Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 23.11.2017 № 25-2

опубліковано: 29-11-2017, 09:25, переглядів: 384,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Висновки і рекомендації

спільного засідання президії районної ради та постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

від 23.11.2017 № 25-2

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді

щодо внесення змін до Статуту та

Структури комунальних установ

«Фінансово-господарська група з

обслуговування закладів та установ освіти",

«Голопристанський районний

методичний кабінет» та затвердження

їх у новій редакції

 

  Заслухавши інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Чуприни Л.М. та з метою подальшого функціонування комунальних установ, які належать до спільної власності територіальних громад району в умовах децентралізації приймаючи до уваги листи районної державної адміністрації від 20 листопада 2017 року № 01-22/675 та від 20 листопада 2017 року №01-22/674, відповідно до статей 142, 143 Конституції України, статей 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія та комісія дійшли висновку:

рекомендувати:

  1. Районній раді

  1) Внести зміни до Статуту комунальних установ:

 - «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Голопристанської районної ради Херсонської області(додається), а саме:

Змінити місцезнаходження комунального закладу «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 38541126) з "75600, Херсонська область, місто Гола Пристань, вулиця Карла Маркса, 5 на наступну: "75631, Херсонська обл., Голопристанський район, село Нова Збур'ївка, вулиця Лікарняна, 18.

- «Голопристанський районний методичний кабінет» Голопристанської районної ради Херсонської області(додається), а саме:

Змінити місцезнаходження комунального закладу Голопристанський районний методичний кабінет» Голопристанської районної ради Херсонської області (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 38541105) з "75600, Херсонська область, місто Гола Пристань, вулиця Карла Маркса, 50" на наступну: "75631, Херсонська область, Голопристанський район, село Нова Збур'ївка, вулиця Лікарняна, 18

шляхом затвердження їх у новій редакції

  2) Керівнику комунального закладу «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В. та «Голопристанський районний методичний кабінет» Голопристанської районної ради Херсонської області Кучеренко Н.М. забезпечити реєстрацію установчих документів закладу, викладених у новій редакції, про що повідомити районну раду.

  3) Внести зміни до структури комунального закладу:

- «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області (додається);

- «Голопристанський районний методичний кабінет» Голопристанської районної ради Херсонської області (додається)

  та затвердити їх у новій редакції

  4) Керівнику комунального закладу «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В. та «Голопристанський районний методичний кабінет» Голопристанської районної ради Херсонської області Кучеренко Н.М.  внести зазначені зміни до структури  та вжити усіх необхідних заходів відповідно до норм чинного законодавства, щодо додержання трудових прав працівників, що підлягають вивільненню..

  2. Доручити голові постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О. внести пропозиції щодо зміни назви питання з «Про розгляд листа Голопристанської районної державної адміністрації щодо реорганізації комунальних установ «Голопристанський методичний кабінет» та «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області» у новій редакції» на «Про внесення змін до Статуту та Структури комунальних установ «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти», «Голопристанський районний методичний кабінет» та затвердження їх у новій редакції».

  3. Контроль за виконанням цих висновків і рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

Голова президії районної ради                                     В.О.Соловйов

 

Голова комісії                                                                О.О.Санашвілі

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада