Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Питання розглядаються постійними комісіями спільно!

опубліковано: 17-11-2017, 15:50, переглядів: 657,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Питання розглядаються постійними комісіями спільно!

 Питання розглядаються постійними комісіями спільно!

15 листопада 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

  На розгляд спільного засідання комісій було винесено 26 питань порядку денного.

  Питання розглядаються постійними комісіями спільно!З першого питання порядку денного виступив голова Голопристанської районної ради Соловйов В.О., який звітував про роботу відповідно до вимого чинного законодавства та наголосив на тому, що основні зусилля на майбутнє слід зосередити на підтримці новоутворених об'єднаних територіальних громад та сприяння завершенню на території району процесу децентралізації влади.

  З поміж всього голова районної ради коротко охарактеризував роботу кожної постійної комісії.

Питання розглядаються постійними комісіями спільно!

  Зокрема про те, що завдяки наполегливості та активній роботі районних депутатів, за безпосередньої участі керівництва обласної державної адміністрації вдалося повністю завершити роботи по реконструкції недобудованої будівлі харчоблоку під господарсько-медичний блок (І черга) по вул. Леніна, 7, м. Гола Пристань Голопристанського району, отримавши субвенцію з державного бюджету в сумі 487,138 тис.грн. та вирішується питання щодо введення даної будівлі в експлуатацію.

Питання розглядаються постійними комісіями спільно!

Також зупинився на укладенні Меморандуму про спільну діяльність з дочірнім підприємством «Діасервіс Плюс», що дало змогу залучити біля 600 тис. грн. позабюджетних коштів у вигляді гуманітарної допомоги, на капітальний ремонт другого поверху будівлі інфекційного відділення, реконструкцію каналізаційної мережі та збільшення потужності трансформаторної підстанції  на  80 кВт КП «Голопристанська ЦРЛ».

Питання розглядаються постійними комісіями спільно!

Звіт буде опублікований в газеті «Голопристанський вісник» для ознайомлення територіальними громадами району.

  Членами комісії було одноголосного рекомендовано районній раді  затвердити звіт голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства.

Питання розглядаються постійними комісіями спільно!

Цікавими та важливими були питання щодо передачі із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека», будівлі і споруд та іншого індивідуально-визначеного майна дитячої школи мистецтв та реорганізація позашкільних закладів освіти Голопристанської районної ради Херсонської області.

Питання розглядаються постійними комісіями спільно!

  Депутати висловлювали своє бачення стосовно вищезазначених питань. Комісії дійшли висновку, що за умови надання відділом освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації обґрунтування оптимального варіанту реорганізації закладів позашкільної освіти району (злиття, приєднання, утворення нової юридичної особи на базі ліквідованих, або іншим шляхом) та визначення економічного позитиву для районного бюджету в разі прийняття районною радою такого рішення та визначення остаточної назви комунального закладу, що пропонується до утворення рекомендувати районній раді реорганізувати позашкільні заклади Голопристанської районної ради Херсонської області.

Питання розглядаються постійними комісіями спільно!

Поміж інших питань, що були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій, слід відмітити питання щодо реорганізації комунальних установ «Голопристанський районний методичний кабінет» та «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області, комісії дійшли висновку, що пропозиція районної державної адміністрації щодо реорганізації вищезазначених комунальних установ є недоцільною.

  Усі питання, що планувались до розгляду, депутати районної ради опрацьовували майже чотири години.

  Висновки і рекомендації направлені зацікавленим особам.      

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги