Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Різні питання - одна ціль

опубліковано: 28-12-2017, 07:07, переглядів: 376,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Різні питання - одна ціль

Різні питання - одна ціль 22 грудня, перед пленарним засіданням вісімнадцятої сесії районної ради VII скликання, депутати - члени постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення, зібрались на останньому в цьому році засіданні, щоб обговорити важливі питання, які відносяться до компетенції цієї комісії.

  З питання «Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2015-2018 роки», доповідала Козакова Г.В. - начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров‘я Голопристанської районної державної адміністрації.

Різні питання - одна ціль

  Важливі доповнення до виступу надали присутні на комісії працівники комунальних установ районної ради в галузі медицини.

  Зокрема, заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» з медичної частини Семененко А.П., ознайомила присутніх з інформацією щодо впровадження сайту замісної підтримуючої терапії для осіб з наркотичною залежністю та доповнила інформацію доповідача по питанням організації роботи протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу.

  Підтримала колегу і Нестьоркіна Т.І. - заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги», яка відмітила, що основним методом виявлення туберкульозу легень залишається флюорографічне обстеження.

Різні питання - одна ціль

   Завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Кравченко Д.А., ознайомила присутніх з ходом виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в Голопристанському районі на 2017-2020 роки за 9 місяців 2017 року.

   В обговоренні цього важливого питання взяли участь присутні на засіданні: І.К.Басараб - заступник голови районної ради, депутати районної ради - Чумак М.М., Карпенко А.Р. та Козаченко А.О., Юхимчук А.В. - інструктор-методист Голопристанської ДЮСШ та Чуприна Л.М. - начальник відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації.

  Маємо надію, що проблемні питання, а також, недоліки, які, на жаль, існують у виконанні заходів програм (вони знайшли своє відображення у висновках і рекомендаціях комісії), будуть успішно вирішені завдяки спільній праці всіх виконавців програм, а населення Голопристанщини буде здоровим та соціально захищеним.

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ

   Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської районної ради Херсонської області, що знаходиться за ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
nbsp, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, Укра, Херсонсько, дання, житлово, затвердження, комунально, мандатно, надання, нанс, населення, оренди, оренду, питань, пост, програми, проект, ради, районн, районний, районно, району, регламенту, рекомендац, розвитку, роки, року, скликання, страц, територ, техн, управл, шення, щодо, яльност

Показати всі теги