Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Робота постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та екології

опубліковано: 14-11-2017, 15:43, переглядів: 552,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Робота постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та екології

 Робота постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та екології 13 листопада, в депутатській кімнаті районної ради, відбулося  засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології під головуванням Загороднюка А.І. за участю голови районної ради Соловйова В.О., заступника голови районної ради Басараба І.К., першого заступника голови районної державної адміністрації Богачука В.М., начальника Голопристанського районного відділу ГУ ДСНС України у Херсонській області Фисуненка В.Г., начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Чуприни Л.М. та виконуючого обов’язки начальника відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Тиніна Д.В., де першим розглядалося питання «Про проект районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки».

Робота постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та екології

Після обговорення депутатами зазначений проект програми схвалено та рекомендовано районній раді:

  1) Затвердити районну цільову комплексну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки.

  2) Доручити районній державній адміністрації здійснювати контроль за виконанням заходів Програми та надавати районній раді інформацію про виконання програми в 2018 – 2020 роках щопівріччя в термін до 10 липня та за підсумками років до 20 лютого.

Робота постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та екології

  По другому питанню «Про розгляд довідок начальника Голопристанського районного відділу ГУ ДСНС України у Херсонській області Фисуненка В.Г. щодо покращення стану протипожежного захисту у навчальних закладах Голопристанського району» комісія дійшла висновку рекомендувати районній державній адміністрації при формуванні та перегляді бюджету району передбачити виділення коштів на проведення заходів щодо покращення стану протипожежного захисту у навчальних закладах району.

Робота постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та екології

  Також на засіданнях комісії розглядалися 6 питань щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

  По 4 питанням було прийнято висновки комісії з рекомендаціями районній раді затвердження наданих технічних документацій на черговому пленарному засіданні сімнадцятої сесії районної ради VII скликання, яке відбудеться 14 грудня поточного року.

   Розгляд 2 питань відхилено та повернено на доопрацювання.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги