Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 15 постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

опубліковано: 20-11-2017, 10:52, переглядів: 476,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

ПРОТОКОЛ № 15

постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

 

від 13.11.2017

м. Гола Пристань                                                       10-00

 

Присутні члени комісії:

 

1. Боднар С.Л.

2. Брага А.Г.

3. Загороднюк А.І.

4. Сребний С.В.          

5. Сушич В.Ф.

 

Запрошені:

1.Балабан А.П. – заявник на затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  

2.Бондар Р.В. – довірена особа заявника ПАТ «Херсонобленерго» на затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  

3. Басараб І.К. – заступник голови районної ради

4. Богачук В.М. – перший заступник голови районної державної адміністрації

5. Махновець А.В. – головний спеціаліст відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у  Херсонській області

6. Орлик І.В. – головний спеціаліст відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради, куратор комісії

7. Тинін Д.В. – в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій

8. Фисуненко В.Г. – начальник Голопристанського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області

9. Фролов М.І. – довірена особа заявника ПП «Органік Системс» на затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

10. Соловйов В.О. – голова районної ради

11. Чуприна Л.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

 

Членам комісії роздано порядок денний, регламент роботи комісій та проекти висновків і рекомендацій з питань порядку денного.

 

Порядок денний:

  1. Про проект районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки.

Доповідає: перший заступник голови районної державної адміністрації Богачук В.М.

Співдоповідає: начальник Голопристанського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області Фисуненко В.Г.

  2. Про розгляд довідок начальника Голопристанського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області Фисуненка В.Г. щодо покращення стану протипожежного захисту у навчальних закладах Голопристанського району.

 Доповідає: начальник Голопристанського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області Фисуненко В.Г.

 Співдоповідає: начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Чуприна Л.М.

  3. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,4585 га, яка надана в оренду ПП «Органік Сістемс».

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І. 

  4. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 29,5708 га, які надаються в оренду Балабану Андрію Петровичу.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

  5. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для підготовки лота для продажу права оренди, площею 25,9858 га, на території Садівської сільської ради.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І. 

  6. Про відкладення розгляду питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 20,0000 га, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону, на території Чулаківської сільської ради.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

  7. Про відкладення розгляду питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 68,4567 га, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону, на території Чулаківської сільської ради.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

  8. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0350 га, що надається в оренду ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» на території Бехтерської сільської ради.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

  9. Про перелік питань для розгляду на засіданнях постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології у 2018 році.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

  10. Різне.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

 

Регламент роботи.

1. Інформація з першого

питання порядку денного                              до 15 хв.

2. Інформація з другого

питання порядку денного                              до 15 хв.

3. Інформація з третього-восьмого

питань порядку денного                                до 5 хв. кожне

4. Інформація з дев’ятого питання

порядку денного.                                           до 3 хв.

5. Інформація з десятого питання

порядку денного.                                          до 3 хв.

6. Виступи в обговоренні питань                    до 3 хв.

7. Запитання по кожному питанню

і відповіді на них                                           до 3 хв.

 

1.СЛУХАЛИ:

Богачука В.М. – першого заступника районної державної адміністрації, який ознайомив з проектом районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки. – Інформація районної державної адміністрації від 02.11.2017 № 01-30/640 «Про проект районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки»  додається до протоколу.

 

  Фисуненка В.Г.начальника Голопристанського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області із співдоповіддю про проект районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки. – Інформація Голопристанського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області від _________.2017 № ____ «Про проект районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки»  додається до протоколу.

 

ВИСТУПИВ:

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології вніс пропозицію схвалити проект районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки та запропонував відповідні висновки і рекомендації.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 14-1 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

2. СЛУХАЛИ:

Фисуненка В.Г.начальника Голопристанського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області,який інформував про стан протипожежного захисту у навчальних закладах Голопристанського району – Інформації Голопристанського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області від 26.06.2017 № 77/32/2140, 30.10.2017 № 02-09, 31.10.2017 № 77/32/2436 «Про проведення позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки» додаються до протоколу.


Чуприну Л.М. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації із співдоповіддю про стан протипожежних об’єктів – Інформація відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 13.11.2017 № 01-07/1124 «Про стан протипожежних об’єктів» додається до протоколу.

 

ВИСТУПИВ:

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології вніс пропозицію взяти вищезазначену інформацію до відома та запропонував відповідні висновки і рекомендації.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 14-2 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

3. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І.голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою директора з виробництва
ПП «Органік Системс» Савчука Ю.І. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 2,4585 га, для розміщення та обслуговування будівель та споруд центральної виробничої бази, розташованої в адміністративних межах Голопристанської міської ради Голопристанського району Херсонської області. – Заява директора  з виробництва ПП «Органік Сістемс» щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі сімнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Фролов М.І. – довірена особа заявника ПП «Органік Системс» на затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, який зауважив, що категорія зазначеної земельної ділянки – землі промисловості.

 

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології наголосив на тому, що цільове призначення земельної ділянки, відповідно поданим документам, - для розміщення будівель та споруд центральної виробничої бази та вніс пропозицію рекомендувати районній раді затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки відповідної земельної ділянки.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 14-3(додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

4. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І.голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою Балабана А.П. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок загальною площею 29,5707 га для сінокосіння та випасання худоби на території Нововолодимирівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області. – Заява Балабана А.П. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі сімнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Балабан А.П. – заявник на затвердження технічної документації інформував, що відповідні земельні ділянки взяті в оренду лише для сінокосіння, а не для випасання худоби.

 

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології вніс пропозицію рекомендувати районній раді затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки відповідних земельних ділянок.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 14-5 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

5. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І.голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою директора МПП «Агро-Експерт» Карпенко С.М. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки для підготовки лота для продажу права оренди площею 25,9858 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Садівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області. – Заява директора МПП «Агро-Експерт» Карпенка С.М. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі сімнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИВ:

Сушич В.Ф. – член комісії з питань агропромислового розвитку та екології вніс пропозицію рекомендувати районній раді затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки відповідної земельної ділянки.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 14-5 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

6. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І.голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою генерального директора ТБ «Аграрна Біржа» Григор’єва І.Г. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки загальною площею 20,0000 га, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону, на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області. – Заява генерального директора ТБ «Аграрна Біржа» Григор’єва І.Г. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з відповідним пакетом документів додається в протоколу комісії.

 

ВИСТУПИВ:

Загороднк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із листом-запереченням від Чулаківського сільського голови Корольової С.В. та вніс пропозицію відкласти  розгляд відповідного питання до вирішення на рівні держави питання належності даної земельної ділянки та визначення права на її користування після об’єднання територіальних громад. – Лист Чулаківського сільського голови  Корольової С.В. від 13.11.2017 № 02-20/1361 про заперечення з проханням не здійснювати розгляд питання затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області додається до протоколу комісії).

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 14-6 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

7. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І.голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою генерального директора ТБ «Аграрна Біржа» Григор’єва І.Г. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки загальною площею 68,4567 га, право оренди на яку виставляється на земельні торги у формі аукціону, на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області. – Заява генерального директора ТБ «Аграрна Біржа» Григор’єва І.Г. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з відповідним пакетом документів додається в протоколу комісії.

 

ВИСТУПИВ:

Загороднк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із листом-запереченням від Чулаківського сільського голови Корольової С.В. та вніс пропозицію відкласти  розгляд відповідного питання до вирішення на рівні держави питання належності даної земельної ділянки та визначення права на її користування після об’єднання територіальних громад. – Лист Чулаківського сільського голови  Корольової С.В. від 13.11.2017 № 02-20/1361 про заперечення з проханням не здійснювати розгляд питання затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області додається до протоколу комісії).

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 14-7 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

8. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою від ПАТ «Херсонобленерго» щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 0,0350 га, що надається в оренду ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (для будівництва ПЛ-10 кВЛ-862 ПС-35/10 кВ «Бехтери» від оп. № 34), розташованої за межами населених пунктів на території Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області. – Заява ПАТ «Херсонобленерго» щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі сімнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛА:

Боднар С.Л. – член комісії з питань агропромислового розвитку та екології внесла пропозицію рекомендувати районній раді затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки відповідної земельної ділянки.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 14-8 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

9. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І.голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із переліком питань для розгляду на засіданнях постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології у 2018 році та запропонував погодити його та подати на пленарне засідання на затвердження. – Перелік питань знаходиться в протоколах комісії та  сімнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 14-9 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно. 

 

10. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І.голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із листами, що надійшли в період між засіданнями комісії:

- Про затвердження проекту зон санітарної охорони водозабору фермерського господарства «Інтегровані агросистеми» (рішення XIV сесії Херсонської обласної ради VII скликання від 08.вересня 2017 року
№ 603).

- Про виконання районної програми підтримки розвитку агропромислового виробництва Голопристанського району на 2017 – 2018 роки за III квартал 2017 року (лист районної державної адміністрації від 10.10.2017 № 01-04/20).

 

Членами комісії озвучену інформацію взято до відома.

 

 

Голова комісії:                                            А.І.Загороднюк

 

Секретар комісії                                          С.Л.Боднар

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань агропромислового розвитку та екології

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги