії з питань  гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

1. Про рекомендації районній раді  щодо  внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"

  Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна

2. Про рекомендації районній раді  щодо  внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"

  Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна

 

Регламент роботи засідання постійної комісії:

1 Доповідь з першого питання                                       до 10 хв.

2. Доповідь з другого питання                                       до 5 хв.

Виступи з питання порядку денного                              до 3 хв.

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                        до 01 хв.

 

1.СЛУХАЛИ:

 Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення «Про рекомендації районній раді  щодо  внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 « Про районний бюджет на 2017 рік » ( додається до протоколу).

  Наталія Олександрівна зазначила, що в пояснювальну записку ще не включено ряд позицій, які були надані фінансовому управлінню пізніше ніж готувався даний проект рішення, і запропонувала їх включити до проекту рішення, який буде розглянуто на пленарному засіданні сесії 24 жовтня 2017 року, а саме:

     - збільшити доходи районного бюджету по іншій субвенції від Добропільської сільської ради на придбання інтерактивної дошки у загальноосвітню школу в сумі 43000 гривень; Олексіївської сільської ради на придбання покриття у спортивну залу та пилососа для загальноосвітньої школи у сумі 35000 гривень; Чорноморської сільської ради на виконання програми розвитку людського капіталу у сумі 372,5 гривень.

     - зменшити видатки виділені на надання: пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" на житлово-комунальні послуги в сумі 240000 гривень, пільг ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони  на житлово-комунальні послуги в сумі 23000 гривень, пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на житлово-комунальні послуги в сумі 7000 гривень, пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбаченим частиною четвертою статті 20 Закону України "Про захист рослин", громадянам, передбаченим пунктом "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров'я, частиною п’ятою статті 29 Закону України „Про культуру”, частиною другою статті 30 Закону України "Про бібліотеки та бібліотечну справу", абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту", на безоплатне користування житлом, опаленням та освітленням в сумі 100000 гривень, пільг багатодітним сім'ям на житлово-комунальні послуги в сумі 25000 гривень та спрямувати їх на надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг в сумі 395000 гривень.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради запропонував залишити видатки, передбачені  рішенням п’ятнадцятої  сесії VII скликання від 22 серпня 2017 року № 336  « Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016року № 250 "Про районний бюджет на
2017 рік » на проведення капітального ремонту Чорноморської ЗОШ I – III ступенів в сумі 490,0 тис.грн.

 

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, підтримала пропозицію голови районної ради Соловйова В.О. і запропонувала додатково виділити кошти по загальноосвітнім школам, а саме на:          

  продукти харчування - 50,0 тис.грн.,( нестача коштів в зв’язку з зростанням цін)

  оплату послуг ( крім комунальних )  - 19,0 тис. грн. (технічне обслуговування твердопаливних та газових котлів, вивіз нечистот)

  видатки на відрядження - 80,0 тис. грн. ( підвищення кваліфікації педагогічних працівників )

  предмети, матеріали, обладнання та інвентар - 78,0 тис.грн.,(в т.ч. 5,0 тис.грн. на  запасні  частини для автобусів, обладнання для котлів, електрообладнання; 73,0 тис.грн. на паливно – мастильні матеріали в зв’язку з підвищенням цін). 

  Тетяна Вікторівна зазначила, що кошти вкрай необхідні на витрати до кінця бюджетного року, хоча б частково.

 

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання, порушив питання інклюзивної освіти, а саме використання коштів державної субвенції, яка передбачена Голопристанському району в сумі 234,0 тис.грн. і з квітня поточного року залишається не використаною.

 

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, нагадала присутнім що відшкодування коштів районному бюджету за послуги надані Гладківській ОТГ КУ «Фінансово – господарська група з обслуговування закладів та установ освіти »  Голопристанської районної ради  та позашкільними закладами освіти  дасть змогу частково профінансувати першочергові потреби бюджетних установ району.

 

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання, висловив занепокоєння з приводу не  відшкодування з державного бюджету середнього заробітку особам, які були відряджені по загальноосвітнім закладам на проходження навчальних та спеціальних зборів відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації.

 

Коломієць Д.В. - голова комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району запропонував звернутися до районної державної адміністрації, як головного розпорядника  коштів районного бюджету, вивчити питання порушені членами комісії Бондар П.П. та Мануйленко Т.В. та вжити заходів, щодо їх вирішення.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації
№ 31-1 (додаються ).

Голосували: «За»- одноголосно.

Матеріали та проект рішення в протоколі шістнадцятої  сесії VII скликання

  

2.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пропозиціями районної державної адміністрації до  проекту рішення «Про рекомендації районній раді  щодо  внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від
29 грудня 2016 року № 250 « Про районний бюджет на 2017 рік » , який буде розглянуто на пленарному засіданні сесії  в листопаді поточного року, а саме:

 - збільшити доходи загального фонду районного бюджету на суму 3802800 грн. за рахунок надходження стабілізаційної дотації з державного бюджету і видатки районного бюджету  відділу освіти, молоді та спорту по загальноосвітнім закладам в такій же  сумі  на забезпечення виплат по заробітній платі спеціалістів та молодшого обслуговуючого персоналу.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації
№ 30-2 (додаються ).

Голосували: «За»- одноголосно.

 

 

Голова комісії                                               Д.В.Коломієць

 

Секретар комісії                                            Н.А. Кабакова


Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги