Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Депутати налаштовані на злагоджену спільну роботу

опубліковано: 18-12-2017, 11:48, переглядів: 588,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Депутати налаштовані на злагоджену спільну роботу

 Депутати налаштовані на злагоджену спільну роботу

14 грудня відбулась друга частина пленарного засідання сімнадцятої сесії VII скликання Голопристанської районної ради.

    Крім депутатів, на пленарному засіданні були присутні народний депутат України Ф.Ф.Негой, заступник голови Херсонської обласної ради В.В.Булюк, керівники структурних підрозділів Голопристанської районної державної адміністрації на чолі з головою - Т.В.Гасаненко, сільські голови району, керівники комунальних підприємств районної ради, представники засобів масової інформації та ін.

Депутати налаштовані на злагоджену спільну роботу

  Депутати розглянули більше тридцяти питань, серед яких:

- про звіт голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства;

- про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року;

Депутати налаштовані на злагоджену спільну роботу

- про передачу із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека";

Депутати налаштовані на злагоджену спільну роботу

про передачу із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади міста Гола Пристань будівлі і споруди та іншого індивідуально - визначеного майна дитячої школи мистецтв;

- про реорганізацію позашкільних закладів освіти Голопристанської районної ради Херсонської області;

Депутати налаштовані на злагоджену спільну роботу

- про затвердження районної програми організації та забезпечення військо-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на 2018-2021 роки;

- про районну цільову комплексну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки.

Депутати налаштовані на злагоджену спільну роботу

  Відзначаючи напрацювання районної ради, Віталій Олександрович, зокрема, зупинився на проведені капітальних ремонтів закладів освіти, медицини та фізичної культури з наведенням фінансових ресурсів з державного, обласного, районного та сільських бюджетів для виконання робіт, відмітивши позитивний момент - додаткове залучення коштів в розмірі 7 млн.731 тис. грн., а саме: державний бюджет - 6 млн.192 тис. грн., обласний бюджет - 611 тис. грн., бюджет сільських рад - 928 тис. грн.

  В.О.Соловйов зазначив: «В районі діє 29 районних програм, з них - 14 затверджено у звітному періоді на пленарних засіданнях районної ради. За звітний період 2017 року профінансовано 12 програм на загальну суму 1511,50 тис.грн.

  Вперше на районному рівні затверджено:

- районну цільову програму «Електронна охорона здоров’я» на 2017-2020 роки (запровадження медичних інформаційних комунікаційних технологій у закладах первинного рівня надання медичної допомоги району);

 - програму «Розвиток людського капіталу Голопристанського району» на 2017-2020 роки» (створення необхідних умов для розвитку, накопичення людського капіталу району та забезпечення потреб ринку праці у фахівцях з гостродефіцитних спеціальностей - педагогів, медиків, працівників культури та фізкультурно-спортивної галузі)».

  Відмічаючи здобутки районної ради у звітному періоді, голова районної ради закцентував увагу присутніх на заключення Меморандуму про спільну діяльність між Голопристанською районною радою, Голопристанською районною державною адміністрацією та дочірнім підприємством «Діасервіс Плюс» щодо відкриття відділення гемодіалізу з загальною вартістю проекту 7 млн. 425 тис.грн., що дасть можливість претендувати на створення в Голопристанському районі багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування II рівня.

Крім того, були окреслені головні пріоритети діяльності районної ради у наступному звітному періоді:

 - впровадження реформи в медичній галузі району (електронна медицина, сільська медицина, тощо);

 - введення в експлуатацію І черги приміщення харчоблоку згідно робочого проекту «Реконструкція недобудованої будівлі харчоблоку під господарсько - медичний блок», а також  - втілити у життя реалізацію ІІ черги;

 - впровадження реформи в освітянській галузі, створення опорних шкіл та освітніх округів та ін.

  Родзинкою цьогорічного звіту голови районної ради В.О.Соловйова, стала презентація слайд - шоу (приведені порівняльні фото до проведення робіт з капітальних ремонтів та після їх виконання), завдяки чому всі присутні на пленарному засіданні більш наглядно ознайомились з матеріалами, викладеними в доповіді.

   Гучні оплески, які пролунали в залі після закінчення доповіді, підтвердили задоволення всіх присутніх від звіту голови районної ради та свідчили про підтримку його діяльності.

Депутати налаштовані на злагоджену спільну роботу

  Дуже приємним було для депутатів та всіх присутніх в залі, привітання з професійним святом - Днем місцевого самоврядування та висока оцінка роботи голови районної ради В.О.Соловйова та депутатського корпусу від народного депутата України Ф.Ф.Негоя та заступника голови Херсонської обласної ради Булюка В. В.

Депутати налаштовані на злагоджену спільну роботу

  В свою чергу, В.О.Соловйов, подякував гостям за плідну співпрацю, завдяки якій в Голопристанському районі вирішуються проблемні питання соціально-економічного розвитку та висловив сподівання на подальшу злагоджену роботу всіх гілок влади.

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада