Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Перша частина сімнадцятої сесії

опубліковано: 29-11-2017, 08:41, переглядів: 624,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Перша частина сімнадцятої сесії

Перша частина сімнадцятої сесії

Розпорядженням голови районної ради від 27 жовтня 2017 року № 21-р скликано пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради, яке поділено на дві частини.

  Так, 23 листопада 2017 року в залі засідань районної ради під головуванням Віталія Соловйова проведено першу частину пленарного засідання.

  У сесії районної ради взяли участь голова районної державної адміністрації Гасаненко Т.В., перший заступник голови районної державної адміністрації Богачук В.М., сільські голови, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші зацікавлені особи.

  На порядок денний першої частини сесії було винесено тринадцять питань.

Перша частина сімнадцятої сесії

Представники територіальних громад взяли до відома заяви депутатів Голопристанської районної ради VII скликання Свиридової О.І., Досенка В.А., Єременка О.І. щодо обрання їх до складу інших місцевих рад та припинення у зв'язку з цим достроково повноважень депутатів районної ради VII скликання, а також прийняли рішення щодо припинення достроково повноважень депутата Голопристанської районної ради VII скликання Долбушенко З.В. на підставі особистої заяви.

  Депутати районної ради активно обговорювали питання про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік" та прийняли відповідне рішення.

Перша частина сімнадцятої сесії

Жваво обговорювались питання порядку денного, які розглядались на засіданні постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології.  Одне питання не підтримано більшістю голосів, а два  питання перенесено на розгляд депутатів на другій частині пленарного засідання сімнадцятої сесії районної ради.

Перша частина сімнадцятої сесії

  З метою забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти та вдосконалення загальної середньої освіти, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, оснащення їх сучасним обладнанням для створення додаткових можливостей розвитку учнів, реагування на сучасні освітні запити та потреби населення району щодо надання якісних освітніх послуг, враховуючи висновки і рекомендації засідань постійних комісій районної ради голова постійної комісії з питань управління об'єктами спільної власності та житлово-комунального господарства Олег Санашвілі  озвучив проекти рішень про прийняття закладів освіти до спільної власності територіальних громад району та про створення Новозбур'ївського освітнього округу Голопристанського району Херсонської області, які підтримані депутатами.

Перша частина сімнадцятої сесії

Представники територіальних громад прийняли рішення звернутись до Госпітальної ради Херсонського госпітального округу щодо включення комунального закладу районної ради "Голопристанська центральна районна лікарня" до плану розвитку госпітального округу з визначенням даного закладу як багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування ІІ рівня для забезпечення населення госпітального округу медичною допомогою на рівні, що відповідає вимогам, встановленим Міністерством охорони здоров’я України.

  Голова районної ради Віталій Соловйов оголосив перерву у пленарному засіданні та нагадав, що ІІ частина пленарного засідання сімнадцятої сесії буде проведена 14 грудня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада