Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 15.11.2017 № 16/24-11

опубліковано: 22-11-2017, 16:33, переглядів: 389,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

 спільного засідання постійних комісій мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

 

від 15.11.2017 № 16/24-11

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо

передачі із спільної власності

територіальних громад Голопристанського

району до комунальної власності територіальної

громади міста Гола Пристань будівлі і споруд

та іншого індивідуально - визначеного

майна дитячої школи мистецтв

 

  Розглянувши лист Голопристанської міської ради Херсонської області від 09 червня 2017 року №0209/592, щодо безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань будівлі і споруди та інше індивідуальне визначене майно комунального закладу «Голопристанська дитяча школа мистецтв», відповідно до статей 142, 143 Конституції України, статей 317,319 Цивільного Кодексу України, статей 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісії дійшли висновку: 

рекомендувати:

  1.Районній раді:

1) Передати із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань наступні об’єкти:

- будівлю і споруди дитячої школи мистецтв, розташовані за адресою
 м. Гола Пристань вул. Горького, 18 вартістю ____ грн.

- інше індивідуально визначене майно згідно додатку (додається), що перебуває у користуванні Голопристанської школи мистецтв Голопристанської міської ради вартістю ____ грн.

Вартість переданого майна врахувати при розподілі майна, належного до спільної власності територіальних громад району між територіальними громадами Голопристанського району, зарахувавши його у  рахунок частки майна Голопристанської міської ради, до якої також включити втрати районного бюджету, визначені Управлінням південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області за результатами ревізії місцевого бюджету від 10 січня 2017 року № 15-21-08-30/02 у сумі 5 311,18 тис. грн. за проведення видатків на фінансування протягом періоду з 01.05.2014 року по 01.09.2016 року за рахунок коштів Голопристанського районного бюджету за КФКВ 110205 "Школи естетичного виховання" на навчання дітей мешканців міста Гола Пристань.

2) Затвердити звіт про оцінку майна (будівлі і споруди дитячої школи мистецтв, розташованих за адресою: м.Гола Пристань вул. Горького, 18, в сумі_______грн.).

3) Після здійснення приймання – передачі майна та складення актів приймання-передачі виключити з переліку нерухомого майна (будівель та споруд) комунальної власності територіальних громад Голопристанського районну будівлю і споруди дитячої школи мистецтв, розташовані за адресою: м. Гола Пристань вул. Горького, 18.

 4) Комунальній установі «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області вжити необхідні дії для передачі майна з урахуванням підпункту 2 пункту 1 цих висновків і рекомендацій та надати копію акту приймання-передачі до районної ради.

  2. Контроль за виконанням цих висновків і рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

Заступник голови комісії                                    О.С.Санін

 

Голова комісії                                                   О.О.Санашвілі

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги